אילפורטה גראנטז


אילפורטה גראנז – Ilforte Grantz
user posted image
דרגה:
אראנאקאר מספר 15 בצבאו האראנאקרים של אייזן
זאנפאקוטו: דל טורו – Del Toro

תיאור הדמות:
אילפורט הוא אראנאקאר בגודל ממוצע, בעל שיער בלונדיני ארוך וגולש שמזכיר את שערו של אוקיטאקה. שארית מסכת ההולאו שלו ממוקמת על ראשו, והיא נראת כקסדה לבנה ושבורה. כשהיה הולאו, אילפורט היה הולאו מסוג מנוס, בדרגת גיליאן.
אילפורט הוא אראנאקאר ציני ולגלגני במיוחד, והוא נוטה לקרוא לכולם באופן קבוע "אחי".
כמו כן, לאילפורט יש אח קטן בצבא האראנאקרים של אייזן – סזייאל אפורו גראנטז, האספאדה ה8.
אילפורט הוא כנראה אחד הנומרוס של גרימג'אוו, יחד עם שאולונג, נאקים, אדוארד ודי רוי.

היסטוריה:
בעבר, לפני שאילפורט הפך לאראנאקאר ועוד היה הולאו בדרגת גיליאן, הייתה בינו לבין ההולאים שאולונג, אדוארד, די רוי, נאקים ידידות.
לאחר זמן מה, החמישה פגשו בגרימג'אוו, הולו נוסף בדרגת גיליאן שהיה בעל צורה חתולית. לאחר שדי רוי לגלג על כוחו של גרימג'אוו, גרימג'אוו טרף את עינו של גרימג'אוו בתור מפגן כוח, דבר שהרשים מאוד את הקבוצה. שאולונג, בתור מנהיג הקבוצה, הציע לגרימג'אוו להפוך "למלכם" החדש, וגרימג'אוו, כמובן, הסכים, ולקח פיקוד על הקבוצה. בשלב מאוחר יותר, הקבוצה (למעט גרימג'אוו), התייאשה והגיע למסקנה שאין באפשרותם להתחזק ולהפוך לדרגה הבאה של המנוס, ולכן הם בקשו מגרימג'אוו לטרוף אותם ולקבל את כוחם, מהסיבה שהם האמינו שלו יש את האפשרות. גרימג'אוו אמנם לא אוכל אותם לחלוטין, אלא רק נוגס בחלקים קטנים מהם.

סאגת האראנקאר:
אילפורט נראה לראשונה, כאשר הוא מצטרף אל גרימג'אוו לפלישה אל העיירה קאראקורה, יחד עם חבריהם האחרים משכבר הימים – שאולונג, די רוי, נאקים ואדוארד. אילפורט מחליט להתקדם לעבר מקור הראייטסו הקרוב ביותר – החנות של אוראהארה, ושם פוגש ברנג'י, שנלחם בו. אילפורט משתעשע ברנג'י, שכבר שחרר את הזאנפאקטו שלו, אך ברגע של חוסר ריכוז, הוא מותקף על ידי אורורו, שמכריחה אותו לשחרר את הזאנפאקטו שלו. לאחר ששחר את דל טורו, אילפורט מסלק את אורורו וג'ינטה, ורנג'י מבין שאין לו סיכוי, ומשחרר את מגבלת הסגן שלו. רנג'י, שמפתיע את אילפורט בפרץ הכוח הפתאומי שלו, מנצח אותו בעזרת התקפה החדשה שלמד – היקא זאקוו.

זאנפאקוטו:
אילפורט, כמו כל אראנאקר, בעל זאנפאקטו שבעזרתה הוא מסוגל לחזור לצורת ההולאו שלו, ולקבל כוחות מחוזקים.
שמה של הזאנפאקטו של אילפורט הוא "דל טורו", ובהישמע הקריאה "שפדי, דל טורו", אילפורט משחרר את כוחו האמיתי:
שארית מסכת ההולאו שלו משלימה את עצמה, והופכת לקסדה מלא בצורת ראש של שור, שמוסיפה לו קרניים והגנה לראש. כל גופו העליון, מתכסה באותו החומר ממנו מורכבת המסכה. בצורתו המשוחררת, אילפורט זוכה להגנה רבה, וגם לכוח התקפי רב.

user posted image user posted image

לא ניתן להגיב.