אורורו


טסומוגיאה אורורו – Tsumugiya Ururu

תפקיד:
עוזרת בחנות של אוראהרה.
כוחות מיוחדים: כוח פיזי עצום ויריה בתותח גדול.
נראה לראשונה (אנימה): פרק 6
נראה לראשונה (מאנגה): פרק 13
תיאור הדמות:
טסומוגיאה אורורו היא ילדה קטנה, שחורת שיער שלובשת חולצה לבנה עם פרסומת לחנותו של אורהארה וחצאית ורודה עם נקודות לבנות ומכאן היא קבלה את כינוייה, "קאראקורה פינק" (פינק [Pink] – ורוד) בצוות גיבורי העל של העיירה קאראקורה, שנוסד על ידי דון קאנ'אונג'י, שבו היא נלחמת נגד הולואים באמצעות תותח.
אורורו היא יצירתו של אוראהרה ומכאן נובע ההסבר לכוחה המסיבי והעל אנושי.
אורורו צייתנית ביותר ורגישה מאוד, היא עובדת בחנות של אורהארה ולרוב עושה גם את עבודתיו של ג'ינטה שכופה עליה אותן.
למרות אופיה הרגוע לעיתים, כאשר מישהו פוגע בקרוביה אורורו פותחת את עיניה לרווחה ומתחילה להשתמש בכוחה העצום כנגד כל אחד שפוגע בחבריה ונחשב כאויב, כמו שפגעה קשות בארנקר אילפורטה גראנטז בצורה הלא משוחררת.

סיפור מקדים:
בסאגה זו אורורו מתגלה לראשונה כעובדת בחנותו של אורהארא והיא עוזרת לאיצ'יגו באימוניו בניסיון להשיב את כוחות השיניגאמי שלו, שם ניגלתה כלוחמת לא חלשה בכלל ואף חזקה להפליא.

סאגת סול סוסייטי:
אורורו, שלא יצאה אל סול סוסייטי, מתפקדת כ"קאראקורה פינק" בצוות גיבורי העל של קאראקורה, שתפקידו להגן על העיר מהולואים בזמן שאיצ'יגו וחבריו בסול סוסייטי. הצוות מורכב מקארין, ג'ינטה, דון קאנאונגי, קון (לפעמים) ואורורו, שהיא החזקה ביותר בצוות.

סאגת האראנקאר:
אורורו נמצאת בחנות של אורהארא כאשר מתקפת הארנקארים בעיר קאראקורה מתחילה, לחנות מגיע אילפורט גראנטז הארנקאר שנלחם נגד רנג'י, אורורו מתחילה לכעוס ואומרת שכל מי שפוגע "בבן משפחה" שלה הוא אויב שלה והוא חייב להיות מושמד. היא נותנת לו בעיטה, שמעיפה אותו רחוק ומכסה חצי מהפנים שלו בדם, אילפורט נבהל ומחליט לשחרר את הזאנפאקטו שלו "אל טורו". אילפורט הופך לשור ומשפד את גופה של אורורו באמצעות קרנו השמאלית. בהוראתו של ראנג'י, ג'ינטה לוקח את אורורו והם חוזרים אל תוך החנות.

  

לא ניתן להגיב.