דורדוני אלסנדרו דל סוקאצ'יאו


דורדוני אלסנדרו דל סוקאצ'יאו – Dordoni Alessandro Del Socacchio
Dordoni1.png picture by F-Proxy
דרגה:
אראנקאר 103 בצבא האראנקאר של אייזן סוסקה.
זאנפאקוטו: גיראלדה (Giralda).

תאור הדמות:
דורדוני אלסנדרו דל סוקאצ'יאו מתואר כאראנקאר בעל המראה השטני סטראוטיפי – יש לו שיער שחור המסורק כך שמזכיר קרניים בצידי ראשו, שפם וזקן דקיק ומחודד. השאריות ממסכת ההולו המרוסקת שלו לוקחות את צורתה של לוחית בעלת זוג קרניים.
דורדוני מתנהג לרב באופן מטופש ומגוחך, בדומה לדון קאנ'אונג'י, אך למרבה ההפתעה, במקרים מסוימים אישיותו משתנה באופן דרסטי והוא מתנהג ברצינות רבה. בניגוד לאראנקאר אחרים, נראה כי דורדוני כלל אינו מרושע כפי שניתן לצפות מאראנקאר המשרת את אייזן. הוא אתלטי מאוד, ויכול לחמוק באלגנטיות. דורדוני היה נואש מאוד להשיב לעצמו את דרגתו הקודמת, ובעקבות כך עשה כל מה שביכולתו על מנת לגרום לאיצ'יגו להלחם נגדו במלוא כוחו, על מנת להוכיח שהוא ראוי לדרגה הזו. כאשר דורדוני פגש באיצ'יגו ונל, הוא פנה אל אליהם כ"ניניו" (Nino), שפירושו ילד, וכ"בבה" (Bebe), בהתאמה.

סאגת הואקו מונדו:
הופעתו הראשונה של דורדוני היא במהלך הקרב שלו נגד איצ'יגו, מיד לאחר שהחבורה נכנסה לטירתה של הואקו מונדו, לאס נוצ'ס.
החבורה נאלצה להתפצל לחמישה דרכים שונות ובדרך בה בחר איצ'יגו חיכה לו דורדוני. דורדוני ניסה ליצור לעצמו כניסה מרשימה, אך נפל על פניו ויצא מגוכך. השניים מתחילים בקרב ואישיותו של דורדוני משתנה מקצה לקצה הוא נהפך מילדותי לרציני דבר המפתיע את אויביו. לאחר שאיצ'יגו סובל כמה חבטות מדורדוני, דורדוני מבקש מאיצ'יגו לשחרר את כוחו המלא, אך איצ'יגו משיב בשלילה וטוען שהוא לא יכול להשתמש בכוחו המלא על כל אראנקר פשוט.
דורדוני מספר לאיצי'גו על דרגתו, פריווארון אספדה 103 ומסביר לאיצ'יגו שפריווארון אספדה אלו אספדה לשעבר אשר הודחו מדרגתם.
איצ'יגו משחרר את כוחו ועובר למצב באנקאי, דרודוני לא נשאר חייב ומשחרר גם הוא את הזאנפאקוטו שלו, גיראלדה.
דורדוני מבקש מאיצ'יגו לא להחזיק את כוחו ולשחרר את כל כוחו, איצ'יגו מסכים ומזמן את מסכת ההולו שלו.
במאית השנייה הוא חותך את דורדוני ומסיים את הקרב, נל שהצטרפה למקום בעקבות איצי'גו מרפאת את דורדוני ודורדוני יוצא להתקפה נוספת על איצ'יגו, אך מהסיבה שרצה להציל אותו מהאקסקויאס, יחידת מוציאי להורג של אייזן סוסקה. לאחר שאיצי'גו עוזב את המקום, יחידת האקסקויאס מגיעים ומחסלים את דורדוני.

זאנפאקוטו:
לזאנפאקוטו של דורדוני קוראים גיראלדה (Giralda), שפירושה רוזן-הסערה. בהשמעת הפקודה "הסתובבי!" (Maware) משתנה דורדוני, צומחות לו קרניים בכתפיו ושריון גדול שמתחיל מרגליו. השריון מלופף על קרסוליו ובליטות יוצאות ממותניו עם עוד שני עוקצנים. המסכה שלו מתרחבת וסוגרת את פניו. בזמן שהזאנפאקוטו משוחרר שני ציקלונים ענקיים יוצאים מתוך השריון באזור הרגליים ונותנים לו אפשרות לרחף באוויר, כמו כן הם גם מגבירים את עוצמת הבעיטות שלו. שתי בליטות הנראות כמו ציפורים יוצאות מתוך הציקלונים ומשמשות לבצע מתקפות ארוכות טווח. דורדורני מסוגל לשחרר את חרבו מבלי לשלוף אותה.
Dordoni2.png picture by F-Proxy Dordoni3.png picture by F-Proxy

לא ניתן להגיב.