אארוניארו אלרי


אארוניארו ארורוארי – Aaroniero Arruruerie
Aaroniero1.png picture by F-Proxy

דרגה: האספדה התשיעית בדרגתו בצבא הארנקרים של סוסקה אייזן.
זאנפאקוטו: גלוטונריה.
אספקט: חמדנות.

סאיו: טושאיאיקו סאקי (Toshihiko Seki)

רקע
אארונירו שימש בעבר כגיליאן, הרמה הנמוכה ביותר מהמנוסים, לפני שהפך לארנקר.
מה שהפך אותו מלהיות נומארו רגיל הוא היכולת המיוחדת שלו לטרוף הולואים אחרים ולקבל את כל כוחותיהם. לאחר שספג את כוחותיהם של 33,650 הולואים, כוחו היה גדול מספיק בכדי להרשות לעצמו מקום כאחד האספדות של אייזן.
הבגדים שלו אינם רגילים כשל שאר האספדות, הוא לובש מעין גלימה לבנה ארוכה שנפוחה בתחילת השרוולים. הוא נוהג להשתמש במסכה מנוקבת בכדי לכסות את פניו באור.
בנוסף היכולת של אארוניארו לאכול הולואים ולספוג את כוחם, יש לו היכולת לשנות את מראו לכל אחד מההולואים שאכל, על-אף שבגדיו נשארים כמות שהם.
הוא משתמש ביכולת הזו כדי להסתיר את המראה האמיתי שלו. נקודת החולשה שלו היא אור השמש, שהופכת אותו בחזרה לצורתו המקורית.
מראו הטבעי של אארוניארו אנושי, פרט לצורה המוזרה של פניו. במקום ראש רגיל יש לו צנצנת זכוכית ארוכה המלאה בנוזל אדום, שצפים בה שני גולגולות. על שני הראשי חתום המספר 9, לראש התחתון המספר קועקע על לחיו השמאלית ולעליון על יד עינו הימנית. שני הראשים מקפידים לדבר בזה אחר זה, דבר שנותן הרגשה ששניהם מדברים יחד. לאארונירו לא אכפת שמקניטים אותו לגבי ראשו. הוא אומר לרוקיה שהוא התעייף מלשמוע את דעתם של אנשים לגבי זה.
Aaroniero2.png picture by F-Proxy

