רוריאירו קוג'אקו – Ruri'ro Kujaku

רוריאירו "פוג'י" קוג'אקו – Ruri'iro "Fuji" Kujaku (טווס תכלת [Azure Peacock])
רוריאירו קוג'אקו הוא הזאנפאקטו של הקצין החמישי ביחידה ה11, יומיצ'יקה איאסאגאווה. יומיצ'יקה נוטה לקרוא לזאנפאקוטו שלו בשם הצבע השנוא על הזאנפאקוטו "פוג'י קוג'אקו" כדי להסתיר את היכולות הרוחניות של החרב.

צורות:
צורה רוחנית - צורתו הרוחנית של הזאנפאקוטו לא נחשפה. למרות זאת, אישיותה ידועה: כמו יומיצ'יקה, מדובר בזאנפאקוטו בעל אופי נרקסיסטי שטלתני אשר מתרכז רק בעצמו ללא כל חשיבות לאחרים. בנוסף, מסתבר שלזאנפאקוטו צבעים אהובים: תכלת היפה והאהוב ביותר וויסטרה (סוג של צבע סגול) הצבע השנוא ביותר.

שחרור ראשוני "שקרי" (שיקאי [Shikai])- לאחר אמירת פקודת השיחרור, "פרח" (Sake), להב הזאנפאקטו מתפצל לארבעה להבי מגל המחוברים לחרב.
הלהבים חזקים ביותר ומסוגלים לשמש בצורה יעילה בקרב. למרות זאת, בצורה הזו אין ליומיצ'יקה שום יכולת נוספת.
בפקודה האמיתית, "התפצל וסטה מדרכך" (Sakikurue), משתחררת הזאנפאקוטו לצורתה האמיתית, רוריאירו קוג'אקו. להבי החרב מתפצלים למספר רב של צמחים מטפסים בעלי עלים דמויי נוצות טווס.

שחרור סופי (באנקאי [Bankai])- יומיצ'יקה עדיין לא השיג באנקאי, אם כי ידוע כי הוא בדרכו להשגה מאחר והוא מנסה לתקשר עם חרבו. אך בגלל אופיים הנקרסיסטי של השניים יש בינהם בעיית תקשור רצינית, אשר גורמת לא פעם ליומיצ'יקה להתרגז על חרבו.
ידוע גם כי מאדאראמה איקאקו, אשר השיג כבר את שלב הבאנקאי, לימד את יומיצ'יקה ביחד עם אבראי רנג'י מספר דברים על הבאנקאי.

יכולות מיוחדות -
לרוריאירו קוג'אקו ישנן שתי יכולות מיוחדות. המטפסים מסתערים על האוייב ולופתים אותו, ובמהירות מרוקנים ממנו את כוח הרייאטסו שלו. לזאנפאקוטו גם יכולת הרסנית – בעוד הזאנפאקוטו שואבת את הרייאטסו, פרחים מתחילים לפרוח על המטפסים, וכל טכניקה שהאוייב ישתמש פשוט תשאב ותשמש נגדו, עד שלבסוף ימות מחוסר רייאטסו.

היכולת השנייה, היא אכילת הפרחים של הצמחים המטפסים. אכילת הפרחים נותנת ליומיצ'יקה רייאטסו נוסף שבעזרתו הוא מסוגל להחלים במהירות.

הפרשי הכוח בין פוג'י קוג'אקו לבין רוריאירו קוג'אקו הם עצומים. למעשה, כוחו של רוריאירו קוג'אקו הוא יותר מכפול מכוח פוג'י קוג'אקו. הכוח הזה נותן לו להביס אפילו סגנים בקלות, ואף ניתן לחשוב כי מדובר בבאנקאי.לא ניתן להגיב.