אוריהימה אינואה


אינואה אוריהימה – Inoue Orihime

 

user posted image

 

דרגה: תלמידת תיכון
תאריך לידה: ה-3 בספטמבר
גובה: 157 ס"מ
משקל: 45 ק"ג
יכולת מיוחדת: מגן 6 פרחי ההיביסקוס
נראה לראשונה (אנימה): פרק 2
נראה לראשונה (מאנגה): פרק 2

סאיו: יוקי מאטסוקה (Yuki Matsuoka)

רקע
לאינואה אוריהימה יש שיער ג'ינג'י ארוך, יש לה פוני קצר שהיא נוהגת לסדרו אל מאחוריה אוזניה ושתי סיכות שיער תכולות. היא לעולם לא מסירה את הסיכות מראשה מלבד בזמן בו היא ישנה (היא נראתה בלעדיהם בפרק 64 לאחר שהתעוררה משנתה), והם מעין הנצחה למות אחיה הגדול. השדיים הגדולים שלה מהווים לרוב סצנות הומור בסדרה. לאוריהימה יש עיניים חומות לפי המנגה, אך עיניים כחולות-אפורות באנימה.
אוריהימה חברותית, רגישה ונחמדה. במבט לאחור היא נראית דיי נאיבית, אך ציוניה הגבוהים בבית הספר שוללים את הדעה הזו. ככל הנראה, היא מתייאשת מהר כשזה מגיע לטכנולוגיה, ילד מבית הספר שלה אמר שהיא לא חכמה מספיק בכדי להשתמש בטלפון נייד, ושזו הסיבה שאין לה אחד. אך למרות זאת, לפי דבריה של טאטסוקי, אוריהימה הייתה מסוגלת להלחם נגד מתמחה קרטה בחגורה שחורה מבלי לעבור שום אימונים לפני כן.
אוריהימה מבשלת ואוכלת מאכלים מאוד מוזרים בבית שלה, למרות שהיא לא מתנגדת כלל לאכול מאכלים נורמליים. מלבד ראנגקיו מטסומוטו וטסאי טסוקאבישי, אף אחד לא טעם את המאכלים שלה. המאכל האהוב עליה הוא ממרח שעועית אדומה, והיא גם אוהבת למרוח חמאה על תפו"א מתוקים.

לאינואה יש נטיה להיקלע לסיטואציות מבלי לחשוב פעמיים לפני כן, שלפעמים אפילו מביאות לידי מצבים מביכים. פעם אחת בנות הכיתה שאלו את רוקיה מה היא מרגישה כלפיי איצ'יגו. אוריהימה הייתה מאוכזבת שרוקיה לא חלקה איתן את רגשותיה, מכיוון שאם היא הייתה נענית בחיוב, המצב היה שתי בנות על בן אחד, דבר שאינו הגיוני כלל לפי דעתה. לאוריהימה יש גם דמיון מפותח מאוד, שמביא רוב הפעמים לתסריטים בלתי סבירים. כמו שציירה את עצמה כפוטוריסטית, וכרובוט הרסני- כתשובה לשאלה "איך אתה רואה את עצמך בעתיד?", בזמן שהשאלה בעצם מתייחסת למקצוע או משאלה שברצונך להגשים.

אוריהימה גם הראתה לנושיש לה עין חדה ותפיסה מהירה, במיוחד שזה נוגע לאיצ'יגו. היא מאוהבתבאיצ'יגו, דבר שמאוד בולט גם באנימה וגם במנגה ככל שהעלילה מתמשכת. היאחשפה את רגשותיה רק בפני ראנגקיו מאטסומוטו ולאיצ'יגו עצמו, למרות שישןבאותו זמן. יש לה גם יכולת בלתי נתפסת למצוא את איצ'יגו לפי הריח שלו, ולחוש ברייאטסו שלו גם כשהוא בצורת הוויזארד שלו.

למרות התפקידהרחב שלה במנגה, תפקידה נהיה מסובך יותר ויותר. בהתחלת הסדרה אוריהימההייתה יותר מטופשת ושמחה, ובמהלך העלילה היא נהפכת להיות עצובה ודיכאוניתבעקבות סאגת הואקו מונדו שתוזכר בהמשך.
בית ספר
הציונים של אוריהימה בבית הספר גבוהים ומרשימים מאוד, היא מדורגת אחרי אוריו אישידה וריו קוניאדה. כמו סאדו ואישידה, גם אוריהימה לומדת בכיתה עם איצ'יגו. טאטסוקי אריסאווה היא חברתה הטובה ביותר, והיא חברת ילדות של איצ'יגו.