סאגת הואקו מונדו
אארוניארו מופיע לראשונה בפני קוצ'יקי רוקיה, לאחר שהקבוצה התפצלה לחמישה. לאחר מכן הוא מוביל את רוקיה לחדר שלו לפני שהסיר את מסכתו ושינה את צורתו לקאיין שיבה. הוא מוביל את רוקיה לחדר שלו בטענה שאייזן יוכל להשקיף עליהם בעזרת השמיים של לאס נוצ'ס. אארוניארו גורם לרוקיה להאמין שהוא באמת קאיין שיבה. הוא הסביר שמטאסטסיה (Metastacia, ההולו שאכל את קאיין) נבנה כך שיוכל לחזור להואקו מונדו, ובעת שהתמזג עם קאיין בדיוק לפני שמת- קאיין עבר להואקו מונדו עם מטאסטסיה כאחד.
הוא ממשיך להסביר לרוקיה שקאיין הוא הצד החזק מביניהם, ושהוא זה ששולט עכשיו בזמן ששאר הארנקרים חושבים שהצד ההולואי שבו הוא השולט. הוא מציע שרוקיה תהרוג את חבריה כהתנצלות על מה שעשתה לו, והמעבר בין האופי הצוחק והחם לרציני היה חד ומידיי. דבר שגרם לרוקיה להתקיף אותו, כשהבינה שקאיין האמיתי לעולם לא היה מתנהג בצורה שכזאת.
מכיוון שלאארוניארו היו את כל הזכרונות של קאיין, הוא ידע על כל מתקפותיה של רוקיה. שהרי קאיין היה לא רק סגן הקפטן בקבוצה שלה כי אם המורה שלה. רוקיה הסיקה מיד שכל דבריו של אארוניארו היו שקר, והבחינה שהוא מסתתר מפני אור השמש. מכיוון שינה יכלה להשתמש באחת ממתקפות הזאנפאקוטו שלה היא החליטה להשתמש בקידו, היא יצרה חור בקיר ואור השמש האיר את המקום, כשאארוניארו נפגש עם אור השמש הוא חזר חזרה לצורתו המקורית. כעת, הייתה לרוקיה הוכחה שאארונירו אינו קאיין. רוקיה חשבה שחשפה את כל כוחותיו של אארונירו כשגילתה את צורתו המקורית, ונראה כי ידה הייתה על העליונה.
באותו הזמן ניראה כי אארוניארו החליט לגלות לרוקיה על היכולתו המיוחדת של "אכילת הולואים". הוא מסביר לרוקיה איך הוא קיבל את הזכרונות והכוחות של קאיין, וציין שרוקיה נלחמה נגד גופו האמיתי של קאיין.
דבריו שברו את רוקיה, היא תמיד האמינה שכשהרגה את קאיין היא בעצם עזרה לו להינצל מהאויב. הידיעה על כישלונה דיכא את רוקיה, היא לא הייתה מסוגלת להרים את חרבה ולהלחם מול גופו של קאיין. אארוניארו שחרר את הזאנפאקוטו שלו ובקלות שיפד את רוקיה בעזרת הזאנפאקוטו של קאיין, נג'יבאנה (Nejibana).
לאחר שרוקיה קיבלה חזרה את הנחישות והרצון להלחם, היא השתמשה בריקוד השלישי שלה בכדי לדקור את אארוניארו בראשו. היא ניפצה את קנקן הזכוכית ששימש לאארוניארו כראש. הגולגולת התחתונה מתה כשצרחה ביסורים, בזמן שהרגישה שרומתה ע"י אייזן שהבטיח לה שלא ירגיש עוד כאב לעולם. הראש העליון סינן קללה בדיוק לפני שנחצה לחצי.

כוחות מיוחדים
לאארוניארו יש יכולת מיוחדת לטרוף הולואים ולרשת את כוחותיהם. ההתמזגות עם ההולואים שהוא טורף נותנת לו גישה לצורתם ולזיכרונותיהם, מה שאומר שהוא יכול לשנות את פניו לצורתו של כל יצור שטרף ולדעת את כל עברו. אארוניארו יכול להשתמש ביכולת הזו כל פעם בנפרד, הוא איננו מסוגל לשלוט בכל ההולואים שטרף יחד ללא שחרור הזאנפאקוטו שלו. אארוניארו גם ספג את יכולותיו של השיניגאמי קאיין שיבה, לאחר שטרף את מטאסטסיה, ההולו שהתמזג עם קאיין.בדומה ליכולת ההעתקה שלו, כל הטכניקות שלו נעשות בחושך ולא באור. אולקיאורה מסביר לאיצ'יגו שאארוניארו יכול להעביר את המידע או התחושה שהוא מרגיש ברגע מסויים לכל אחד מהארנקרים שהוא חפץ בו. וזו הסיבה שבגללה כולם בהואקו מונדו ידעו שהוא ורוקיה הביסו אחד את השני.

גלוטונריה (Glotoneria)
גלוטונריה שפירושה אוכל נשמות (או בספרדית: רעבתנות) היא הזנפאקוטו של אארוניארו.

הפקודה לשחרור הראשוני שלה היא "טרפי" (kuitsukuse), וכשהיא בצורת השיקאי שלה אארוניארו יכול לשלוט בכל אחד מהיצורים שטרף בעזרת הזאנפאקוטו שלהם. הוא מעתיק את הזאנפאקטואים בצורה מושלמת, ממש כמו שעשה עם נג'יבאנה של קאיין. והיכולות של הזאנפאקטואים ניתנים לידי שליטתו.

Aaroniero3.png picture by F-Proxy

כשהזנפאקוטו משוחררת, היא הופכת את אארוניארו למקבץ ענקי של ההולואים אותם הוא טרף. זה נותן לו גישה מלאה לכל היכולות של טריפת ההולואים שלו, ולא כמו צורתו החתומה- הוא יכול לשלוט בכל מספר הולואים שירצה.

לא ניתן להגיב.