איצ'ימארו גין


איצ'ימארו גין – Ichimaru Gin
דרגה: לשעבר קפטן היחידה השלישית.
תאריך לידה: ה10 לספטמבר.
גובה: 1.85 מטר.
משקל: 69 קילוגרם.
זאנפאקוטו: שינסואו (Shinsou).
סאיו: קוג'י יוסה (Kōji Yusa)
תיאור הדמות:
גין הינו קפטן קליל, נראה כחסר דאגות, גבוה ורזה במיוחד בעל שיער אפור-סגול קצר. הוא אינו לובש תלבושת מיוחדת, רק חליפת שיניגאמים רגילה וגלימת קפטן, אך הופעתו בכל זאת אינה רגילה: עיניו עצומות כמעט כל הזמן והוא תמיד מחייך חיוך פסיכופתי ומטריד. הפעמים היחידות בהם נראו עיניו של גין פקוחות היו כאשר הציל יחס עם אייזן את הינאמורי, רנג'י וקירה עוד כשלמדו באקדמייה ובקרב מול היטסוגאיה. פקיחת עיניו האדומות והורדת חיוכו מראות שגין נהיה רציני, מה שהוא לא רוב הזמן.
גין הינו חבר ילדות של סגנית יחידה 10, מאטסומוטו ראנגיקו. נראה כאילו ראנגיקו קשורה אליו בצורה כלשהי, והעובדה שהוא קשור לרצח של אייזן דיכאה אותה מאוד. נראה כאילו גין גם מרגיש כלפיה משהו, וזה התגלה שכשמאטסומוטו תפסה אותה בבריחה מסול סוסייטי ואז המנוסים העבירו אותם להואקו מונדו, הוא סיפר שהוא מצטער שהיא לא החזיקה אותו עוד קצת, מה שיכול לרמוז על כך שהוא הצטער שהיא לא מנעה ממנו לעזוב או שהוא הצטער שהיא לא באה איתו להואקו מונדו, עוד רמז לכך שגין מרגיש משהו כלפיה הוא שבקרב מול היטסוגאיה, כשהיא התערבה הוא העדיף לעזוב את המקום ולהמנע מלהלחם מולה.

היסטוריה:
גין נפגש בילדותו עם מאטסומוטו, שהייתה ממוטטת מרוב חוסר מזון. הוא הציע לה מזון והם הכירו אחד את השני.
בעבר, כאשר גין רק סיים את האקדמייה לשיניגאמים, הוא גם נחשב לגאון בדומה להיטסוגאיה, וזאת מכיוון שסיים את לימודיו באקדמייה לאחר שנה בלבד מאז שהצטרף. למרות היותו בדרגה נמוכה ביחידה 5, היה גין ברמה הרבה יותר גבוהה מהדרגה שקיבל, ואת זה הוא הוכיח כאשר הוא רצח ללא מאמץ מיוחד את הקצין השלישי ביחידה. כאשר אייזן גילה את הפוטאנציאל שבו, הצטרף גין לאייזן ושניהם הגיעו אל האיזור שבו נהפכו כמה מהקפטנים להולואים. אחרי ששינג'י עזב ואייזן קודם לדרגת הקפטן, קודם גין לדרגת סגן היחידה, ולאחר מכן עבר ליחידה 3 בתור הקפטן. גין כנער, מצא את מאטסומוטו חבולה על האדמה לאחר שאייזן פגע בה, הוא עוזר לה ונשבע שהוא ינקום באייזן