היסטוריה
אוריהימה גרה לבדה בעיירה קאראקורה, היכן שהעלילה מתרחשת, היא מתפרנסת (למחייתה) ע"י כסף ששולח לה קרוב משפחה. בעבר, היא גרה עם אחיה הבכור- סורה, שהיה מבוגר ממנה בחמש-עשרה שנה. אביהם היה שתיין ואמא שלהם הייתה רמאית, שכל הזמן התווכחו והכו את ילדיהם בכדי לשחרר לחץ. לא ידוע אם הוריהם עדיין בין החיים.
כשסורה הגיע לגיל שמונה-עשרה, הוא ברח מהבית יחד עם אוריהימה, שהייתה אז בת שלוש. במשך שש שנים אוריהימה חייה בשלווה עם אחיה, מלבד לעובדה שאיימו עליה בבית הספר בגלל שיערה הארוך. יום אחד סורה הביא לאוריהימה זוג סיכות לשיער. בהתחלה, אוריהימה סירבה לשים אותן מכיוון שחשבה שהן ילדותיות. באותו יום, סורה נהרג בתאונת דרכים ומת בקליניקה של משפחת קורוסאקי. ומאז אוריהימה לבשה את הסיכות ולא הורידה אותן יותר לעולם. שנה לאחר מותו של סורה, אוריהימה פגשה בטאטסוקי, שהגנה עליה מהאנשים שאיימו עליה. והן הפכו לחברות הטובות ביותר.

עלילה מוקדמת
אנו פוגשים באוריהימה לראשונה בבית
הספר בעיירה קאראקורה, שם היא התאהבה באיצ'יגו קורוסאקי על אף הפצרותיה של טאטסוקי. הפעם הראשונה שאוריהימה נחשפה לכוח רוחני כלשהו הייתה כשאחיה המת, אינואה סורה, הפך להולו. מרוב זעם, הוא התקיף את אוריהימה וטאטסוקי (שהתארחה אצל אוריהימה לארוחת ערב) ונעל את הנשמה של אוריהימה מחוץ לגוף שלה. בצורתה הרוחנית, היא יכלה לראות את הקרב שהתרחש בין סורה לאיצ'יגו. הקרב לא נגמר עד שאוריהימה התערבה, וגרמה לסורה לדקור את עצמו בעזרת הזאנפאקוטו של איצ'יגו. היא הציעה לסורה לצאת איתה לטיול, בו היא תגיד לו את כל הדברים שלא יכלה להגיד לו ביום מותו.

אוריהימה נפגשה עם הולו פעם נוספת, כאשר אישידה אוריו זימן מספר הולואים בכדי לאתגר את איצ'יגו. ההולו השתלט על תלמידים בבית הספר ושכנע אותם לפגוע באוריהימה. טאטסוקי נסתה להגן על אוריהימה אך ההולו השתלט גם עליה. כשאוריהימה ראתה את טאטסוקי בוכה היא החליטה שהפעם היא תהיה זאת שתגן עליה. היא שחררה את ששת הפיות שלה מסיכות השיער, הפיות הקטנות שקוראות לעצמן "שון שון ריקה", הסבירו לאוריהימה מה עליה לעשות בכדי שתוכל לשלוט בהן. וכך היא הביסה את ההולו.
אחרי זה, קיסוקה אוראהרה לקח אותה ואת יאסוטורה סאדו לחנות שלו. שם הוא הסביר לשניהם על הכוח שלהם ולקח אותם לראות את הקרב של אוריו אישידה ואיצ'יגו קורוסאקי נגד המנוס גרנדה. אוריהימה הבינה שרוקיה מחקה את הזיכרונות שלה מהפגישה עם סורה, אך היא סירבה לקבל את זיכרונותיה שוב. מכיוון שלא רצתה לראות את אחיה ואיצ'יגו רבים.

