גרימג'ו ג'אגרג'אקס


גרימג'ו ג'אגרג'אקס – Grimmjow Jaegerjaques
Grimmjow1.png picture by F-Proxy
תפקיד: אספדה מספר 6 בצבא האראנקאר של סוסקה אייזן, ונומרו מס' 12 לשעבר.
זאנפאקוטו: פאנטרה (Pantera).
אספקט: הרס.
סאיו: ג'וניצ'י סוואבה (Junichi Suwabe)

תיאור הדמות:
לגרימג'ו יש שיער כחול בהיר, ושני קוים בצבע כחול/ירוק מתחת לעיניו שדומים לסימנים האדומים שעל העיניים של איקאקו מאדאראמה. הלבוש של גרימג'ו מכיל חצאית לבנה ואבנט שחור, הג'קט הלבן שלו מכיל צוארון הפוך עם קוים פנימיים, השרוולים מגולגלים וגרימג'ו לובש את החליפה פתוחה עם חזה חשוף. שאריות המסכה נמצאות על הלחי הימנית שלו, וחור ההולו שלו הועבר לבטנו.
הופעתו של גרימג'ו מתוארת כארנקר אלים, חוצפן, בעל מזג קצר ודי סאדיסטי. הסאדיסטיות מתבטת בזמן הקרב, ממש כמו קנפאצ'י זאראקי. לגרימג'ו יש כבוד קטן לסמכות ואומר כל מה שיש לו בראש, בין אם זה מתאים ובין אם לא. הגישה הזו מובילה לקטטה עם קאנאמה טוסן, שתופס מגרימג'ו כבעל רמה נמוכה כמו זאראקי קנפאצ'י. יש לו גם סכסוך עם אולקיאורה, אספדה אחר בצבא הארנקרים, בד"כ בגלל שאולקיורה מתערב בקרבות שלו או שלא מתנהג בדחף שלו. הוא גם פיתח עוינות לקורוסאקי איצ'יגו על כך שפצע אותו תוך כדי הקרב השני שלהם, והלהט שלו להחזיר את הטובה. הוא שמר בכוונה את הצלקת הגדולה על החזה שלו מהקרב הראשון שלהם כתזכורת.

היסטוריה:
בעבר, בטרם הפיכתו לאראנקאר, גרימג'אוו פגש בקבוצת הולואים, שכללה את שאוולונג, די רוי, אילפורטה, נאקים ואדוראד. לאחר שהפגין את כוחו ואכל את אחת מעיניו של די רוי (ובכך מנע ממנו להמשיך ולהתפתח), הסכים גרימג'אוו להצעתו של שאוולונג להפוך למלכם ומנהיגם החדש.
בשלב מאוחר יותר, החמישה הגיעו למסקנה כי אין ביכולתם להמשיך ולהתקדם במעלה הסולם (במילים אחרות, להמשיך ולהתפתח לרמה הבאה, הוואסט לורד), ולכן שאוולונג ביקש ממנו לאכול אותם, ובכך להגדיל את עוצמתו ולהתקדם הלאה. גרימג'אוו, כמובן, הסכים, אך לא אכל אותם לחלוטין, אלא אכל רק חלקים קטנים מגופם.

