ג'ינאי דוקו


ג'ינאי דוקו – Jinnai Douko

דרגה:
באק'קוטו: רטסוראי (Retsurai).

תיאור הדמות:
ג'ינאי דוקו הוא גבר מעוות, קירח כמעט לחלוטין ובעל צלקת עבה לאורך החלק הימני של פניו. לדוקו קול מטריד, וצחוק עוד יותר מטריד, הנשמע כקול של קוף. דוקו לבוש בבגדים פשוטים, בדומה לנשמות רגילות המתגוררות ברוקונגאי.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
דוקו מצטרף אל נוקוי האנזה, ביחד עם שלושה נוספים, אל ההתקפה על קאסומיאוג'י רוריצ'יאו. לצורך כך הוא מקבל באק'קוטו ששומש קודם לכן על ידי אחד מהמתנקשים של האנזה.
הוא מתעמת עם רוקיה, שמסרבת להסגיר את רוריצ'יאו לידיו ובהדרגה משחרר את כוחו המלא של הבאק'קוטו שלו, רטסוראי. בסופו של דבר, הוא מוקפא על ידי רוקיה, אך מצליח להשתחרר. אך הקרב נגמר, כאשר הבאק'קוטו משמיד אותו, מאחר ודוקו השתמש במלוא כוחו.

באק'קוטו:
הבאק'קוטו של דוקו הוא רטסוראי (Retsurai) דמוי החרמש, בו דוקו משתמש ביעילות רבה. החרמש מחובר בעזרת שרשרת אל מעין פרח חי, בעל עין אחת עליו, אשר מחובר לחזהו של דוקו.
על מנת לשחרר את כוחו של רטסוראי, דוקו נאלץ לאכול פיסה מהלהב של החרמש בכל פעם. למרות שהוא אוכל מהלהב, הוא לא נפצע בעקבות כך. בכל פעם שהוא משחרר את כוחו של רטסוראי, הוא משתנה יותר ויותר לנשק חי. הוא מצמיח על גבו עשרות להבים, אותם הוא מסוגל להשליך אל היריב.

לא ניתן להגיב.