סאגת הסול סוסייטי
לאחר שרוקיה נלקחת את הסול סוסייטי, אינואה מחליטה להצטרף לאיצ'יגו למבצע ההצלה שלו. יחד עם אוריו אישידה, סאדו יאסוטורה ויורואיצ'י שיאוהין- כמדריכה שלהם. בסול סוסייטי הקבוצה מתפצלת, אוריו ואוריהימה יצאו ביחד כצוות כדי להציל את רוקיה בזמן שאיצ'יגו, יורואיצ'י וסאדו התפזרו אחד לאחד. ממש לפני שהם מגיעים, הם נלחמים נגד ג'ירובו איקאנזאקה מיחידה מספר 7 בסול סוסייטי. אוריהימה חושבת על רעיון, היא גונבת זוג בגדי שיניגאמים והיא ואישידה מתחפשים לשיניגאמים. כששני שיניגאמים מיחידה 12 מגיעים, אישידה חושד שפעולת ההסחה שהם ביצעו שנתנה להם את האפשרות לברוח הייתה מכוונת. כשהם נפגשים פנים מול פנים בקפטן יחידה 12 של הסול סוסייטי, מאיורי קורוטסוצ'י, אישידה מצווה על שיניגאמי בשם מאקיזו אראמאקי מיחידה 11 לקחת את אוריהימה ולברוח.
לאחר מכן, עם קצת עזרה מקפטן יחידה 11 של הסול סוסייטי- זאראקי קנפאצ'י והסגנית שלו- קוסאג'ישי יאצ'ירו, אוריהימה התאחדה עם סאדו, אישידה וגאנג'ו. ובזמן שהם כביכול הלכו להציל את רוקיה, הם גם עזרו במרדף אחרי סוסקה אייזן, שהיה הראש מאחורי החטיפה של רוקיה והרצח של חדר 46. בסוף הסאגה אייזן לוקח את ההוגיוקו מרוקיה ובורח עם גין וטוסן להואקו מונדו.

לאחר מספר ימים של החלמה, הקבוצה החליטה לחזור לעולם החיים. רוקיה מחליטה להשאר בסול סוסייטי והם חוזרים בלעדיה.

סאגת הבונטואים
באנימה, אוריהימה חוזרת ללימודים ומדברת עם טאטסוקי. לאחר מכן, כשהחלו ללמוד, אבאראי רנג'י (שהיה בגיגאי שלו באותו זמן) צעק לאיצ'יגו מבחוץ, איצ'יגו מיהר לרוץ מהכיתה ולברר מה רנג'י עושה בעולם החיים. יותר מאוחר, הרוח של סורה מגיע לבקר את אוריהימה. שסיפר לה שהוא הגיע לסול סוסייטי בבטחה והבטיח שלעולם לא יהפוך להולו שוב. דקות ספורות אחר כך, הפלאפון של רנג'י מאותת לו על קרבת הבית של אוריהימה והוא מידע את איצ'יגו, אישידה וסאדו מבחינים ברייאסטו גם.
בחזרה בביתה של אוריהימה, הרוח של אחיה התחיל להתנהג מוזר ויצא במפתיע החוצה. כשאיצ'יגו, רנג'י, סאדו ואישידה הגיעו הם צפו בדלת ענקית (שאיכשהו דיי הזכירה שערי גהנום) צפה מעל לביתה של אוריהימה, שלושה יצורים עמדו לידה צוחקים. הדלת החלה לשאוב הכל, גם את תושבי קאראקורה. יום למחרת, כולם בבית הספר, כולל טאטסוקי, שכחו את כל מה שאירע ממש מספר שעות לפני כן.

שלושת היצורים משכו את איצ'יגו והשאר להמשיך ולשחק ב'משחק' שלהם, כדי להציל את חבריהם, בסוף סאדו נעלם, ואוריהימה עדיין לא חזרה. אחד מאותם יצורים ,שהתחזה לאוריהימה באותו זמן, הפך את עצמו חזרה לאיש רזה בעל שפם, משקפיים ומגבעת ארוכה. הוא הציג את עצמו כקלאוד. מספר שניות לאחר מכן הופיע נער הלובש ברדס הנסגר ברוכסן, שהציג את עצמו כנובה. וילדה קטנה, שהתגלתה כזו שהתקשרה והטרידה אותם בטלפון, ששמה רירין. סאדו נזרק דרך הדלת הגדולה והשאיר את הקבוצה מארבעה לשלושה.