סאגת הארנקרים:
אחרי שאולקיאורה מדווח על מציאותיו לגבי איצ'יגו ואיומים אחרים בקאראקורה, גרימג'ו התוכח איתו שהיה עליו לחסל את איצ'יגו וחבורתו. אולקיורה הורה את שותפו, יאמי, לחסל את כל מי שהחשיבו כ"זבל", כולל אוריהימה, יאסוטורה סאדו, וטאטסוקי. למרות שאיצ'יגו נחשב כזבל, אולקיורה החליט להשאיר אותו בחיים. אף על פי שהופתעם של יורואיצ'י ואורהארה השפיעה על החלטה זו, אולוקיורה מאמין שהם מחזיקים ביד בעליונה.
גרימג'ו, למרות זאת, האמין בכך שאולוקיורה היה צריך לחסל את איצ'יגו בו במקום מאשר לבזבז זמן בכדי לראות האם איצ'יגו יהפוך מסוכן לאייזן. בכדי לתקן את מה שהאמין כטעות, הוא מנהיג קבוצה של חמישה ארנקרים אחרים. (די-רוי, אדוראד לאונס, אילפורט גראנטס, שאוולונג קוופונג, ונאקים) לעולם החיים בכדי לחסל כל מי שיש לו כוח רוחני אפילו עם הוא דק ביותר.
בזמן שחמשת הארנקרים מובסים ע"י קבוצתו של טושירו היטסוגאיה, גרימג'וו בעצמו פוצע את רוקיה קוצ'יקי ע"י כך שהכניס את ידו דרך הבטן שלה, ונלחם בקורוסאקי איצ'יגו. הוא נלחם באיצ'יגו בקלילות רבה, אפילו לאחר שאיצ'יגו השתמש בבאנקאי שלו. כשגרימג'ו עומד למשוך את הזאנפאקוטו שלו, קאנאמה טוסן מתערב בקרב ולוקח את גרימג'ו בחזרה להואקו מונדו בכדי לקבוע את עונשו בכך שעבר על החוק והביא למותם של חמישה ארנקרים אחרים. החמישה שנהרגו מאוחר יותר מתגלים כמנוס בדרגת גיליאן, מה שאומר שהם מהדרגה הנמוכה ביותר של המנוס, ואינן מפריעים לתוכניותיו של אייזן. טוסן מבקש רשות להוציא את גרימג'ו להורג כשהוא מסרב לקחת אחריות על מעשיו, אך הבקשה נדחת על ידי אייזן. לבסוף טוסן חתך ושרף את ידו השמאלית של גרימג'ו. להפתעתו של גרימג'ו, למרות שהוא איים להרוג את טוסן, אייזן איים להרוג אותו אם יפגע בו. אולקיורה אחר-כך מבהיר שגרימג'ו הודח מהאספדה בגלל הפסד הזרוע שלו, אולקיאורה אומר שדבר זה יכול לקרות ליאמי עם ידו לא היית מתחברת.
כשאולקיאורה מאוחר יותר מנהיג התקפה שניה על העיר קאראקורה, שמורכבת מגרימג'ו, שתי אספדה והארנקר וונדרוויס מארג'רה, הוא מסתלק בכדי להילחם באיצ'יגו בפעם השניה. איצ'יגו משחרר את צורת ההולו שלו בזמן שהצטלב עם גרימג'ו ופיצץ אותו בעזרת גטסוגה טנשו שחורה בעת מרחק ריק. למרות פציעותיו והנזק לחרבו, גרימג'ו ממשיך להילחם בצורה לא משוחררת. הגאות עולה כאשר איצ'יגו מגיע לגבול הזמן שלו, מה שגורם למסכה להישבר, וגרימג'ו חותך אותו בחזה, ומשליך אותו למטה. על האדמה, הקרב ממשיך, כאשר גרימג'ו מקבל את היד העליונה אפילו כאשר רוקיה תקפה אותו בהפתעה. עם שיתוקו של איצ'יגו וכשרוקיה עומדת להתמודד עם מכה אחרונה, שינג'י היראקו מתערב. אחרי מאבק מתמצת, גרימג'ו נעצר בעת שחרור הזאנפאקוטו שלו ע"י אולקיורה. קרן אור מקיפה את גרימג'ו ואולקיורה ולוקחת אותם בחזרה להואקו מונדו.

user posted image user posted image

סאגת הואקו מונדו
אחרי הופעתה של אוריהימה בהואקו מונדו, אייזן ציווה עליה לבחון את כוחה ע"י שחזור היד של גרימג'ו. אחרי שהיא משחזרת את ידו, גרימג'ו הורה עליה לבצע עוד דבר אחד, לשחזר את קעקוע מספר 6 על גבו. מיד לאחר מכן, הוא מחזיר את דרגתו ע"י כך שהורג את לופי.
בעת פגישת האספדה שעוסקת בפלישה של איצ'יגו קורוסאקי, יאסוטורה סאדו ואוריו אישידה, גרימג'ו מנסה לעזוב כדי לפתור את הבעיה, אבל הוא מאולץ לחזור למושבו ע"י אייזן.
מאוחר יותר, האראנקאר לולי ומנולי תוקפות את אוריהימה, גרימג'ו מפוצץ את הדלת לחתיכות וגורם למגבלותן, מפוצץ את מנולי עם סרו ושובר את רגלה של לולי על הברך. גרימג'ו מסביר לאוריהימה המבולבלת שהוא רק החזיר את הטובה על ידו השמאלית. לאחר מכן הוא אומר לה שהוא רוצה ממנה עוד טובה, ואומר לה לבוא איתו. לפני שהם עוזבים, אוריהימה מחיה את שתי האראנקאר. השניים עושים את דרכם לאיצ'יגו, כאשר נל טו מנסה לעזור. בהתעקשותו של גרימג'ו, אוריהימה מתחילה לרפאו, גרימג'ו מעדיף להילחם בכוחו המלא של איצ'יגו, ומתעצבן מהעובדה שאולקיורה לקח את ה"טרף" שלו. לפני שאוריהימה יכלה לרפאות את איצ'יגו במלואו, אולוקיורה מופיע מאחורי גרימג'ו. גרימג'ו משתמש בחפץ שאייזן נתן רק לאספדה בכדי לכלוא את אולקיורה במימד אחר, מיד לאחר מכן אורהימה ממשיכה לטפל באיצ'יגו. כאשר איצ'יגו מחלים, השניים מתחילים להילחם. ממש כמו קנפאצ'י לפניו, גרימג'ו מתעקש על-כך שאיצ'יגו ילחם לא בשביל חבריו, אלה להתמקד בלהרוג את יריבו, ומגלה ששמר את הצלקת מהקרב הראשון שלהם כתזכורת להילחם ולהרוג את איצ'יגו כדי להוכיח את העובדה את כך שחזק ממנו. גרימג'ו במהרה מקבל את היד העליונה, מכריח את איצ'יגו לשחרר את מסכת ההולו שלו ולהגן על נל ואוריהימה מפני הגראן ריי סרו. כתגובה, גרימג'ו משחרר את הזאנפאקוטו שלו. כשהשניים נלחמים, תגובתו של גרימג'ו היא שאיצ'יגו התאמן מאז הפגישה האחרונה שלהם ויכול לשמור על המסכה יותר זמן. הוא במהרה יורה "חצים" ממרפקו על אוריהימה, שאיצ'יגו חוסם בעזרת גופו. מיד לאחר מכן, איצ'יגו פונה לשוב ולהלחם בגרימג'אוו. גרימג'אוו מעט מופתע לראות שלמרות שאיצ'יגו חטף בגבו חמישה חצים כאלו, הוא עדיין מצליח לעמוד, כשלפתע המסכה שלו מתחילה להסדק במקצת – אך איצ'יגו מתקן זאת בן רגע, והם ממשיכים להלחם בעוז. לאחר קריאת העידוד של אוריהימה לאיצ'יגו, גרימג'אוו מנסה להפתיע את יריבו ומתקיף, אך איצ'יגו עוצר את המתקפה בקלות וחותך את גופו של גרימג'אוו. אך, כמובן, גרימג'אוו מסרב להפסיד בקרב הזה. בנקודה זו, גרימג'אוו נזכר בעברו, בתקופה בה היה עוד הולו.

