תקציר הסרט הרביעי

בליץ' הסרט ה-4: פרק הגיהנום (Hell Chapter)

הסרט מתחיל בקרב של איצ'יגו (בצורת ההולו המלא) נגד אולקיאורה בשחרור השני, איצ'יגו מביס את אולקיאורה והתמונה עוברת לדמות מוזרה אשר נראה שהיא כלואה באדמה, היא לובשת גוף אנושי וצורחת, הצרחה שלה מגיעה עד למקום מעל האדמה ויוצרת פיצוץ במקום.
בנתיים בקאראקורה, איצ'יגו מכריח שלושה נערים להתנצל על כך שבעטו בפרחים שהביאו לרוח של ילד, לאחר שהוא מבריח אותם, הוא משכנע את הילד שזה לא המקום בשבילו יותר והוריו ימצאו שלווה לאחר שהוא יעבור לסול סוסייטי, הילד אומר לאיצ'יגו שהוא ילך להפרד מהוריו ואז ילך לסול סוסייטי, איצ'יגו עוזב את המקום לאחר מכן.
איצ'יגו תוהה לאן הרוח של הילד נעלמה, אם הוא כבר עבר לסול סוסייטי או נשאר בעולם החיים, אך אז רוקיה ורנג'י מפתיעים אותו ומודיעים לו על משימה שביאקויה נתן להם, הם לא נותנים לו יותר מדי מידע ואז הם עוזבים כאשר רנג'י אומר שהוא ימצא את הרוח.
איצ'יגו, אוריהימה וסאדו הולכים לעבר בית הספר, אך לפתע מבנה מסויים מתחיל להתפרק בעקבות רוח חזקה ממקור לא צפוי וסאדו מציל נערה אחת.
מאוחר יותר, פיצוץ נוסף מתרחש בבית הספר, שלושה דמויות מוזרות בעלות מסכה מופיעות, איצ'יגו, אישידה וסאדו ממהרים להתמודד איתן, אך הן מביסות אותן בקלות, רנג'י ורוקיה חשים גם הם בראייטסו ורנג'י ממהר לבוא לעזרתם בזמן שרוקיה הולכת לכיוון השני, רנג'י מגיע ומציל את איצ'יגו, הוא מספר לו שהוא ורוקיה הרגישו ראייטסו מוזר מכיוון בית משפחת קורוסאקי, איצ'יגו ממהר לשם ואישידה מציל במפתיע להרוס את המסכה של אחד מהדמויות. לפתע, שערי הגיהנום מופיעים ולוקחים את הדמות שהמסכה שלה נהרסה, שני הדמויות האחרות מחליטות לשגת לאחר מכן.
בנתיים, רוקיה מתמודדת מול עוד שתי דמויות מוזרות שמחזיקות ביוזו וקארין, איצ'יגו ממהר לבוא לעזור לה אך לא מצליח לחולל שינוי, הדמות שמחזיקה את יוזו וקארין יוצרת שער מוזר ומתכוננת להעלם, אלא שאז דמות מוזרה מצליחה לקחת את קארין ולתת אותה בריאה ושלמה לרוקיה, הדמות מצליחה להתמודד בקלות מול שתי הדמויות האחרות, אך אז הדמות שמחזיקה את יוזו נעלמת יחד איתה, הדמות הנוספת נשארת ואומרת לאיצ'יגו שרק אם הוא יהרוס את שערי הגיהנום, הוא יזכה לקבל את אחותו בחזרה ואז הוא נעלם.
איצ'יגו פונה לדמות המוזרה שהצילה אותם ושואל אם הוא מכיר אותם ואיך הוא יוכל להציל את יוזו, אך הדמות בנתיים לא עונה לה, רוקיה מציעה לאיצ'יגו לעזוב את זה בנתיים ולהתמקד בחבורה.
החבורה מתאחדת שוב, אוריהימה מרפאה את סאדו לאחר המכה שהוא ספג, האדם שהציל את החבורה מציג את עצמו כקוקטו, הוא מוסיף שהוא אחד מהם אך הוא לא רוצה להיות בצד שלהם, איצ'יגו מודיע לו שהוא רוצה ללכת לגיהנום להציל את יוזו, אך קוקטו מסביר שאולי היא כבר מתה, רוקיה מתחילה להסביר על הגיהנום עצמו וקוקטו מסכים לקחת את איצ'יגו והשאר לגיהנום, רוקיה אומרת לרנג'י שאם הדבר הנוראי ביותר קורה, שהוא ישתמש בזה ורנג'י עונה לה בחיוב.
התמונה עוברת למקום מוזר, אדם לא מוכר פוקד על שלושה דמויות לצאת למשימה כולשהי, הוא מסיים את דבריו בכך שרק עם איצ'יגו הם יצאו לחופשי.

