באראגאן לויסנבארן


באראגאן לויסנבארן – Barragan Luisenbarn
Barragan1.png picture by F-Proxy
דרגה:
האספאדה השני.
זאנפאקוטו: ארוגאנטה (Arrogante).
אספקט: זיקנה.

תיאור הדמות:
באראגאן הוא אראנקאר שחום עור, זקן וזועף. נראה כי הוא בעל יחס מזלזל כלפי אחרים, ובמיוחד כלפי כאלו החלשים ממנו, כפי שניתן לראות בתגובה שלו למותו של אארוניארו. פניו מלאות בצלקות, ואחת מהן אף חוצה את עינו השמאלית. השאריות הנותרות ממסכת ההולו המרוסקת שלו לוקחות את צורתו של כתר. באראגאן לובש מדי אראנקאר ייחודיים למדי, עם פרווה סביב צווארו, סביב ידיו ובקצות מעילו. על מותניו תלוי מעין גלגל ובו צורה של שמש.

היסטוריה:
לפני הגעתו של אייזן להואקו מונדו, באראגאן היה שליטה המקורי של לאס נוצ'ס. הוא שלט בשטח ריק, לא ראה צורך בקירות ל"טירתו" והחשיב את השמיים לתקרה. הוא החזיק בצבא גדול, אך משום שלא היה אויב להלחם נגדו, הצבא היה חסר תועלת. וכך, באראגאן השתעמם והמתין להגעתו של אויב, כשלבסוף התקבלה ידיעה שאחד ממשרתיו נרצח. אייזן סוסוקה, טוסן קאנאמה ואיצ'ימארו גין אז מופיעים בפניו.
אייזן מציע לבאראגאן כוח ועולם חדש, בידיעה כי באראגאן לא מרוצה מהמצב הקיים. אולם באראגאן, שמחשיב את עצמו למלך, מסרב. הוא פוקד על צבאו לתקוף את אייזן, שבאותו הרגע משחרר את הזאנפאקוטו שלו. למרבה הפתעתו של באראגאן, צבאו חוסל בשניות ספורות. הוא מסכים להצטרף אל אייזן, בסופו של דבר, אולם מחליט לצוד אותו לנצח נצחים, עד שיהרוג אותו.

סאגת הואקו מונדו:
באגאראן נראה לראשונה באסיפת חברי האספאדה, עם פלישתם של איצ'יגו והאחרים אל הואקו מונדו.
מאוחר יותר, הוא נראה פעם נוספת, כשהוא, יחד עם שאר האראנקאר, מקבל דיווח על מותו של אארוניארו, ו"מותה" של רוקיה.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
לאחר שאייזן קורא בשמם, שלושה שערי גארגאנטה נפתחים בעיירה קאראקורה המדומה, ומהם יוצאים באראגאן, סטארק והאליבל, בליווי הפראסיון הנאמנים שלהם.
לאחר ששלושתם הקפטנים העריקים נכלאים בכלא הבוער של יאמאמוטו, באראגאן מחליט על דעת עצמו להחליף את אייזן ולקחת פיקוד במלחמה. הוא מזמן ארבעה הולואים במטרה להשמיד את המגדלים השומרים על העיירה, אך לאחר שהם נהרגים על ידי איקאקו, יומיצ'יקה, היסאגי וקירה, הוא שולח את "הדרקונים" שלו למחוץ את "הנמלים", ארבעת השיניגאמי המגנים על המגדלים.
לאחר שאנשיו נופלים אחד לאחר השני בקרבות כנגד השיניגאמי, באראגאן מאבד את קור רוחו ולבסוף מתעמת עם סוי פון. התקפותיה נכשלות בשל יכולתו המיוחדת של באראגאן להאט אותה כאשר היא מתקרבת אליו, וסוי פון נמצאת על סף תבוסה. באראגאן מפגין את כוחו ומשחרר נשיפה המתפשטת באזור, שפוגעת בידה של סוי פון ומרקיבה אותה, מה שמאלץ את סוי פון להורות לאומאדה לחתוך את ידה.
בשעה שסוי פון הולכת למקום אחר, אומאדה נשאר לעכב את באראגאן, והשניים לועגים אחד לשני. לבסוף, סוי פון חושפת את הבאנקאי שלה, ומשחררת על באראגאן מעין פרץ אנרגיה. לא נותר זכר לבאראגאן, אך מאוחר יותר עם הופעתו של וואנדרווייס בעיירה, מתגלה שבאראגאן שרד ולא נפצע כלל מההתקפתה של סוי פון.

עם הגעתם של הוואייזארד, באראגאן מתעמת עם האצ'יגן. בתחילה נראה כי המחסומים של האצ'יגן, לתדהמתו, לא מסוגלים להתמודד עם הרספירה של באראגאן, שלמרבה ההפתעה אף מסוגלת להרוס קידו, אך במהרה המצב משתנה. האצ'יגן יוצר מחסום אחד אחרי השני, עד שבסופו של דבר כולא את באראגאן במבנה מאסיבי עשוי ממחסומים שונים. סוי פון משתפת פעולה עם האצ'יגן ועומדת לשגר את הבאנקאי שלה בשנית. למרות שעד אז באראגאן בטוח שאין להם סיכוי להביס אותו, הוא מופתע לגלות שהאצ'יגן הבין כיצד הוא ניצל מהתקפתה הראשונה של סוי פון, ושכעת אין לו סיכוי לשרוד. לבסוף, סוי פון משחררת את הבאנקאי שלה בתוך המחסום, יוצרת פיצוץ ענקי בפנים. באראגאן שורד את ההתקפה פעם נוספת, אך נפצע. הוא מתרגז ומנסה לחסל אותם, ומצליח להרקיב את היד של האצ'י, שחותך אותה בזמן. הוא מעלה השערה בנוגע לכוחות של באראגאן, ומחליט לנסות לבדוק את זה. הוא משגר את היד הנרקבת שלו ישירות לתוך גופו של באראגאן, ואכן, גופו של באראגאן נרקב והוא מוצא את מותו.

כוחות ויכולות:
בשל האספקט אותו מייצג באראגאן, "מוות", לבאראגאן יש יכולת יחודית, המאפשרת לו להאט כל עצם הנמצא בטווח מסוים ממנו, מה שמעניק לו יותר ממספיק זמן להגיב. כמו כן, על ידי מגע בלבד, הוא יכול להזקין את האויב בהדרגה.

זאנפאקוטו:
הזאנפאקוטו של באראגאן, ארוגאנטה (Arrogante), לוקח את מראהו של גרזן מאסיבי, אותו באראגאן מסוגל להניף ללא כל מאמץ ניכר. הוא מסתיר את הגרזן בכס עשוי העצמות שלו.
בפקודת השחרור "הירקב" (Kuchiro), ערפל שחור משתחררת מהתליון שממוקם במרכז הגרזן, ומכסה את גופו
של באראגאן. פניו הופכים לגולגולת, על ראשו הוא עונד כתר מהודר יותר, וסביב צווארו הוא עונד את אותו תליון.
בשחרור, כל דבר הנמצא במרחק מסוים ממנו – נרקב ומתפורר. יכולתו המיוחדת, "נשימת מוות" (Death Breath), מרחיבה את טווח ההשפעה של הריקבון, בכך שמגופו של באראגאן מתפשט ערפל שחור.

לא ניתן להגיב.