הולו איצ'יגו


ההולו הפנימי של איצ'יגו – Ichigo Inner Hollow

דרגה: הולו פנימי.
תאריך לידה: כאשר איצ'יגו החזיר לעצמו את כוחות השיניגאמי.
גובה: 175 ס"מ (זהה לאיצ'יגו).
משקל: 61 ק"ג (זהה לאיצ'יגו).
זאנפאקטו: זאנגטסו (Zangetsu).

תאור הדמות:
ההולו הפנימי של איצ'יגו, או בקיצור, הולו איצ'יגו, הוא זהה לאיצ'יגו בצורתו החיצונית, אך צבעי גופו ואישיותו שונים בתכלית. צבע עורו של הולו איצ'יגו הוא לבן חיוור וצח כשלג, וכך גם שערו. עיניו שחורות ואישוניו צהובים, בדומה להולואים.בבגדים, הולו איצ'יגו הוא נגטיב מוחלט לאיצ'יגו. בעוד בגדי השיניגאמים הסטנדרטים הם שחורים ברובם ולבנים במספר מקומות, הרי שאצל הולו איצ'יגו זה הפוך לגמרי. אף בבאנקאי, הזהה לשניהם, בגדיו של הולו איצ'יגו הם לבנים.
אישיותו של הולו איצ'יגו מזכירה מאוד אישיות הולו רגיל: כל מה שהוא רוצה הוא להשתלט לגמרי על גופו של איצ'יגו, ולהלחם ולהרוג. סימן ההיכר שלו הוא צחוק מרושע ופסיכופטי, המלווה בחיוך אכזרי וגס. הוא אלים, יהיר, גס וסדיסטי. הוא כל הזמן גוער באיצ'יגו על היותו חלש. למרות זאת, חייו של איצ'יגו חשובים לו, הרי שאם איצ'יגו מת, כך גם הוא.

סאגת סול סוסייטי:
הפעם הראשונה בה רומזים על הולו איצ'יגו היא כאשר בזמן הקרב עם רנג'י, איצ'יגו נתחך עמוק מיריבו. האנאטארו שמאוחר יותר בזמן הטיפול באיצ'יגו מגלה מסכה דמויית מסכת הולו מתחת לבגדיו של איצ'יגו. האנאטארו מסביר לאיצ'יגו שזה מה שהציל את חייו מהפגיעה, ומתוך חשש לדימיונה כמסכת הולו הוא זורק אותה לביוב.

הולו איצ'יגו נראה לראשונה בגופו הרבה לפני כל מידע שמדובר ביצור רצחני דמוי הולו: כאשר איצ'יגו מובס על ידי זאראקי קנפאצ'י. זאנגטסו, המופיע בעולם הגשמי, לוקח את איצ'יגו לעולם הפנימי. בתוך העולם הפנימי זאנגטסו מכריח את איצ'יגו להתחזק בכך שישיג את הכוח להשתמש בזאנגטסו ברמה יותר גבוהה. יריבו הוא הולו איצ'יגו. הולו איצ'יגו נלחם בצורה שאיצ'יגו מעולם לא חשב עליה, והוא מסביר לו (הסבריו כמובן באים בצורה של ירידות על איצ'יגו) שרק כי למד את שמו של זאנגטסו אין זה אומר שהוא שהם צוות. איצ'יגו לומד את לקחו וחוזר להלחם בקנפאצ'י בכוחות מחודשים. בזמן זה, הולו איצ'יגו נשאב בחזרה אל תוך זאנגטסו, מודיע כי יום אחד כוחו של איצ'יגו יהיה שלו.
גם עם כוחות מחודשים איצ'יגו הצליח להגיע עם קנפאצ'י רק לתיקו, לאחר ששניהם נפצעו קשה ביותר והתעלפו. יורואיצ'י אוספת את איצ'יגו ומטפלת בפצעיו. כאשר איצ'יגו מתעורר, הוא נדהם לגלות שגם הפעם, מסכת ההולו היתה מתחת לבגדיו והצילה את חייו ממוות. הפעם, יורואיצ'י מחליטה לשמור את המסכה אצלה, כיוון שגם אצלה נוצר חשש למשהו בלתי ידוע.
לבסוף מופיע הולו איצ'יגו בצורה שונה לגמרי. בקרב מול ביאקויה, איצ'יגו נופל למהלכו של ביאקויה, וכאשר זה בא להנחית את המכה האחרונה, לפתע ידו של איצ'יגו תופסת בחרבו של ביאקויה. מסכת ההולו מתחילה להווצר על פניו של איצ'יגו עצמו, ומפיו יוצא קול שונה לגמרי: הולו איצ'יגו לקח שליטה על גופו של איצ'יגו. הולו איצ'יגו מראה יכולות לחימה מרשימות ובעזרת גטסוגה טנשו שחורה בשילוב עם מהירות בזק הוא מצליח כמעט ולהביס את ביאקויאה, בעוד הוא צוחק עד כמה איצ'יגו חלש. אך איצ'יגו מצליח להחזיר את הולו איצ'יגו בחזרה לעולם הפנימי שבתוכו, ולסיים את הקרב עם ביאקויאה בעצמו.