לאחר עוד כמה משחקים, השלושה גילו את זהותם האמיתית- הן היו נשמות מותאמות (Modified Souls). הם החזירו את סאדו ואינואה אבל התעקשו שאחד מהקבוצה יוחלף במתחזה. במשחק הבא היה עליהם לגלות מי מהם הוא המתחזה, כשהמחזה יכול להראות, להישמע ולבצע את אותן מתקפות בדיוק כמו את זה שהוא מחקה. בספו של דבר התגלה כי המתחזה היה סאדו, והמשחק האחרון היה למצוא את סאדו. בסוף מתגלה כי אוראהרה עמד מאחורי כל התוכנית, הוא המציא את נובה, רירין וקלאוד כדי לאמן ולבחון את הכישורים של הקבוצה.

לאחר מכן, אוראהרה מודיע לקבוצה שאישידה איבד את כוחותיו בדיוק בזמן בו יורואיצ'י נכנסה כדי לספר להם על בואם של הבאונטואים. אוראהרה מסביר לקבוצה מעט על הבאונטואים ומזכיר שבגלל שיש להם כוח רוחני עצום, הם עלולים להיות קטלניים מאוד. הוא גם אומר לקבוצה ששלוש הנשמות המותאמות הן בעלות גלאי למציאת באונטואים. אוריהימה לקחה את קלאוד לביתה כשהוא בצורת גלולה והכניסה אותו לתיק ארנב, רירין עם איצ'יגו כשהיא בתור בובת ציפור ונובה, עם קון וסאדו בתוך בובת צב. השלושה והבובות המפוחלצות יצאו לדרך במסע אחר מציאת הבאונטואים. נובה וקלאוד קולטים באונטו ורצים מיד לעצור אותו מלחטוף נשמה של אדם כלשהו. הם גילו שהם איחרו ונאלצו להתעמת עם ריו אדאגאווה, שמיהר לברוח לאחר מכן. הם הרגישו שאיצ'יגו בצרה ורצו מיד לעזרתו, הם ראו את ריו אדאגאווה מחזיק בבאונטואית נוספת בשם יושינו סומה. ריו ניסה לשכנע את יושינו לחזור לקבוצה, וכשזאת סירבה הוא לקח אותה בכוח. באותו זמן רוקיה חזרה לעולם החיים, אוריהימה מיהרה להזמין אותה איתה למסעדה בזמן שסאדו ואיצ'יגו החליפו מבטים.
השלושה עדכנו את רוקיה במתרחש, הם חזרו חזרה לביתו של איצ'יגו ודנו בנושא. אוריהימה המשיכה אז להילחם בבאונטואים ולעזור להם למצוא את אישידה, שהבאונטואים מצאו לנכון לחטוף אותו בשביל לפתוח שער בין עולם החיים לסול סוסייטי. אוריהימה נאלצה לאחר מכן להילחם ברוקיה, שהיתה תחת שליטתו של ריטז, הבובה של הבאונטו מאבאשי. רוקיה תפסה שליטה רגעית על הבובה של מאבאשי ונתנה לאוריהימה את האפשרות להביס את ריטז.

אוריאימה מצטרפת לאחר מכן לסול סוסייטי, שאליו הלכו הבאונטואים כדי להשיג את הנקמה שלהם בשיניגאמית שיצרה אותם. בסול סוסייטי הקבוצה מתפצלת בכדי לחפש אחרי הבאנטואים ברוקונגאי. בעת שחיפשו אחריהם, אוריהימה פוגשת באיצ'יגו ובזמן שהם שיערו כביכול איפה הבאונטואים עלולים להימצא, הם מרגישים שרוקיה בצרה. השניים רצים מיד כדי לעזור לרוקיה לאחר שנלחמה נגד הבאונטואית יושי, קוצ'יקי ביאקויה נלווה אליהם בחזרה אל ביתו, שם הם מודיעים לו שחייה של רוקיה כבר אינם בגדר סכנה.

יותר מאוחר, הקבוצה מתעדכנת לגבי מידע חדש למקום הימצאם של הבאונטואים, אך הם נאלצים להתפצל כאשר איצ'יגו ואישידה מרגישים בכוחו של ג'ין קאריה. סאדו ואוריהימה מופיעים כשהם פוגשים במאקי איצ'ינוסה שניסה לעצור את הקבוצה (שעכשיו כללה גם את אבאראי רנג'י, טושירו היטסוגאיה וראנגקיו מאטסומוטו). איצ'ינוסה ניסה להרוג את הקבוצה אך נעצר על ידי זאראקי קנפאצ'י, והשניים נלחמים. הקבוצה חוזרת לסראייטי שם הם מוצאים את השומר ג'ידאנבו שנפגע לאחר שנלחם בבאונטואים. אוריהימה מחליטה אז לעזוב את הקבוצה ולהישאר כדי לטפל בג'ידאנבו. יותר מאוחר הקבוצה מתאחדת שוב ואוריהימה מרפאת את סאדו ואישידה.

