גנגה


גנגה – Genga

דרגה:
באק'קוטו: קאקויוקו (Kakuyoku).

תיאור הדמות:
גנגה הוא אדם גדול מימדים, אשר עינו השמאלית מכוסה על ידי רטייה צהובה. כמו כן, על החלק השמאלי של פניו ישנה צלקת עבה, בדומה לזו של שותפו דוקו. גנגה עוטה שריון צהוב על גופו, ולובש בגדים לבנים.
גנגה מעוניין לגלות מהו גבול כוחו, ולכן הוא הסכים לשתף פעולה עם האנזה – הוא רצה לקבל את הבאק'קוטו קאקויוקו לעצמו.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
עם הגעתה של הקבוצה של האנזה אל העיירה קאראקורה דרך שער הסנקאימון הפרטי של משפחת קאסומיאוג'י, היא מתפצלת. המטרה שעל הכוונת של גנגה, היא סאדו. הוא מופיע בפניו ומתקיף אותו, אך סאדו גורר אותו אל מחוץ לעיירה. גנגה מתקיף אותו ומאלץ את סאדו להשתמש בידו השמאלית של הענק.
שניהם נלחמים בעוצמה, גורמים אחד לשני לשחרר את מלוא כוחם. גנגה מנסה למנוע מסאדו להמשיך ולחמוק מהתקפותיו, ולכן חוסם את השטח סביבו ומחליט להראות יכולת נוספת של קאקויוקו. הוא מתמזג עם הקיר ונע כרצונו, מבלי שסאדו יצליח לחוש בנוכחות שלו. הוא מתקיף אותו, אך סאדו מצליח לחמוק בקושי. גנגה יוצר מעין מסדרון צר, כך שהדרך היחידה של סאדו להתחמק היא להמשיך ולרוץ קדימה, אך גנגה לא מפסיק להתקיפו משני הצדדים.
בסופו של דבר, גנגה מחליט לשחרר את כוחו המלא של קאקויוקו בידיעה שזה יהרוג אותו לבסוף, והשניים מתקיפים במלוא עוצמתם, אך גנגה לא שורד את הקרב.

באק'קוטו:
קאקויוקו (Kakuyoku) הינו הבאק'קוטו של גנגה, הלוקח את צורתו של נשק דמוי להב ענקי המחובר למקל. בהנפה אחת, גנגה משחרר פרץ ראייטסו, אשר רגעים ספורים לאחר מכן הופך לקיר אבן מוצק. כמו כן, גנגה אף מסוגל להתמזג עם הקירות ולנוע בהם כרצונו, מבלי שהיריב שלו יצליח לחוש בו.

לא ניתן להגיב.