אראמאקי מאקיזו


אראמאקי מאקיזו – Aramaki Makizou

דרגה: שיניגאמי ביחידה ה11 בגוטיי 13.
זאנפאקטו: לא ידועה.


תיאור הדמות:

אראמאקי מאקיזו, שיניגאמי זכר המשרת ביחידה ה11. אראמאקי לובש את בגדי השיניגאמי הסטנדרטים, שערו של אראמאקי שחור וכמו כן גם שפמו. קוסאג'ישי יאצ'ירו , הסגנית שביחידה 11, מכנה אותו כ"מאקי-מאקי" מה שמאוד מרגיז את אראמאקי. אף על פי שאראמאקי ביחידה האחת עשרה, הוא לא אמיץ במיוחד.

סאגת סול סוסייטי:
אראמאקי פוגש את אישידה אוריו ואת אינואה אוריהמה כאשר אוריו ואוריהמה לבושים בבגדי השיניגאמי של היחידה ה12.
כאשר אראמאקי פגש את אישידה ואת אוריהמה הוא היה שיכור אך הוא יכל לשים לב שאין עליהם זאנפאקטו, כאשר הוא פנה אליהם הם אמרו לו שהם מיחידה מספר 11, אך הוא הסתכל על החליפה של אוריהמה וראה שחליפה זו שייכת ליחידה ה12. לאחר מכן, קורוטסוצ'י מאיורי, קפטן יחידה 12, פיצץ את אנשי היחידה שלו במטרה לפגוע בפולשים, אוריהמה ואוריו אך אוריהמה הגנה בעזרת סאנטן קשון על אוריו ואראמאקי.
לאחר מכן, כאשר אישידיה אוריו נלחם בקפטן יחידה 12, אוריו ביקש מאראמאקי שיקח את אוריהמה משדה הקרב ואראמאקי עשה כדברו, אך אוריהמה לא הייתה מרוצה מבקשתו של אוריו.
כפי שראינו מתי שטוסן קאנאמה, מפקד יחידה 9 לשעבר, היסאגי שוהאיי, סגנו של טוסן, קומאמורה סאג'ין, קפטן יחידה 7 ואיבה טאטסוזאמון, סגנו של סאג'ין הופיעו התגלה עד כמה אראמאקי פחדן, הוא חשש מקרב, כפי שהבנו, אראמאקי הוא לא תיפוס אמיץ במיוחד.

זאנפאקטו:

אראמאקי נושא את חרבו כמו כל שיניגאמי פשוט וצורתה של חרבו רגילה כקאטאנה.
שחרורו הראשון-שיקאי טרם נחשף באנימה ובמנגה.

לא ניתן להגיב.