סאגת הארנקרים
הקבוצה חוזרת בדיוק לתחילת הסמסטר, והגעתו של תלמיד חדש לכיתה- שינג'י היראקו שמביא להמון בעיות אוריהימה שמה לב לשינוי בהתנהגות של איצ'יגו, היא וסאדו הלכו להתעמת עם שינג'י ושמעו במקרה את השיחה שלו עם סארוגאקי היורי, ולפני שהם הספיקו להבין משהו היורי ברחה עם שינג'י.
זמן קצר לאחר מכן, עולם החיים מותקף ע"י שני ארנקרים. אולקיאורה ויאמי. סאדו ואוריהימה ניסו להגן על טאטסוקי, שהייתה נוכחת בזמן בו הארנקים הגיעו. איצ'יגו הגיע לאחר מכן, אבל הוא נוטרל ע"י ההולו שלו. השלושה נפצעו קשה, והפיה הלוחמת של אינואה, טסובאקי, נהרס לגמרי. למזלם, אוראהרה ויורואיצ'י הגיעו בזמן כדי לעצור אותם.
המקרה הזה הביא לידי שליחת שיניגאמים מסול סוסייטי שיעזרו לעולם החיים בקרב נגד הארנקרים שהופיעו פתאום, ורוקיה בינהם. בזמן החזרה של רוקיה לעולם החיים עודד את כולם אינואה נאלצה להתמודד עם השמחה על חזרתה של רוקיה ועם הקנאה שאיצ'יגו מחבב את רוקיה יותר מכפי שהוא מחבב אותה. לאחר שדיברה עם ראנגקיו מאטסומוטו שהחליטה להשאר עם אוריהימה, היא נהיתה אופטימית שוב והתחזקה במהרה.

לאחר התקיפה השניה על עולם החיים, שהפעם נעשתה ע"י האספדה גרימג'ו ג'אגרג'אק וחמישה ארנקרים נוספים. סול סוסייטי גילו מה היא מטרתו האמיתית של אייזן, והם מבקשים מאוריהימה להעביר את המידע. היא מחפשת את איצ'יגו ומוצאת אותו במחסן של הוויזארדים, היא חוצה את המחסום בלי בעיות ויורדת אל אזור האימונים התת-קרקעי בו איצ'יגו התאמן. שבירת המחסום הפתיעה מאוד את האצ'יגן אושודה, שיצר אותו.

כשהיא יוצאת מהמחסן היא פוגשת ביורואיצ'י שלא שואלת שאלות, היא אומרת לה שאוראהרה רוצה לדבר איתה ושתיהן הולכות אל החנות. אוראהאה אומר לאוריהימה שהיא לא תוכל להילחם איתם בקרב נגד הארנקרים משום שהוא לא יכול לתת לה להלחם בלי פית הלחימה שלה, טסובאקי שנפגע קשה מהאספדות ואינו יכל להלחם. אוריהימה מספרת לרוקיה מה קרה, ורוקיה מנסה לעודד אותה. באתו זמן הגיעה היורי ולקחה את אוריהימה אל המחסן שוב, בטענה שהאצ'יגן רוצה לדבר איתה. אוריהימה מספרת להאצ'יגן את שהתרחש והוא מרפא בשבילה את טסובאקי. אוריהימה הולכת להתאמן עם רוקיה כדי שהיא תוכל לעזור להם בקרב נגד הארנקרים.

למרבה הצער, כוחותיה של אוריהימה תפסו את תשומת ליבו של אייזן והוא החליט שהוא רוצה אותה בהואקו מונדו. אולקיאורהנשלח בכדי לחטוף את אוריהימה, הוא איים עליה שיהרוג את כל חבריה אם תסרב לבוא. ומאחר שראתה איך הרג בקלות את שני השיניגאמים שהופקדו לשמור עליה, היא נענתה בחיוב ללא כל היסוס.
אולקיאורה מביא לאוריהימה אפשרות להיפרד מאדם אחד, והיא בוחרת להיפרד מאיצ'יגו ולהתוודות על אהבתה אליו, בזמן שישן. היא התקרבה כדי לנשק אותו, אך משהו עצר בה מלעשות זאת. ממש לפני שהיא נפרדת מעולם החיים היא כותבת מכתב קצר על מחברת, ובו רשומות שלושה מילים: "להתראות, ימים יפים".

