Bleach Soul Resurreccion

Bleach: Soul Resurreccion - בליץ': נשמת התחייה

בליץ' נשמת התחייה הוא המשחק הראשון של בליץ' לקונסולת הPS3, הוא בהחלט מביא שינוי מרענן מכל משחקי העבר של בליץ', אך לא מספיק כדאי להביא את הסדרה למשחק המושלם.

העלילה במשחק, העלילה כאמור מתחילה עם סאגת הואקו מונדו, ממשיכה עם המלחמה נגד אייזן ועד לקרב הסופי בין איצ'יגו ואייזן. הדבר שהכי נורא כאן, שהחסירו פרטים בעלילה.. לא מבחינת המידע, אלא מבחינת ההתלהבות שבקרבות, לדוגמא אם אני נלחם נגד גרימג'ו עם איצ'יגו, אני מצפה שתהיה סצנת קרב אדירה, שבה אנחנו מחליפים מהלומות, עד סצנת ההריגה שבה איצ'יגו הורג את גרימג'ו - כאן זה לא קורה, פשוט ניצחון פשוט בקרב, גם עם המסכה השחקנים יצטרכו להשתמש באופן ידני ולא אוטומטי ע"י המשחק, פשוט אכזבה.

אם זאת, יש לציין שזה כיף לא נורמאלי להלחם כמו מלאך מוות אמיתי, בעזרת שונפו, זאנפאקוטו ועולם יחסית פתוח. לכן המשחקיות נחמדה ובעיקר מהנה, אך לא ממצה את הפוטנציאל המלא שלה, שכן קרבות הבוסים והקרבות בכללי יכלו לקבל יותר אקשן.

הגראפיקה מרשימה ביותר, אין הרבה מה לצפות, היא נראית טוב מאוד על קונסולת הPS3, אך הסאונד הוא עניין אחר לגמרי, איצ'יגו וכל שאר הדמויות ריקות מתוכן אמיתי, זה נראה ממש כמו אנשים שקראו מהטקסט שלהם כמו רובוטים, בלי רגש, בלי כלום. גם המוזיקה לא מביאה איזושהי התלהבות לקרב.

במשחק, תוכלו לשחק במצב משימות עם כל אחת מ21 הדמויות שנמצאות, שכוללות את איצ'יגו, רוקיה, אישידה, סאדו, אייזן, גין, שאר האספאדה באופן מצומצם ועוד כמה דמויות. רשימה נחמדה, אך לא מספקת. מצב המשימות נחמד ומביא עוד זמן של משחק לאחר הסטורי מוד, אך בכללי הסטורי מוד נורא קצר. בנוסף, יש מערכת עליית רמות, ככל שתעלו יותר רמות ככה תקבלו יותר אנרגיה רוחנית, שאיתה תוכלו להשתמש במתקפות של הדמות, מערכת עליית הרמות מסתיימת ברמה 175.

ללא ספק, משחק הבליץ' הטוב ביותר שיצא.

הנה כמה תמונות מהמשחק:

 

 

 

 

 תגובה אחת ל Bleach Soul Resurreccion

  1. מאת פיצה:

    וואי יוסי ח"ח על הסיקורון (:
    אין לי סוני XD ואני לא כזאת חובבת משחקים, אבל נראה אולי נשחק באחד הכנסים או משו אם יהיה D:

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>