סאגת סול סוסייטי:
הופעתו הראשונה של גין הייתה כאשר ג'ידאנבו, שומר השער, הפסיד לאיצ'יגו בקרב ולכן נאלץ לפתוח את השער אל תוך סיירייטיי, ושם הופיע גין, בצידו השני של השער. גין משתמש בשיקאי שלו והוא מספיק להעיף את איצ'יגו וג'ידאנבו אל מעבר השער, ואז לנופף להם לשלום עם חיוכו הרגיל כאשר השער נסגר והם תקועים מחוץ לסיירייטיי. לאחר מכן, הופיע גין בישיבת הקפטנים של הגוטיי 13 ונשאל מדוע הוא לא הרג אותם, והוא תירץ שזו הייתה טעות שלו.
בסוף אותה ישיבה, היטסוגאיה שומע את גין ואייזן מדברים דברים חשודים, והסיק שגין מתכנן להרוג את אייזן, והוא מודיע על כך להינאמורי, סגניתו של אייזן, שעליה להזהר מקירה ומגין במיוחד. למחרת, מגלה הינאמורי יחד עם עוד כמה סגנים את גופתו של אייזן תלויה מתה, והדבר הראשון שהיא עושה הוא להתקיף את גין, שכרגיל חייך לו, אבל קירה התערב בקרב ונלחם במקום גין עד שהיטסוגאיה עצר את שניהם. אחרי שלוקחים את הינאמורי וקירה על מנת לאסור אותם, מאיים היטסוגאיה שאם תשפך מהינאמורי טיפת דם אחת הוא יהרוג אותו.
לאחר מכן, מבריח גין את קירה מהכלא, ובדרך שניהם נפגשים עם היטסוגאיה. היטסוגאיה מטיח בגין האשמות לגבי הרצח של אייזן, ואז מופיעה הינאמורי שמאשימה את היטסוגאיה ברצח. היטסוגאיה מעלף את הינאמורי ואז פונה לגין, ומאשים אותו בכל מה שקרה להינאמורי ואייזן, ושניהם מתחילים להלחם בכל כוחם. אחרי שגין נתפס בקרב של היטסוגאיה, הוא משחרר את השיקאי של הזאנפאקוטו שלו, שינסואו, אך היטסוגאיה מצליח להתחמק, אבל אז מגלה היטסוגאיה שכשיו שינסואו מכוונת לעבר הינאמורי המעולפת, וברגע שחשב שזה הסוף שלה מופיעה מאטסומוטו ובולמת את שינסואו עם החרב שלה, ומחליטה שמעכשיו היא תלחם מול גין, אבל גין העדיף שלא להלחם מולה ולעזוב את המקום.

רגע לפני שהובלה רוקיה אל איזור ההוצאה להורג, הופיע מולה גין, ואמר לה שהוא יכול לגרום לאיצ'יגו ולשאר הפולשים לעזוב את קהילת הנשמות ללא עונש, אבל כאשר מתמלאת רוקיה תקווה בכך שיעשה את מה שאמר, הוא מנפץ את אשלייתה ואומר שהוא סתם שיקר. לאחר מכן, הוא מופיע עם אייזן במרכז 46, וצופה בהינאמורי שנפצעת אנושות על ידי אייזן ובקרב של אייזן נגד היטסוגאיה, שנגמר בתבוסה מוחלטת של היטסוגאיה. לאחר מגן עוברים גין ואייזן אל איזור ההוצאה להורג יחד עם רנג'י ורוקיה, ולאחר שמוציא אייזן את ההוגיוקו מרוקיה, הוא מבקש מגין שיהרוג אותה. גין משחרר את שינסואו על מנת לפגוע בה, אך היא ניצלת ב
רגע האחרון על ידי ביאקויה שספג את הפציעה במקומה.
הקפטנים והסגנים מופיעים במקום, וגין נתפס על ידי מאטסומוטו. לאחר מכן, משגרים המנוסים את גין, אייזן וטוסן את הואקו מונדו, וגין אומר למאטסומוטו שהוא מצטער שהיא לא החזיקה בו עוד קצת.