סאגת הואקו מונדו
כשאוריהימה מגיעה ללאס נוצ'ס, המבצר של הארנקרים, אוריהימה מצווה ע"י אייזן להראות לארנקרים האחרים את כוחה. היא הולכת אל גרימג'ו, שלא הרבה לפני כן טוסן חתך והשמיד את ידו, ובעזרת כוחה החזירה לו אותה למצבה הקודם. גרימג'ו מבקש ממנה גם להחזיר לו את הקעקוע מס' ה-6 שלו שכעת שחזרה ידו הוא שוב חלק מן האספדה. ולאחר שעשתה זאת הוא ניגש אל לופי והרג אותו, וכך החזיר לעצמו את דרגתו הישנה. אוריהימה מובלת אל חדרה הצנוע, כשאיצ'יגו, אוריו, וסאדו עוברים את השער שבין העולמות ובאים להציל אותה. היא מקבלת תלבושת הדומה מאוד לזאת של הארנקרים שמביא לה אולקיאורה, הוא מצווה עליה ללבוש אותה ויוצא מן החדר, אך לא לפני שהוא מודיע לה שאיצ'יגו וחבריו (שעכשיו גם כללו את רוקיה ורנג'י) באו להואקו מונדו בכדי להציל אותה. אייזן קורא לה להגיע אל חדרו ומבקש משתי הארנקריות שניצבו בדלת לצאת, הן יצאו מהחדר זועמות ואז אייזן הראה לאוריהימה את מקום המסתור של ההוגיוקו. הוא הראה לה אותו כאות אמונה בניהם, שתראה שהיא יכולה לסמוך עליו ושתדע שהכל בסדר.
היא נגשת לחדרה ואולקיאורה מכריח אותה לאכול, הוא אומר לה שהיא חייבת להיות חזקה כדי שיהיה לה כוח לרפא את כולם. הוא מוסיף שסאדו מת בקרב נגד נויטורה והוא משאיר אותה לבד בחדר לבכות.
זמן קצר לאחר מכן שתי הבנות שניצבו בדלת של אייזן באו לחדרה של אוריהימה והחלו להכות אותה, ככל הנראה מקינאה על היחס החם והאוהב שהיא מקבלת.