איצ'יגו, רוקיה, רנג'י ואישידה יחד עם קוקטו מגיעים לגיהנום, לאחר ריצה מסויימת הם נתקלים בשומרי הגיהנום, שמנסים להרוג אותם, איצ'יגו תוקף אותם בעזרת גטסוגה טנשו, אך מסכת ההולו שלו מופיע בלי רצונו ומפוצצת את כל המקום, קוקטו מזהיר אותו לשמור על ערנות, שכן כוחות ההולו שלו יצאו מכלל שיטה בגיהנום.
החבורה קופצת מהדרך, צוללת עוד בגיהנום, אך היא פוגשת את שלושה דמויות מוזרות, איצ'יגו מיד תוקף אותן והקרב מתחיל, החבורה נשארת במצב נחות נגד השלושה אך קוקטו אומר שאחותו של איצ'יגו קרובה, איצ'יגו, רוקיה וקוקטו ממהרים אל המקום ומשאירים את השלושה לרנג'י ואישידה, אך אחד מהדמויות תוקף את רוקיה ומאלצת אותה להשאר במקום, בזמן שאיצ'יגו וקוקטו מתקדמים לעבר אחותו של איצ'יגו.
איצ'יגו וקוקטו ממשיכים, אך קוקטו נפגע מאחד מהשומרים של הגיהנום, הוא אומר לאיצ'יגו להמשיך ומוסיף שהוא דואג לאחותו רק בגלל שגם לו הייתה אחות צעירה והוא איבד אותה. איצ'יגו ממשיך איתו במהירות לעבר יוזו.
בנתיים, רנג'י הורג את את יריבו גארוגאי, אישידה מנצח את יריבו טייקון ורוקיה מצליחה גם להרוג את יריבה גונג'ו.
איצ'יגו וקוקטו ממשיכים, הם נתקלים בחולות משונים וקוקטו אומר שהחולות האלו הן אותן נשמות ששומרי הגיהנום הרגו ולבסוף אש הגיהנום תשרוף אותן, הוא מבקש מאיצ'יגו לצאת לחופשי בשביל לראות את אחותו שוב, לאחר שאיצ'יגו ישחרר את יוזו ואיצ'יגו מסכים לעזור לו.
איצ'יגו וקוקטו נתקלים בעוד דמות מוזרה, הדמות מציגה את עצמה כשוראן, קוקטו מיד אומר לו שהוא לא יכול לנצח את איצ'יגו ואותו לבד, אך שוראן שולל אותו ואומר שהתוקפים לא יכולים למות בגיהנום ומיד גונג'ו, גארוגאי וטייקון קמים לתחייה, שוראן מיד מסביר שהם מתו בכוונה מול חבריו של איצ'יגו, בשביל להגיע לכאן.
קוקטו מיד מתחיל להלחם בגונג'ו, גארוגאי וטייקון בזמן שאיצ'יגו נלחם בשוראן, קוקטו חותך את גארוגאי ומביס אותו, אך שוראן משגר כדור אש לעבר יוזו וקוקטו ממהר להציל אותה, אך נתפס ע"י גונג'ו מעל הלבה, קוקטו לא נשאר חייב וזורק את טייקון אל הלבה, הוא גורם לגונג'ו גם כן להזרק אל הלבה ומקריב לכאורה את חייו בשביל שגונג'ו ימות.
איצ'יגו לובש את מסכת ההולו שלו ולאחר קרב קצר הורג את שוראן, אך שהוא מתקרב להציל את יוזו, הוא נדקר ע"י החרב של קוקטו, הוא צועד לעברו וכשאיצ'יגו שואל אותו למה, הוא עונה שהוא חייב להיות חופשי, מאותה סיבה כמו של האחרים, איצ'יגו שואל אם הוא בגד בו, אך קוקטו אומר שזאת הייתה התוכנית שלו כל הזמן, איצ'יגו שואל אם הסיפור על אחותו היה נכון וקוקטו עונה לו בחיוב, הוא הרג את הרוצח שלה ובגלל זה נשלח לגיהנום, קוקטו מוריד את כיסוי הפנים שלו כשהוא מתרכז על כך ששלחו אותו לגיהנום, הוא מספר שהוא ניסה לברוח מהגיהנום הרבה פעמים, אך תמיד נתפס, הוא מוסיף שהוא ראה את איצ'יגו בקרב נגד אולקיאורה והבין שהצורה שבה היה איצ'יגו יכולה להרוס את שערי הגיהנום ולהוציא אותו לחופשי.
רוקיה, אישידה ורנג'י מופיעים במקום, אך קוקטו מביס אותם בקלות, איצ'יגו מתעצבן ומתחיל להלחם איתו, קוקטו מראה לו שאחותו לא שרדה ואיצ'יגו משחרר פרץ ראייטסו אדיר, הוא חוטף את יוזו מידיו של קוקטו ומשחרר סרו אדיר לכיוונו, התולש חלק מהשלשלאות שמחזיקות אותו, קוקטו מגחך ואומר ששוראן חשב שאם הורסים את שערי הגיהנום יכולים להיות חופשיים, אך הוא אומר שמה שחשוב באמת אלה השלשלאות האלו, איצ'יגו משחרר עוד סרו אדיר אשר אפילו פורץ לעולם החיים, קוקטו הנרגש אומר שעוד סרו אחד והוא חופשי, אך רנג'י מיד מפעיל קידו המחזיר את איצ'יגו ויוזו לעולם החיים.

