איסאנה קוטאטסו


איסאנה קוטאטסו – Isane Kotetsu

דרגה: סגנית של היחידה הרביעית של הגוטאיי.
תאריך לידה: ה-2 באוגוסט
גובה: 187 ס"מ
משקל: 70 ק"ג
זאנפאקוטו: איטגומו – Itegumo

תיאור הדמות:
איסאנה היא ביישנית ושקטה, ודומה לאחותה, קיונא קוטטסו מיחידה 13, בנאמנותה. היא כורכת את שיערה הסגלגל בעזרת חוטים, ולובשת מדי שיניגאמי רגילים.
כאשר היא ואונהאנה, הקפטנית שלה, גילו על משימתו של אייזן, השתמשה איסאנה בקידו שיכל לאתר בדיוק איפה אייזן, ולהודיע לכך לכל השיניגאמי ואפילו לאיצ'יגו וחבריו, מכאן ניתן להסיק שהיא מומחית גדולה בקידו. לעיתים קרובות, איסאנה הינה נושא לבדיחה ברחבי סיירייטיי, היות והיא סובלת מסיוטים הזויים ובלתי פוסקים.

סאגת סול סוסייטי:
הופעתה הראשונה של איסאנה הייתה בהוצאה להורג. כאשר רנג'י ברח עם רוקיה, נשלחה איסאנה, יחד עם הסגנים של היחידה הראשונה והיחידה השנייה, צ'וג'ירו ומארוצ'יאו, להלחם מול רנג'י, אבל אז איצ'יגו מופיע ועוצר בעדם ללא מאמץ מיוחד.
הופעתה השניה והמשמעותית של איסאנה היא הגעתה עם אונהאנה רטסו אל חדר סנטרל 46, ושם הן גילו על אייזן וגין. אחרי שיחה קצרה עם אייזן ובריחתם מהמקום, מרפאת אונהאנה את היטסוגאיה שהובס והינאמורי שנדקרה, בזמן שאיסאנה משתמשת בקידו, לפי בקשתה של הקפטנית שלה, על מנת להודיע לכל אדם בסיירייטיי, ואף מחוץ לאזור הזה, על בגידתם של אייזן וגין.

סאגת הואקו מונדו:
בדומה לקפטנים וסגנים אחרים, הגיעה איסאנה יחד עם אונהאנה אל הואקו מונדו, במטרה לעזור לאיצ'יגו וחבריו. הן מגיעות ונתקלות בסאדו, גאנטנביין וקבוצת האקסקוויאס. כאשר האקסקוויאס נסוגו, התכוונה איסאנה לצאת בעקבותיהם ולהלחם נגדם, אך נעצרה על ידי אונהאנה בטענה, שהן באו להואקו מונדו על מנת לעצור את הדם הנשפך, ולא לשפוך אותו יותר. לאחר מכן נראת איסאנה כאשר היא מרפאת את רוקיה מהקרב מול ארונירו, אך אונהאנה לא נמצאת בסביבה.

זאנפאקוטו:
שמה של הזאנפאקוטו של איסאנה הוא איטגומו (Itegumo), שפירושו "ענן קפוא". בעת קריאת השחרור, האשירה (Hashire), שפירושה "רוץ במהירות"; מתפצל הזאנפאקטו של איסאנה לשלושה להבים – שניים קצרים בצדדים ואחד ארוך באמצע.
לא ידוע על הכוחות של איטגומו מכיוון, שכשאשר שיחררה אותו, הביס אותה איצ'יגו במהירות, אך על פי השם, השחרור והמראה המשוחרר ניתן להבין ששמדובר בזאנפאקוטו מסוג מים או קרח.

לא ניתן להגיב.