קיוקה סויגטסו

קיוקה סויגטסו – Kyoka Suigetsu (פרח מראה, ירח מים [Mirror flower water moon])
קיוקה סוגיטסו היא הזאנפאקוטו של אייזן סוסקה, לשעבר קפטן היחידה החמישית בשלוש עשרה יחידות ההגנה של הגוטיי. לקיוקה סויגטסו יכולת אימתנית ונדירה, שבזכותה קיוקה סויגטסו היא ככל הנראה הזאנפאקוטו החזקה ביותר בכל קהילת הנשמות.

צורות:
צורה חתומה - בצורתה החתומה, קיוקה סויגטסו אינו שונה מכל זאנפאקוטו אחרת בקהילת הנשמות; הוא לוקח צורה של קאטאנה רגילה.

שחרור ראשוני (שיקאי [Shikai]) - בהשמע הפקודה 'השברי' (Kudakero), קיוקה סויגטסו משתנה לשחרורה הראשוני. האמת היא, שאיש אינו יודע אם קיוקה סויגטסו משנה את צורתה בשחרורה הראשוני, מהסיבה שברגע שקיוקה סויגטסו משתחררת, היכולת היחודית שלה פועלת.
בעבר, אייזן, בעזרת היכולת של קיוקה סויגטסו, גרם לסגנים ולקפטנים של קהילת הנשמות לחשוב שקיוקה סויגטסו היא בעצם זאנפאקטו מסוג מים, וכך בעצם הוא גרם להם להיות מושפעים בכל פעם שיכולתה של קיוקה סויגטסו בפעולה.

שחרור סופי (באנקאי [Bankai]) – קרוב לוודאי שאייזן -כן- הצליח ללמוד את הבאנקאי שלו, מהסיבה שהוא קפטן, אך צריך לזכור שהוא פשוט מסוגל לזייף באנקאי בעזרת השיקאי שלו.

יכולות מיוחדות -
היפנוזה מוחלטת – היכולת הזו פועלת ברגע שקיוקה סויגטסו משתחררת; ברגע שהיכולת מופעלת, אייזן מקבל את היכולת להכניס לאשלייה מוחלטת את כל מי שאי פעם ראה את קיוקה סויגטסו משתחררת, או כל מי שכרגע רואה אותה. בעזרת היכולת, אייזן מסוגל לגרום למהופנטים לחשוב כל דבר שהוא רוצה, לראות כל דבר שהוא רוצה, וכך בעצם הוא מסוגל ליצור מציאות אחרת לגמרי.
נקודה לזכותו של אייזן היא שבגלל שבעבר הוא השתמש ביכולת בשביל לגרום לכל הקפטנים והסגנים לחשוב שקיוקה סויגטסו היא בעצם זאנפאקטו מסוג מים, הוא בעצם קיבל את האפשרות להפנט אותם בכל פעם שירצה.
החסרון שביכולת – היכולת פועלת אך ורק אם האדם ראה או רואה את קיוקה סויגטסו משתחררת, מה שאומר שטוסן, עיוור מלידה, חסין ליכולת.

 לא ניתן להגיב.