איסה נאנאו


Ise Nanao – נאנאו איסה

דרגה: שיניגאמי, סגנית היחידה ה-8 של סול סוסייטי. סגנית נשיאת איגוד השיניגאמי הנקבות.
תאריך לידה: 7 ביולי
גובה: 164 ס"מ
משקל" 48 ק"ג

תאור הדמות
נאנאו איסה היא הסגנית של היחידה ה-8 של הגוטי 13, תחת פיקודו של שונוסיי קיוראקו, וגם סגנית הנשיאה של האגודה לשיניגאמי הנקבות. היא לובשת מדי שיניגאמים רגילים שעליהם נמצא עיטור הסגן שלה, מרכיבה על פניה משקפיים, ולרוב נראית כשהיא אוחזת בידה ספר עב-כרס.
נאנאו היא דמות רצינית ומעשית מאוד, ולרוב מתנגדת לקלילות הדעת ולליצנות של הקפטן שלה, אבל כמו כל הסגנים, היא מלאת כבוד כלפי הקפטן שלה ועוקבת אחר הוראותיו ללא היסוס. נאנאו מוקנטת לרוב ע"י הקפטן שלה, ותגובתה הרגילה להקנטות אלו היא לגעור בו, או פשוט לחבוט בו בעצם כלשהו, לרוב מניפה. כשהיא מעוצבנת במיוחד, היא מסירה את משקפיה, ועל אף שפניה מעולם לא נראו במצב זה בסדרה, נראה שפעולה זאת היא מפחידה למדי ורבת השפעה.4

היסטוריה:
איסה נאנאו הייתה השיניגאמי הצעירה ביותר ביחידה השמינית, מה שמעיד על כישרון רב. אם לדייק, נאנאו הייתה ילדה קטנה בתקופה ההיא. פעם בחודש, הייתה נאנאו מבקרת את הקפטן והסגנית של היחידה, שונסוי וליסה, וקוראת ספרים יחד עם ליסה.

סאגת סול סוסייטי
ההופעה הראשונה של נאנאו איסה בסדרה היא כאשר היא מודיעה לקפטן שלה, שונוסיי, על התקרבותו של פולש, שמתברר לאחר מכן כיאסוטורה סאדו. כאשר שונוסיי נפגש לראשונה עם סאדו, נאנאו עסוקה בהשלכת פרחים מעל ראשו של שונוסיי, על מנת ליצור אווירה מלכותית. לאחר כמה השלכות היא מתעצבנת וזורקת על ראשו את כל הסל.
לאחר שקיוראקו מביס את סאדו ללא כל מאמץ, נאנאו מתכוננת להנחית מכה סופית, אבל שונוסיי עוצר בעדה.

מאוחר יותר בסדרה, מגיעה נאנאו להוצאה להורג של רוקיה ביחד עם הקפטן שלה, ובורחת איתו מהזירה לאחר שעזר לקפטן אוקיטאקה להשמיד הסוקיוקו. היא, הקפטן שלה וקפטן אוקיטאקה נמלטים, מאחר והמעשה שביצעו נחשב לפשע חמור במיוחד, ונעצרים ע"י גנרל יאמאמוטו, שמצליח לעלף את נאנאו רק על ידי יצירת קשר עין. נאנאו לאחר מכן מורחקת מאזור הסכנה ע"י הקפטן שלה.

זאנפאקוטו
בהערות צד של קובו טיטה, יוצר בליץ', בכמה מפרקי הבונוס שאינם קשורים לעלילה שהוא מוסיף מדי פעם, נחשף שנאנאו היא מומחית בשימוש בקידו, ממש כמו הינאנמורי. לא הרבה ידוע על הזאנפקוטו של נאנאו, מאחר והוא לא נראה בסדרה, אך יש הסבורים שהספר הגדול שאותו היא נושאת הוא בעצם הזאנפקוטו שלה. את ההשערה הזו סוטר איור בספר האומנות "כל הצבעים מלבד השחור", בו נראית נאנאו איסה כשהיא מחזיקה זאנפקוטו בצורת פגיון יפני מסורתי, שככל הנראה שוכן במדי השיניגאמי שלה. את התאוריה הזאתי מחזקת העובדה שכאשר נראתה נאנאו מתכוננת לקרב, היא הכניסה יד לתוך מדיה.

לא ניתן להגיב.