גרימג'ו נכנס לחדר והדף את שתי הארנקריות מעל אוריהימה, לאחר מכן הוא ניגש אליה והרים אותה מבגדיה. הוא אמר לה שהוא עושה זאת רק כדי לא להיות חייב לה על כך שריפאה את ידו, אוריהימה מהנהנת ושותקת. גרימג'ו מצווה עליה לרפא את שתי הארנקריות. בהתחלה הן סירבו לקבל את טיפולה, ואחת מהן אפילו קראה לה מפלצת, על זה שהיא בת אנוש שיכולה להחזיר חלקי גוף שנמחקו. אולקיאורה מגיע לאחר שחשף את תוכניותיו של גרימג'ו, והוא משתמש בנגסיון (Negacion) נגדו, דבר שהשתיק את אולקיאורה לכמה שעות.
בזמן שאין עוד מניע שיכול להפריע להם, גרימג'ו מצווה על אוריהימה לרפא את איצ'יגו. אוריהימה מסרבת בהתחלה ואומרת שאם היא תרפא אותו גרימג'ו יהרוג אותו אח"כ. איצ'יגו אומר לה שזה בסדר, ושתרפא גם את גרימג'ו, שסירב בתוקף להתרפא- בטענה שהוא לא זקוק לרחמים שלהם. איצ'יגו משיב לו שאלו לא רחמים, ושהוא מבקש ממנה לעשות זאת רק משום שאם הוא ינצח, גרימג'ו לא יוכל להגיד שזה בגלל שהוא היה פצוע. אוריהימה מעודדת את נל, ומבטיחה לה שאיצ'יגו ינצח. כי אם הוא הבטיח שהוא ינצח- הוא יקיים את הבטחתו. לאחר תום הקרב עם גרימג'אוו, אוריהימה ואיצ'יגו מתאחדים בשנית. אך לצערם, האיחוד שלהם לא נמשך זמן רב, כאשר נ'ויטרה וטסלה מגיעים למקום. טסלה תופס את אוריהימה ומונע ממנה לזוז בעוד שנ'ויטרה נלחם נגד איצ'יגו. בשלב מאוחר יותר, נ'ויטרה משתעמם מאיצ'יגו מתחלף עם טסלה. לאחר שטסלה נחתך ונהרג על ידי קאנפאצ'י שהגיע באופן פתאומי ומפתיע, נ'ויטרה נוטש את אוריהימה ופונה להתמודד נגד קאנפאצ'י, משאיר אותה לרפא את איצ'יגו ונל. לאחר הקרב, אוריהימה פונה, בבקשתו של קאנפאצ'י, לרפא את פצעיו, אך נחסמת על ידי סטארק שמופיע לפניה ולוקח אותה אל אייזן, שיוצא ביחד עם גין וטוסן אל העיירה קאראקורה במטרה להשמידה וליצור את מפתח המלך.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
לאחר שנלקחה על ידי סטארק, אוריהימה נשארה במגדל, יחד עם אולקיאורה המאיים להרגה, עד אשר איצ'יגו הגיע למקום ופתח בקרב נגד אולקיאורה. כשאולקיאורה עמד לחתוך את איצ'יגו מאחור, אוריהימה יצרה מגן והגנה עליו מפני התקפתו של האראנקאר.
אוריהימה לא מצליחה להגיב למשחקים הפסיכולוגיים של אולקיאורה, כאשר היא נתפסת על ידי לולי ומנולי, הנחושות לממש את נקמתן, על כך שלקחה מהן כל מה שהיה להן.
השתיים מתעללות באוריהימה, ומאיצ'יגו נבצר לעשות משהו בנידון כי אולקיאורה חוסם את דרכו. לפתע, יאמי מופיע ומכה את לולי ומנולי. כשיאמי רוצה לפגוע באוריהימה, אישידה מופיע ומביס את יאמי. לאחר שאיצ'יגו ואולקיאורה עולים לגג של לאס נוצ'ס כדי להלחם, אוריהימה מבקשת מאישידה שיעלה אותה לגג, והוא עושה כן. השניים מגיעים לגג בדיוק כשאולקיאורה שולח סרו לחזהו של איצ'יגו והורג אותו. אינואה בוכה על גופתו של איצ'יגו, וזה הופך להולו מלא ומביס את אולקיאורה. לאחר שאיצ'יגו חוזר לעצמו ואלקיאורה על ידי מכת פתע של אולקיאורה, אולקיאורה מתחיל להתפורר, מושיט לאינואה את ידו ומבין מה זה לב. רגע לפני שהידיים שלהם נפגשות, אולקיאורה מתפורר ומת. בזמן שאיצ'יגו חוזר ללאס נוצ'ס כדי להלחם ביאמי, הוא אומר לאינואה להשאר על הגג ולטפל באישידה, והיא נשמעת לו.

