די רוי


די-רוי לינקר Di Roy Linker

דרגה:
אראנקאר מספר 16 בצבא האראנקאר של אייזן סוסוקה.
זאנפאקוטו: לא ידועה.

תיאור הדמות:
די רוי הוא אראנקאר בעל שיער אפור. שאריות המסכה שלו מזכירות ראש של "דג-פטיש". החלק הימני של המסכה עטוף בתחבושות; והסיבה לכך היא כאשר די רוי היה הולו הוא הותקף על ידי גרימג'אוו שהוריד לו את עינו הימנית. שיניו מזכירות שיניים של כריש, מה שתואם את המסכה שלו ונותן לו מראה "כרישי". חור ההולאו שלו ממוקם בחזה.

היסטוריה:
בעבר, כשעוד היה הולו בדרגת גיליאן, די רוי נהג להסתובב בחברת שאולונג קופאנג, אילפורט גראנטז, אדוראדו לאונז ונאקים.
לאחר זמן ממושך, חמשת ההולואים פגשו אדג'וקה בשם גרימג'וו ג'אגרג'אק, ודי רוי, זלזל בכוחותיו של גרימג'וו. בכדי להראות להם שהוא חזק מהם, הוא אכל את עיינו הימנית של די רו. לאחר שראו שגרימג'וו אכן חזק, בקשו ממנו להצטרף אליהם ולהפוך למלכם החדש, וגרימג'וו הסכים.
בשלב מאוחר יותר, חמשת הגיליאנים הגיעו למסקנה שאינם יכולים להמשיך להתפתח ולעלות בסולם דרגות ההולו, לכן שאולונג ביקש מגרימג'וו לאכול אותם, ובכך להגדיל את עוצמתו ולהמשיך להתפתח; וגרימג'אוו אמנם לא אכל אותם לחלוטין, אך נגס בגופם ובכך התחזק בעצמו.

סיפור מקדים:
לאחר תבוסתו וחזרתו של גראנד פישר אל הואקו מונדו, די רוי ואייסרינגר סייעו לו להתחזק, בכך שהפכו אותו לאראנקאר.

סאגת הארראנקרים:
לאחר שהחבורה הגיעה לעיירה קאראקורה והתפצלה, אנו רואים את די רוי עומד בכניסה לביתו של סאדו. כאשר סאדו נתקל בו, די רוי מתקיף אותו ומנסה לחורר את חזהו של סאדו, אך בדיוק ברגע האחרון, איצ'יגו מגיע ועוצר בעדו.
לאחר שרוקיה מגיעה גם היא, השניים פותחים בקרב. די רוי אינו מעוניין לשמוע את שמה של רוקיה, ורוקיה משחררת את הזאנפאקוטו שלה, סודה נו שיראיוקי. מיד לאחר השתנות החרב, רוקיה מבצעת את הריקוד הראשון של החרב ומקפיאה לדי רוי את הרגליים, אך די רוי שובר את הקרח ומתעופף לאוויר.
הוא מציג את האוויר כשדה הקרב הטבעי שלו ואומר שההתקפה של רוקיה אינה יכולה לפגוע בו כאשר הוא באוויר, שניות ספורות לאחר מכן די רוי מוקפא על ידי הריקוד הראשון אשר אמר שאינו יכול לפגוע בו, ומת.4

user posted image user posted image

יכולות וזאנפאקוטו:
הזאנפאקוטו של די רוי טרם נחשפה, מכיוון שמת בקרב מול רוקיה עוד לפני שהספיק לחשוף אותה.

זאנפאקוטו:
די רוי טוען שהמומחיות שלו ושדה הקרב הטבעי שלו הוא באוויר.

לא ניתן להגיב.