ג'ינטה


האנאקארי ג'ינטה – Hanakari Jinta

דרגה:
עוזר בחנות של אוראהארה.
כוחות מיוחדים: משתמש באלה ככלי נשק.
נראה לראשונה (אנימה): פרק 6
נראה לראשונה (מאנגה): פרק 13

תיאור הדמות:
האנאקארי ג'ינטה הוא ילד נמוך ואדום שיער, אשר בדרך כלל אמור לבצע עבודות נקיון ועבודות אחרות נוספות, אך לרב הוא מתעצל לעשות את המוטל עליו ומכריח את אורורו לעשות את כל העבודה במקומו. חלומו הוא להיות כוכב בייסבול מצליח. בקבוצת גיבורי העל של קאראקורה, ג'ינטה נאבק עם קורוסאקי קארין על תפקיד "קאראקורה רד". אולם הוא מרבה להשטתות ולהתנהג בילדותיות, אך הוא בהחלט יכול להיות פיקח וחכם. כמו כן, הוא מרבה להתנהג כבריון כלפי אורורו, אך כשיש צורך בכך הוא דואג ומטפל בה.

סאגה מקדימה:
האנאקארי ג'ינטה נראה בסאגה המקדימה של בליץ' במספר מועט של הופעות לא חשובות, מנקה עם טסומוגיאה אורורו את החנות של אוראהארה. הופעתו המרכזית הראשונה הייתה באימוניו של קורוסאקי איצ'יגו בהחזרת כוחות השיניגאמי שלו, לאחר ש'נלקחו' על ידי קוצ'יקי ביאקויה. תפקידו הלא רישמי היחידי של ג'ינטה הוא להרגיז את איצ'יגו; כפי שנראה בשלב השני של האימונים. בעוד שאיצ'יגו היה כבול עמוק בבור, ג'ינטה עמד בפתח החור והתגרה באיצ'יגו. כאשר איצ'יגו נכשל במבחן והפך להולו, נראה כי הוא הסתכל על ג'ינטה במבט מאיים, והיה נראה כי הוא עומד לתקוף אותו, אך לבסוף איצ'יגו הצליח להשתלט על ההולו והוריד את המסיכה.

סאגת האראנקאר:
בסאגת האראנקאר נראה לראשונה האנאקארי ג'ינטה בפלישה הראשונה לקאראקורה. נראה כי לחנות של אוראהארה הגיע אראנקאר העונה לשם אילפורט גראנטז. ג'ינטה ניסה לעצור אותו על ידי שימוש באלה שלו, אך הבין כי אינו חזק מספיק בכדי להלחם נגדו. כשטסומוגיאה אורורו נפצעה בקרב, ג'ינטה הכניס אותה לחנות לטפל בה. לג'ינטה היה הופעה נוספת, בקטע שהגיע האראנקאר פאטרוס לחנות של אוראהארה; אך ג'ינטה לא היה מעורב בקרב זה.

כוחות מיוחדים:
נשקו היחידי של האנאקארי ג'ינטה הוא אלה גדולה ושחורה שבה הוא משתמש לתקיפה. נראה כי לג'ינטה יש כוח פיזי גדול משל אדם רגיל, בכך שמצליח להרים את האלה הזו. כמו כן, לג'ינטה יש כוח רוחני גדול מספיק בכדי לראות הולו, שיניגאמי ואראנקאר.

לא ניתן להגיב.