סאגת השיניגאמי המחליף האבוד:
אוריהימה המשיכה להתחבר אל איצ'יגו. היא נהפכה לאיידול של בית הספר שלה וכולם אוהבים אותה מאוד. היא קיבלה ביטחון עצמי והתחזקה אך עדיין מתנהגת לפעמים בחוסר טאקט או עושה דברים טיפשיים. היא מאוהבת באיצ'יגו עד למעל לראש ולא ממש מסתירה את זה. היא נוהגת לבוא לבקר את איצ'יגו מידי פעם ולדאוג לו ולהביא לו אוכל או לעודד אותו. יום אחד כשהיא חוזרת לחדרה אחרי שהביאה אוכל לצ'אד, שאותו לא ראתה כבר כמה ימים כי הוא לא הגיע לבית הספר, בחור נמוך שקורה לעצמי שישיגאווארא ביקר אותה ליד דירתה והציג את עצמו בנימוס, ויחד עם זאת ביקש ממנה… למות. הוא אמר לה שהוא בא להרוג אותה כשליחות. אוריהימה לא ממש מבינה בתחילה, אבל לאחר מכן היא מנחשת ש"סושיגאווארא" (היא לא הצליחה לקלוט את השם שלו עד סוף הסאגה) יכול להיות קשור איכשהו לעובדה שאישידה נפצע. היא לא מעמידה פני חמודה יותר ומגיבה בחומרה, היא התכוונה לתקוף את שישיגאווארא כדיי לחלץ ממנו מידע לגבי התוקפים של אישידה. טסוקישימה מגיע למקום, וכשאוריהימה רואה שטסוקישימה מתכוון להעניש את שישיגאווארא היא מגינה עליו וטסוקישימה חותך אותה עם להב החרב שלו. לאוריהימה יש תחושה מוזרה כאילו היא כבר הכירה את טסוקישימה לפני כן וכאילו הוא חבר שלה. כשצ'אד ואיצ'יגו באים לבדוק מה קרה לה היא מגיבה בחביבות ולא מגלה להם מה קרה לה.
כשאיצ'יגו מתאמן כדיי להחזיר לעצמו את כוחות השיניגאמי שלו חזרה אוריהימה באה לזירת הקרב שלו מול גינג'ו ועוזרת לו להרפא ומגנה עליו מפני גינג'ו שרוצה לתקוף אותו לפני שהוא התאושש. איצ'יגו מגלה כמה היא תחזקה.
לבסוף טסוקישימה מצליח לחתוך אותה והיא מרגישה כאילו הוא מילא את מקומו של איצ'יגו בחייה, היא משתפת פעולה עם טסוקישימה. אבל כשהקפטנים והסגנים של סול סוסייטי מופיעים היא מרגישה כאילו היא נמצאת בצד הלא נכון של הקרב, היא מתחילה לאבד שפיות עד שאורהרא גורם לה לאבד הכרה.

יכולות מיוחדות
כוחותיה של אוריהימה נקראים שון שון ריקה (Shun Shun Rikka), אותם היא פיתחה לאחר שנחשפה לראייטסו הרב של איצ'יגו. מקור כוחותיה של אוריהימה הוא בסיכת הראש, אותה קיבלה מאחיה שנפטר לפני שנים ספורות. כאשר בפעולה, הכוחות נחשפים בדמותן של שש יישויות המזכירות פיות.
השון שון ריקה מאפשרים לאוריהימה לדחות אירועים, וכוחות מדהימים אלו באים לידי ביטוי כאשר היא מרפא את פציעותיהם של חבריה. כמו כן, פרט לכישורי הריפוי, אוריהימה אף יכולה להתקיף ולהגן עם כוחותיה. חשוב לציין כי השון שון ריקה מותאמים למצבי הרוח של אוריהימה – כאשר היא חוששת, כוחותיה נחלשים, אך כאשר היא נחושה בעצמה, כוחותיה מתחזקים בצורה משמעותית.

אוריהימה פיתחה לראשונה את כוחותיה בעת העימות בין איצ'יגו ואישידה, כאשר בית הספר שלהם הותקף בידי ההולו נאמב צ'אנדיילר. לאחר שהצליחה להביס אותה והצילה את טאטסוקי ושאר חבריה, אוריהימה התאמנה תחת יורואיצ'י לפני יציאתם לקהילת הנשמות, על מנת ללמוד כיצד להשתמש בכוחות האלו.
מאוחר יותר, מתגלה שכוחותיה זהים לכוחותיו של אושודה האצ'יגן, שפיתח את יכולותיו לאחר הפיכתו לוואייזארד, והוא אף משווה אותם לזאנפאקוטו של השיניגאמי. כוחותיה מושכים את תשומת ליבו של אייזן, שמחליט לצרף אותה לצד שלו, ושולח את אולקיאורה לקחת אותה.

על מנת להשתמש בטכניקות השון שון ריקה שלה, על אוריהימה לקרוא בשמות, בצירוף למשפט, "אני דוחה" (I Reject). לאוריהימה ישנן שלוש טכניקות מיוחדות, המבוצעות על ידי הפיות.

סאנטן קשון (Santen Kesshun) – טכניקת ההגנה, המבוצעת על ידי לילי, באיגון והינאגיקו. לאחר שאוריהימה קראה בשמותיהם, השלושה ישתחררו מסיכת השיער שלה ויצרו מגן משולש. המגן, למעשה, דוחה מה שמעבר למגן, וכך שומר על אוריהימה, ומי שנמצא מאחורי המגן לצידה, מפני פגע. למרות זאת, המגן עלול להתגלות כמאוד חלש.

לא ניתן להגיב.