סאגת הבאונטו:
הולו איצ'יגו מופיע פעמיים בסאגת הבאונטו, ובשתי הפעמים הוא לוקח שליטה על גופו של איצ'יגו. בפעם הראשונה, הולו איצ'יגו מופיע כאשר איצ'יגו מתחיל להפסיד לבאונטו קוגה והדול שלו, דארק. הולו איצ'יגו מצליח לעשות מהפך זמני בקרב, אך גם הפעם איצ'יגו דוחק את הולו איצ'יגו בחזרה לתוך העולם הפנימי.

בפעם השניה, הולו איצ'יגו לוקח שליטה על איצ'יגו בקרב מול מנהיג הבאונטו, קאריה ג'ין. בפעם זו לא נוצרת מסכת ההולו על פניו של איצ'יגו, למעשה, השינוי היחידי הוא שאישוניו של איצ'יגו השתנו לצהוב.

סאגת האראנקאר:
כאשר יאמי ואולקיאורה מגיעים לקאראקורה בפעם הראשונה ועושים בעיות, איצ'יגו מופיע ומשחרר את הבאנקאי שלו. למרות שבתוך שניות איצ'יגו מוריד את ידו הימנית של יאמי במכה אחת, הולו איצ'יגו לפתע מתחיל לקחת שליטה ומונע לגמרי מאיצ'יגו לפעול. יאמי מתחיל להכות באיצ'יגו, גורם לו להפצע קשה ולהפסיד.
גם כאשר גרימג'ו ועוזריו פלשו לקאראקורה בניסיון להרוג את איצ'יגו וחבריו, הולו איצ'יגו ניסה לקחת שליטה על איצ'יגו, אשר הפסיד לגרימג'ו. איצ'יגו מצליח להדחיק את ההולו שבתוכו מהר יחסית לפני שישותק שוב בקרב.
בעקבות התחזקותו של הולו איצ'יגו, איצ'יגו מחליט לקבל את עצתו של שינג'י היראקו, ולבוא לוואיזארדים. במחסן נידח, הוואיזארדית היורי מכריחה את איצ'יגו לשחרר את הבאנקאי שלו ולהלחם בה. בשניה שהוא עושה כך, הולו איצ'יגו פורץ החוצה וכמעט הורג אותה, אך שאר הוואיזארדים מרסנים אותו. לאחר שהבינו את חומרת המצב מסכימים הוואיזארדים לעזור לאיצ'יגו וללמד אותו לשלוט בהולו הפנימי שלו. בעוד איצ'יגו נכנס לעולמו הפנימי כדי להתעמת מול הולו איצ'יגו, גופו של איצ'יגו משתנה לצורת הולו חזק אשר נלחם בוואיזארדים ומראה יכולות מפחידות. אם איצ'יגו לא יצליח לנצח את ההולו הפנימי שלו בזמן, הוואיזארדים יצטרכו להרוג אותו.

בעולם הפנימי, איצ'יגו פוגש בהולו איצ'יגו, ונדהם לגלות שגם להולו איצ'יגו גרסא משלו לזאנגטסו. איצ'יגו כמעט ומובס על ידי הולו איצ'יגו, אך לאחר קונפליקט במוחו מול קנפאצ'י וג'ין, מצליח איצ'יגו להביס את הולו איצ'יגו ולקחת שליטה על כוחותיו.
ברגעים בו הוא נעלם, אמר הולו איצ'יגו כי אם איצ'יגו רוצה להשתלט על כוחותיו המלאים, עליו להשאר בחיים עד הפעם הבאה בה הוא יחזור.