גרימג'אוו מצליח לדקור את איצ'יגו בגופו, ומתעצבן מהעיניים שלו, ובאומרו שכל מי שיזלזל בו עם עיניים כאלו – ירוסק לחתיכות. ואיצ'יגו, יהיה הראשון למות. לכן, הוא משתמש בכוחו המלא, ומתקיף את איצ'יגו עם המתקפה האולטימטיבית שלו – דסוגארון. ושוב, לפני שהוא מכה, גרימג'אוו נתקף בזכרונות.

גרימג'אוו מתקיף, ואיצ'יגו מצליח בקושי לחסום את טופרי האנרגיה האדירים, שהודפים אותו לאחור בסופו של דבר. איצ'יגו לא נכנע ומשיב מלחמה, מצליח לשבור את הטפרים. הוא שועט במהירות לעברו של גרימג'אוו, כשלבסוף – דוקר אותו. הקרב הגיע לסיומו. כשגרימג'אוו עמד לצנוח ארצה, איצ'יגו תפס אותו והניח אותו בעדינות על הקרקע. גרימג'אוו, לא מוכן לקבל את תבוסתו, נעמד על רגליו ומנסה להתקיף את איצ'יגו פעם נוספת, אך ללא הצלחה. רגע לאחר מכן, הוא נחתך על ידי נ'ויטרה שהגיע לפתע אל שדה הקרב.

כוחות:
גרימג'ו הוא האספדה השישי, מה שהופך אותו לארנקר השישי החזק ביותר תחת שליטתו של אייזן. חוץ מכוחות הזאנפאקוטו שלו, הוא הודגם כארנקר ללא יכולות מיוחדות, חוץ ממתקפות כמו בסיסיות כמו סרו. כאספדה, הוא יכול להשתמש בגראן ריי סרו ה"בלעדי" לעשרת חברי האספדה, שמפיק גרסה יותר גדולה וחזקה של הסרו הרגיל.

זאנפאקוטו:
שמה של הזאנפאקוטו של גרימג'ו היא פאנטרה (Pantera), שפירושה מלך/מלכת הפנטרים.
הטסובה של הזאנפאקוטו שלו דומה ל"S" מכופף, בזמן שהנדן בצבע כחול בהיר. פקודת השחרור לפנטרה ביפנית היא "השחיקי" (Kishire).
לאחר שיחרור הזאנפאקוטו שלו, מראו של גרימג'ו הופך לחתול טורף, מאופיין בשיניים משוננות, זנב, וכפות לרגליו. שיערו הופך לארוך וזורם, וסימני עייניו הופכות לרחבות יותר עד לקצה אוזניו. הוא מפסיד את שארית המסכה שלו, שמוחלפת בסוג של כתר מעל מצחו. חוץ ממהירותו וכוחו המרשים, הצורה המשוחררת שלו מעלה את מהירותו בצורה דרסטית ונותנת לו זריזות ומהלכים של חיה. הוא יכול לשאוג משוחרר, מה שיוצר גלים באוויר, ויכול לירות מספר "חצים" ממרפקו. הוא גם הפגין את יכולתו להשתמש בזנבו לשוט. בנוסף, במצבו המשוחרר, גרימג'אוו מסוגל ליצור טפרי אנרגיה עצומים מקצות אצבעותיו.

לא ניתן להגיב.