אוגאקי Ugaki


אוגאקי – Ugaki

דרגה: באונטו
בובה: גסל / Gesell

תיאור הדמות
אוגאקי הוא באונטו זכר בעל מראה של איש בגיל העמידה. לבושו זהה כשל עורך דין, הוא לובש חולצה לבנה ועניבה ושיערו החום מסורק לצד. סגנון הלחימה של אוגאקי הוא פחדני, אך גם יעיל, והוא משתמש בבובתו גסל בכדי לתקוף את אויביו בגבם, בעוד שהוא נשאר בטווח רחוק מן הקרב.

סאגת הבאונטו
הופעתו הראשונה המשמעותית של אוגקאי, הייתה לאחר מחר ממושך אשר ערך. אוגאקי עזקה לקאריאה ג'ין, מנהיג הבאונטו, לפתח את היצורים הקרואים ביטו, שיכלו למצוץ נשמות אנושיות חיות, ולאכסן אותן עד שאחד הבאונטו יאכל אותן על מנת להגביר את כוחו. בקרב שלו בעולם האמיתי, אוגאקי לוכד את החבורה במהרה, ומשתמש ביכולות הבובה שלו בכדי לתקוף אותם בשקט ומאחור. לאחר שאוגאקי שיחרר את צורתו האמיתית של גסל, היא נפגעה קשות במהלך קרב שניהלה עם אבאראי רנג'י, בעוד שרנג'י משתמש בשחרור הסופי, הבנקאי, של הזאנפאקטו שלו, זאמבימארו. לאחר הפגיעה הקשה יצא גסל מכלל שליטה, ככל הנראה בגלל שקאריאה ביטל ועקף את שליטתו של אוגאקי על גסל, כפי שנרמז ממילותיו האחרונות של אוגאקי אל קאריאה, בעוד שגסל לופת את גופו של אוגאקי בחוזקה ולבסוף מוחץ אותו למוות.

בובה
גסל היא בובתו של אוגאקי. גסל הוא, בין השאר, קבוצה של יצורים דמויי עיניים שמרגלים בשביל אוגאקי, ומסוגלים להעביר את מה שהם רואים ולהקרין אותו לתוך משקפיו של אוגאקי, בדומה למצלמת בטחון וטלוויזיה במעגל סגור. תכונה זו מאפשרת לאוגאקי להלחם עם גסל ביעילות גם ממרחק רב משדה הקרב. אוגאקי משתמש ביכולותיו המיוחדות של גסל בעזרת חפיסת קלפים שאותה הוא שולף כאשר הוא חפץ להלחם, ומפצל אותה ל-8 חפיסות נפרדות שאותן הוא מסדר בתבנית סימטרית על שולחן עץ קטן, שעליו חקוק כישוף בסמלים גרמניים. כאשר אוגאקי מתחיל בקרב, הקלף הראשוני הוא "צופה", שמאפשר ליצורי העיניים להבזיק אור חזק על עצמים כדי ליצור צל. אחרי שקלף "הצופה" הותקן, יכול לבחור אוגאקי קלפים אחרים על מנת לזמן יצורים ונשקים מן הצללים שמטילים האורות. הקלף "דאמון קראפט" האומר כוח שד, גורם להופעתה של יד סגולה ענקית מבין הצללים שמסוגלת לתפוס אויבים ולגרום להם נזק. קלף אחר מזמן חנית שמוטלת על ידי יד דומה אל האויבים ואחד נוסף מזמן חבלים כדי לסכל את צעדיו של היריב. הקלף "סטרייטאקסט", שאומר גרזן קרב, גורם לידיו של גסל להפוך לגרזנים מאיימים, בעוד שאר הגוף נשאר בצורתו המקורית. גסל הוא ככל הנראה חסר אונים ללא צללים ואינו מסוגל להלחם בלעדיהם. צורתו האמיתית של גסל היא ישות ענקית, חסרת עיניים בעלת צורה אנושית שגם היא מזומנת ע"י קלפיו של אוגאקי. יכול להיות ואף הגיוני, שהיצורים המעופפים בעלי העיניים הם בעצם עיניו של גסל שהופרדו מגופו.

לא ניתן להגיב.