גאנטנביין מוסקדה


Gantenbein Mosqueda-גאנטנביין מוסקדה
Gantenbein1.png picture by F-Proxy
דרגה: ארנקר מספר 107 בצבא הארנקרים של סוסקה אייזן.
זאנפאקוטו: דראגרה (Dragra).

תיאור הדמות
גאנטנביין מוסקואדה הוא אספדה לשעבר, אשר הודח מהאספדה ע"י סוסקה אייזן.
לגאנטנביין יש תסרוקת אפרו בצבע כתום, פאות לחיים וזקן. החליפה שלו הותאמה ספציפית לסטייל שלו.
השרידים של מסכת ההולו שלו הם משקפי שמש בצורת לוח על מצחו כאשר ארבע שיניים יוצאות מעל כל עין. יש כוכב באמצע רסיס המסכה, שמפאשר לגאנטנביין לראות כאשר הוא מוריד את את ה"לוח" על עינייו.

סאגת הואקו מונדו
גאנטנביין נפגש עם יאסוטורה סאדו כאשר סאדו התפצל מהחבורה בלאס נוצ'ס. לפני שהוא שחרר את הזאנפאקוטו שלו, הוא נלחם בסאדו בעזרת מהלכי לחימה קרובים.
דרך הקרב שלו עם סאדו, הוא עוזר ללא ידיעה לסאדו לשחרר את הפוטנציאל האמיתי שלו, מכיוון שכוחותיו של סאדו דומים לכוחות של הולו, גאנטנביין מובס ע"י סאדו שחס עליו כאות תודה על כך שנלחם בו בכל כוחו וגרם לו לקלוט את כוחו המלא.
אחרי שהובס ע"י סאדו, מזהיר גאנטנביין את סאדו מפני נויטורה, שנפגש עימו בהמשך העלילה.
בשלב מאוחר יותר, גאנטנבאיין וסאדו ניצלים על ידי אונוהאנה והסגנית שלה, איסאנה, שמבריחות את קבוצת האקסקיואס, ומרפאות את פצעיהם של השניים.

זאנפאקוטו
לזאנפאקוטו של גאנטנביין קוראים דראגרה (Dragra), שפירושה "אגרוף הדרקון". בצורתה החתומה היא בצורת שני פיגיונים דוקרניים, המחוברים אל פרק כף ידו של גאנטנביין בעזרת צירים. כשדראגה משתחררת, הידיים של גרנטנביין מתארכות ומתעטפות בצלחות מתחת המשמשות כשיריון והפיגיונים הופכים לדבר הנראה כמו ראשי דרקון. אותן צלחות מתכת ממלאות גם את גבו ויוצרות מעין זנב הנותן לו מראה הדומה לשל ארמדיל. הוא מניח את השארית מהמסכה שלו על עיניו במהלך הקרבות, והזנב שלו פולט אנרגיה שהוא צובר בידיו ויורה אותם בפיצוצים גדולים. לפני שהוא עושה זאת הוא אומר לעצמו "Dios, ruego nos perdone" שפירושו מספרדית: "אלוהים, אני מתחנן שתסלח לנו".

Gantenbein2.png picture by F-Proxy Gantenbein3.png picture by F-Proxy

לא ניתן להגיב.