התמונה עוברת לפגישה, שנוכחים בה יאמאמוטו, היטסוגאיה, ביאקויה ואוקיטאקה, הם דנים על המצב בקאראקורה, אלא שאז שיניגאמי מופיע שם ומוסר שאיצ'יגו יצא משער הגיהנום.
איצ'יגו מחזיק בגופתה של יוזו, שיניגאמים מנסים לעזור לו אך הוא הודף אותם, יאמאמוטו מלווה בהיטסוגאיה, אוקיטאקה וביאקויה מופיע במקום ומיד אחריו מאטסומוטו יחד עם אוריהימה שרצה לכיוונו של איצ'יגו, אוריהימה מנסה לרפא את יוזו, אך לא מצליחה, יאמאמוטו מסביר שהיא כבר נקשרה בשלשלאות של הגיהנום.
איצ'יגו יושב ליד יוזו באוהל של יחידה מספר 1, הוא חושב על מה שיאמאמוטו אמר לו, שבגלל המפלצת שהוא הפך אליה העולם הרגיל מתחיל להפוך לגיהנום בגלל השלשלאות שהוא הרס, הוא מאשים את איצ'יגו שכל אדם עכשיו נמצא בסכנה בגלל המעשים הטיפשיים שלו, ביאקויה נכנס לאוהל ואומר לאיצ'יגו שרוקיה ידעה למה היא נכנסת בעוד שאיצ'יגו בוכה על כך שהוא השאיר אותם בגיהנום, לפתע השלשלאות של יוזו נעלמות ויוזו חוזרת לחיים במפתיע, ביאקויה קורא לאוריהימה לרפא אותה מיד.
לאחר מכן, איצ'יגו מסביר לאוריהימה שהוא חייב לחזור לשם, הוא אומר שהפעם הוא לא יאבד שליטה וממהר לצאת אל עבר שער הגיהנום, השיניגאמים מתכוונים לעצור אותו, אך שומר גיהנום יוצא מן השער ומפתיע את כולם, איצ'יגו ממהר להכנס לשער בזמן שביאקויה מטפל בשומר, איצ'יגו ממהר לעבור בין כל המקומות שבהן היה עד שהוא מגיע אל קוקטו, קוקטו מסביר לו שחבריו כבר נקשרו בשלשלאות הגיהנום, איצ'יגו מתחיל להלחם בקוקטו ומנסה לא להשתמש במסכה, אך נהדף בקלות, ההולו מתחיל להשתלט על איצ'יגו אך איצ'יגו מצליח להדוף אותו, אך מאוחר מדי, שומרי הגיהנום הגיעו למקום ואחד מהם תוקף את איצ'יגו, לפתע ראייטסו זהוב פורץ מן ידו של השומר, שריון זהוב נוצר על איצ'יגו ועל ידיו, ראייטסו זהוב בוהק ממנו והוא אומר שהגיהנום כרגע עוזר לו למנוע את הבריחה של קוקטו, קוקטו מתעצבן ותוקף את איצ'יגו, איצ'יגו מניף את חרבו ופוצע את קוקטו, אך השלשלאות של קוקטו מושמדות גם כן, הוא מאושר שהוא חופשי, אך לפתע מאות שלשלאות מקיפות אותו ואיצ'יגו מכריז שזה העונש שלו על כך שהלך נגד הגיהנום, הוא מחזיר אותו עם המון שלשלאות שמכסות אותו בחזרה עמוק בתוך האדמה.
איצ'יגו, שמצא את רנג'י ואישידה ששבו לעצמם בזכות השמדת השלשלאות שלהם, מסיר את הכוחות ששומרי הגיהנום נתנו לו, אך ברגע שהוא מסיר אותם, שומרי הגיהנום מתחילים לתקוף את החבורה שבורחת ומצליחה לצאת מהגיהנום בדיוק לפני ששערי הגיהנום מתוקנים ע"י השיניגאמים. החבורה נופלת לאחר שהיא יוצאת משערי הגיהנום ואוריהימה משתמשת בכוחות שלה כדי לתפוס אותם, הם מובאים אל קרקע בטוחה וברקע שערי הגיהנום נסגרים.

בסוף הסרט, יוזו מתעוררת משינה עמוקה, קארין מתעוררת בבהלה לידה ובודקת אותה כשהיא נוגעת גם במקום שבו היו השלשלאות, היא מחבקת אותה מיד לאחר שהיא רואה שהיא בסדר.
בנתיים, אישין מגיע הביתה ושואל אם מישהו נמצא וכך נגמר הסרט.כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>