Bleach: Heat the Soul 7

Bleach: Heat the Soul 7 – בליץ': חום הנשמה 7

המשחק יצא לאור ב2/09/2010 ביפן, עדיין לא יצאה גירסא אמריקאית או אירופאית.

בליץ': חום הנשמה 7, הוא המשחק השביעי בסדרת המשחקים חום הנשמה של בליץ' לPSP. כמות הדמויות לא גדלה באופן משמעותי, היא כוללת כשמונים וארבעה דמויות כולל שיקאי/באנקאי/שינויי צורה.
למשחק נוספו בעיקר האראנקארים הנותרים עם שיחרורי הזאנפאקוטו שלהם (כולל סטארק ובאראגאן), הכימרה אלאן, מוראמאסה שהיה הזאנפאקוטו של קוגה בסאגת מעשיות הזאנפאקוטו, הוויזארדים הנותרים וצורת ההולו המלא של איצ'יגו.
המשחק בעצם מהווה המשך ישיר לקודמו, בליץ': חום הנשמה 6 וממשיך מהקרב של איצ'יגו ואולקיאורה בלאס נוצ'ס אל הקרב בין איצ'יגו ואייזן בקאראקורה המדומה.
למשחק נוספה אפשרות לחימה חדשה: מצב לחימה עם ארבעה דמויות, בנוסף לכך תוכלו להילחם וגם לשחק עם דמויות ענק כמו יאמי בשיחרור הזאנפאקוטו שלו או אלאן, הכימרה שנוצרת על ידיי מירה רוז, אפאצ'ה וסון סון.
הגראפיקה השתפרה, תוכלו להנות ממנה יותר בניגוד למשחקים הקודמים, אזורים חדשים וגדולים יוכלו לספק את חווית המשחק והמשחקיות עצמה עם הדמויות פשוט נהדרת, הסאונד נשאר מעולה והאופציות נשארו כרגיל, ללא שינויים מיוחדים.
לסיכום, בליץ': חום הנשמה 7 בהחלט מומלץ למשחק, שעות של משחק כייפי, המון אופציות שיתנו לשחקן הנאה, עלילה מצויינת שמתקדמת בדיוק לפי המנגה ומשחקיות מצויינת שנותנת לכם להרגיש כשאתם משחקים עם איצ'יגו שזה באמת איצ'יגו.

תמונות מהמשחק:כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>