ג'ין קאריה Jin Kariya


קאריה ג'ין – Karia Jin

דרגה: באונטו, מנהיג הבאונטו.
בובה: מסאר / Messer

תיאור הדמות
קאריאה ג'ין, או בשמו האמיתי, יוג'ין קרייר, מנהיג את קבוצת אחרוני הבאונטו. הוא נטש את שמו בהחלטה לאמץ שם יפני יותר. ג'ין הוא גבר בעל שיער קצר ולבן, ועיניים אדומות ויוקדות. גבותיו דקות ועולות כלפי מצחו. על סנטרו צלקת, מזכרת מתקיפת הולו בצעירותו. ללא צל של ספק, ג'ין הוא בהחלט החזק ביותר מבין כל חבריו הבאונטו.

היסטוריה:
השיניגאמי ראנ'טאו הצילה את קאריאה ג'ין ואת שאר הבאונטו, ואספה אותם במערה נחבאת, שם הם התגוררו בסתר. כאשר זה נודע למרכז 46, קבוצות שיניגאמי נשלחו אל מקום המסתור של הבאונטו במטרה להשמידם. בעקבות השחיטה, נותרו רק באונטו אחדים. ג'ין ניצל הודות לראנ'טאו, שנתנה לו את סימן הבאונטו הראשון, המעניק לו את הכוח לשלוט בבובה שלו, מסר.

סאגת הבאונטו
בתחילתה של סאגת הבאונטו נראה קאריה ג'ין באחוזת הבאונטו יחד עם שאר חבריו. אך השיניגאמי קורוסאקי איצ'יגו מגיע לאחוזה ומתמודד נגד קאריה ג'ין. כוחו העצום של קאריה נראה אלינו בכך שמביס את איצ'יגו ויוצא מהקרב עם סריטה אחת בלבד. בהמשך הסאגה הבאונטו יושינו מספרת כי מטרתו האמיתית של קאריה הייתה לפתח דרך לשאיבת נשמות חיות ולקבל כמות עצומה של כוח, אך לזה היו חמישים אחוזי סכנה של קריעת קרע בין העולם האמיתי ועולם ההולואים. אך בהמשך הסאגה מתגלה לנו כי תוכניתו האמיתית הייתה לפלוש לסול סוסייטי. לאחר מכן מתברר לנו כי כוחה של בובתו היא רוח, ובעזרת ההג'וקאישו יכול היה להשמיד את כל סול סוסייטי למראית עין. לאחר שחבורת הבאונטו מתפזרת בחלקים שונים של סול סוסייטי, מתמודד קאריה בקרב משולש נגד קורוסאקי איצ'יגו וקוצ'יקי ביאקויה, אך הקרב נקטע באמצע. בסוף הסאגה, מתמודד קאריה נגד איצ'יגו, בתחילת הקרב שליטתו הייתה של קאריה, לאחר ששחרר את כוחה של הג'וקאישו אך לבסוף קאריה הפסיד. מילותיו האחרונות של קאריה בטרם הפך לאבק היו "קורוסאקי… אני…" (Kurosaki… I am…), הדרך המסרותית שבה השתמשו הבאונטו בעבר כאשר הושמדו.

הבובה
מסאר היא בובתו של ג'ין קאריה. לעומת שאר הבובות, נראה כי למסאר אין יכולת לדבר. כאשר מסאר מזומן, הוא גורם לשמיים מעל קאריה להאפיל ולעננים להסתחרר לעברו. הרוחות שנוצרות כתוצאה מזימון זה מורגשות ממרחק רב מאוד. אז מרים קאריה את ידו והעננים המתערבלים הופכים לטורנדו מסיבי וידו של קאריה ואמתו מתכסות מתכת. מסאר הוא בובה מבוססת רוח שלובשת את הצורה של ניצב חרב עשוי מתכת מבריקה בצורת הצלב של הבאונטו. הלהב עשוי מזרמי עביר מתערבלים בדומה לצורת המקדח של המקדחה. הוא יכול גם לשדרג אותו ללהב עשוי מחשמל. נראה כי מאסר חזק מספיק בכדי לעצור את מתקפת הגטסוגה טנשו של קורוסאקי איצ'יגו בצורת בנקאי. בנוסף לזאת, התקפות ניתזות ממנו והוא מסוגל לבתר אויבים במגע קל בלבד. שלא כמו שאר הבאונטו, קאריה מסוגל להשתמש בכוחות בובתו מבלי לסמן אותה, וזאת בעזרת הקעקוע המיוחד על פלג גופו העליון.

לא ניתן להגיב.