איצ'ינוסה מאקי


איצ'ינוסה מאקי – Ichinose Maki

דרגה: שיניגאמי
זאנפאקטו: ניג'יגאסומי / Nijigasumi

תיאור הדמות
איצ'ינוסה מאקי הוא שיניגאמי אשר הצטרף בעבר לחבורת הבאונטו. לבושו של איצ'ינוסה מאקי זהה ללבוש השיניגאמי הרגיל, והוא אינו מחליף אותו. שיערו הכחול גולש על פניו, בעוד שעיניו השחורות הקודרות מרתיעות את היריב.

היסטוריה
איצ'ינוסה מאקי השתייך בעבר ליחידה מספר 11 בגוטיי, אך נראה כי הוא שיתף אידיאלים עם קאנאמה טוסן. הוא היה ביחידה עד אשר זאראקי קנפאצ'י הרג את הקפטן הקודם בכדי לזכות בתפקידו. מאקי סירב להכיר בקנפאצ'י כקפטן שלו ועזב את סול סוסייטי לעולם החיים, למרות שעדיין החזיק בכוחות השיניגאמי שלו. לאחר שהגיע לעולם החיים, החליט שעליו לטייל בעולם וכן עשה. יום אחד, בעוד שמאקי סורק את המדבר, הוא פגש בהולו שכמעט הרג אותו. בשניה האחרונה עצר את ההולו קאריאה ג'ין, מנהיג הבאונטו, והחליש את ההולו, מה שנתן למאקי את האפשרות להרוג אותו. לאחר המעשה הזה, נדבר מאקי נדר להיות נאמן לקאריאה לכל חייו.

סאגת הבאונטו
בעולם החיים נראות הופעות קטנות ולא חשובות של איצ'ינוסה מאקי. ההופעה המרכזית שלו בעולם החיים הייתה כאשר הוא הציל את הבאונטו מאבאשי בשניות האחרונות, מעט לפני ששוהאיי היסאגי שיסף את גרונו. כמו כן, מאקי פגש בקוצ'יקי רוקיה, אך לא נלחם בה. מאקי עזר לקאריאה ולשאר הבאונטו להסתנן למרחבי סול סוסייטי, ולעורר את קורוטסושי מאיורי לעזור לבאונטו להכנס. מאוחר יותר בסאגה, פגש מאקי את זאראקי קנפאצ'י. הוא הפר את הנדר שנדר לקאריאה ג'ין, ופתח איתו בקרב, בעוד שקאריאה ביקש ממנו לעצור את קורוסאקי איצ'יגו וחבריו. מאקי נפצע אנושות על ידי קנפאצ'י במהלך הקרב, בוא הוא שבר את חרבו. כששאל את קאריאה לגבי המניע שלו, הוא נדקר ונזרק על ידיו. מה שנשאר מחרבו של מאקי נהרס גם כן, כשבהיסח דעת הוא עזר לאיצ'יגו להתחמק ממתקפותיו של קאריאה, אך לבסוף נהרג על ידיו.

זאנפאקטו
ניג'יגאסומי הוא חרבה של איצ'ינוסה מאקי. פירוש המילה ניג'יגאסומי היא 'ערפל הקשת בענן', והיא משתחררת בעת שמיעת הפקודה 'זרחי בבהירות'. היכולת של ניג'יגאסומי היא לשלוט באור וליצור אשליות, לדוגמא כאלו שהופכות את מאקי לבלתי נראה. הוא גם יכול להשתמש באור כהתקפה, ליצור להבים מאור שחותכים את היריב. מתקפה נוספת היא היכולת לדחוס את האור כדי ללכוד בו את היריב ולגרום לפיצוץ ענק שדוחס ומוחץ את היריב.

לא ניתן להגיב.