סאגת מפתח המלך:
הולו איצ'יגו מוצג בשנית, בעולמו הפנימי של איצ'יגו כאשר איצ'יגו נלחם בזאנגטסו, הולו איצ'יגו נראה כעת בצורה שבה איצ'יגו הביס את אולקיאורה. זאנגטסו והולו איצ'יגו מסבירים לאיצ'יגו שכעת, בניגוד למקרים הקודמים, שניהם היריבים שלו. מיד לאחר המילים האלה, שניהם מתאחדים ליישות אחת.

כוחות ויכולות:
כאשר הולו איצ'יגו משתלט על איצ'יגו, יש כמה הבדלים ברורים בכוחותיוהם, כאשר ההכללה היא- הולו איצ'יגו חזק בהרבה. כוחו הפיזי של הולו איצ'יגו גדול הרבה יותר מזה של איצ'יגו, ובזמן זה הוא נלחם כמטורף וסדיסט, אשר כל פציעותיו הקודמות (ששיתקו את איצ'יגו) לא משפיעות עליו כלל.
למרות הסגנון המטורף שלו, הולו איצ'יגו אינו טיפש, והטכניקות שלו בקרב מתוחכמות ויעילות. איצ'יגו עצמו השתמש במספר מהלכים בהם השתמש הולו איצ'יגו לאחר הקרב שלהם.
בצורתו המלאה, מקבל הולו איצ'יגו מראה דמוי לטאה אנושית. בצורה זו הולו איצ'יגו הראה יכולות חוזק גבוהות, יכולת ריפוי מיידי, ואף סרו כל כך חזק שדרש מהוואיזארד לאב לשחרר את המסכה שלו (אם כי הסרו מעולם לא נורה כיוון ששניה לפני איצ'יגו לקח שליטה בחזרה על גופו).

אך הדבר היוצא דופן מהכל, הוא שהולו איצ'יגו מחזיק בזנפאקטו.

זאנפאקטו
הזאנפאקטו של הולו איצ'יגו היא בידיוק הזאנפאקטו של איצ'יגו: זאנגטסו.
במצב השיקאי, לוקחת הזאנפאקטו צורה של סכין קצבים עצומה (אם כי קצת יותר אלגנטית) חסרת ניצב. אורך החרב כמעט כגובהו של הולו איצ'יגו עצמו. כאשר אינה בשימוש בקרב, סרט בד מלפף את הלהב כולו. צבעי זאנגטסו של הולו איצ'יגו הפוכים מזאנגטסו של איצ'יגו- החרב היא חרב לבנה בעלת קצה להב שחור. גם ידית החרב וסרט הבד שחורים ולא לבנים.

הבאנקאי הוא טנסה זאנגטסו. בצורה זו הולו איצ'יגו מקבל בגדים שונים לגמרי, המזכירים מאוד את הבגדים אותם לובשת הצורה הרוחנית של זאנגטסו (זאנגטסו של איצ'יגו ליתר דיוק). החרב מתכווצת לחרב קאטאנה רגילה ולבנה לגמרי, להבדיל מהחרב השחורה של איצ'יגו. הטסובה לוקחת את הצורה של סמל המאנג'י. סרט הבד מוחלף בשרשרת ברזל לבנה קצרה. הבאנקאי שונה מאוד מבאנקאי אחרים כיוון שהוא לא מהווה הגדלה של הכוח של הזאנפאקטו, אלא דוחס אותם. בכך, הולו איצ'יגו מקבל מהירות עצומה העולה על קפטנים רבים, ולנצל את כוחו עד לשיאו הטבעי. בנוסף, העובדה שהזאנפאקטו לא מרחיבה את הכוח ולכן לא מעייפת את הולו איצ'יגו בעת השחרור מאפשרת לו לשמור על הבאנקאי לזמן ארוך ביותר.

לזאנגטסו יכולת אחת: גטסוגה טנשו. הגטסוגה טנשו היא למעשה איסוף הרייאטסו של הולו איצ'יגו בקצה הלהב, ואז שחרורו בפרץ חזק של רייאטסו הנראה כמו סהר. בבאנקאי, לגטסוגה טנשו אין צורה קבועה והולו איצ'יגו מסוגל לשלוט בצורת פרץ האנרגיה ובכיוונו. להבדיל מאיצ'יגו, הגטסוגה טנשו של הולו איצ'יגו בבאנקאי היא לבנה, להבדיל מהגטסוגה השחורה של איצ'יגו.

לא ניתן להגיב.