סאגת הואקו מונדו:
לאחר שנויטרה, האספאדה המדורג במקום החמישי, מנצח את סאדו, שפלש יחד עם איצ'יגו, רנג'י, רוקיה ואוריו אל תוך הואקו מונדו, נראה כאילו גין נהיה זה שמנהל את העניין בלאס נוצ'ס. גין מדבר עם אולקיאורה בנוגע לפולשים, אך גין מתחמק מהתשובות בנושא, ואומר לאולקיאורה שהוא צריך להיות יותר חברותי. הוא מוסיף ואומר שהוא נהיה בודד מאז מותו של לופי, ומכאן ניתן להסיק שהם היו ביחסים קרובים אחד לשני.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
גין מצטרף אל אייזן וטוסן אל העיירה קאראקורה, אך השלושה נכלאים בכלא הלהבות של יאמאמוטו מיד עם הגעתם. מאוחר יותר, לאחר שהלהבות התפוגגו, הם משתחררים. גין לא מתערב בלחימה, בידיעה כי לאייזן אין צורך בעזרתו, אולם הוא בכל מקרה מבתר את היורי לשניים כאשר זו תוקפת את אייזן.
לאחר הופעתו של אישין, גין סוף כל סוף החליט לקחת חלק בלחימה. בשעה שאייזן מתמודד נגד אישין, גין מתעמת עם איצ'יגו. הוא מופתע לראות כי איצ'יגו כלל לא זוכר את העימות האחרון ביניהם, ומספר לו אודות היכולת של הזאנפאקוטו שלו, ומיד לאחר מכן אף משחרר את הבאנקאי שלו ומחריב את העיר מסביבו. אך איצ'יגו עוצר את הלהב של קאמישיני נו יארי, הבאנקאי של גין, ומגיב עם גטסוגה טנשו, שלמרבה ההפתעה פוצע את גין. לאחר מכן איצ'יגו אומר לגין שהוא סיפר לו על היכולת של החרב שלו בכוונה כדי להטעות אותו ולהפתיע אותו ביכולת אחרת. גין מופתע מההבנה של איצ'יגו ואומר לו שהוא צודק ומסביר שזאנפאקטו שלו בצורת הבאנקאי שלה אינה הארוכה ביותר, אלא המהירה ביותר, כל הנפה שלה היא פי 500 ממהירות הקול ושזה לא משנה שאיצ'יגו יודע את זה. גין מפסיק להלחם באיצ'יגו, וממשיך להפחית את ביטחונו העצמי. לבסוף, הוא מצטרף אל אייזן, שהביס את אוראהארה, יורואיצ'י ואישין. השניים פותחים את שער הסנקאימון אל העיירה קאראקורה שבסול סוסייטי, ומשאירים את אויבים מאחור.

סאגת מפתח המלך:
כאשר הם עוברים בדאנגאי, גין מודאג מהתנהגותו של אייזן, שמחסל את הקוטאטסו. לאחר שהם סוף סוף מגיעים לעיירה קאראקורה, גין צועד בעקבותיו של אייזן, שרודף אחרי חבריו של איצ'יגו. כשאייזן מחליט לבסוף לחסל אותם ולתלות אותם במקום בו יהיה ניתן לראות אותם, גין מתערב ובוגד באייזן. הוא חושף שהוא שיקר בנוגע ליכולת של הבאנקאי שלו, ומספר שהיכולת האמיתית היא שחרור רסיס מהחרב בתוך גופו של האויב, המשחרר רעל ההורס את תאי הגוף. אייזן מופתע מהדבר, על אף שציפה לבגידתו של גין, בעוד שגופו נהרס בהדרגה. גין מצליח לגנוב מאייזן את ההוגיוקו ומסתתר באחת הסימטאות. אייזן הזזועם שואב לתוכו את ההוגיוקו בחזרה ומקבל צורה חדשה. הוא פוצע את גין אנושות ותולש לו את היד. מאטסומוטו מגיעה ובוכה מעל גופו של גין הגוסס, וכשאיצ'יגו מגיע לשדה הקרב, נקראה שגין מעביר לו את התפקיד להרוג את אייזן. בסופו של דבר, גין מת.

זאנפאקוטו:
שינסואו (Shinsō) הוא הזאנפאקוטו של גין, אשר לוקח את צורתה של חרב קצרה הנקראת וואקיזאשי, בעלת טסובה בצורת S. כאשר נשמעת הפקודה "תירה בכדי להרוג, שינסו" (Ikorose), מתארך שינסואו במהירות אדירה לכיוונו של היריב. העובדה כי בצורתו החתומה, ששינסואו היא חרב קצרה וקטנה מהרגיל, מקנה לגין את יתרון ההפתעה בקרב. על ידי שיחרור השיקאי של שינסואו במהלך הקרב, בעודו מוסתר תחת שרווליו הארוכים של גין, עלולים להפתיע את היריב ולפצוע אותו לפני שיספיק לחמוק מהמתקפה. שינסואו מסוגל להגיע לאורכן של מאה חרבות, לפי דבריו של גין.
בצורת הבאנקאי שלו, קאמישיני נו יארי (Kamishini no Yari), הטווח גדל אף יותר, לשלושה עשר קילומטרים, מה שמאפשר לגין לכסות אזור רב תוך כדי סיחרור הזאנפאקוטו סביבו.

לא ניתן להגיב.