הו ו-באן Hō and Ban


הו ובאן – Hō and Ban

דרגה: באונטו
בובה: גוהל וג'ונתר / Guhl and Gunter

תיאור הדמות
הו ובאן הם שני ילדי באונטו זכרים, שעובדים ביחד ומתקשרים באופן טלפתי. נראה כי גם להו וגם לבאן ישנם אותם בגדים – חולצה כתומה ומעליה ז'קט בצבע אפור. להו שיער קצר ועל ראשו כובע מצחייה, בעוד שלבאן יש שיער ארוך ועל ראשו כובש כובע צמר.

סאגת הבאונטו
הופעתם הראשונה של הו ובאן נראתה בבית החולים של קאראקורה. כאשר החבורה ביקרה שם, הו ובאן השתמשו בבובותיהם, אשר שולטות במים, ללכוד את החבורה בבית החולים ונסות להטביע אותם. נסיונות החבורה לעצור את הו ובאן נכשלו, מכיוון שהדרך היחידה להחליש אותם היא לנתק ביניהם את הקשר הטלפתי. לאחר נסיונות כושלים של החבורה, נווה, הפריד את הו ובאן אחד מן השני תוך שימוש חוזר ונשנה של פתחי מעבר לטווח קצר, במטרה לנתק את הקשר הטלפתי בין השניים. זה החליש אותם מספיק בכדי לאשר לגאנג'ו שיבה להגיע במהרה ולהציל את החבורה מידיהם. גאנג'ו השמיד את הבובות של השניים תוך שימוש בזיקוקים המיוחדים שלו, וכתוצאה מכך השניים התפוררו לאפר.

בובה
גוהל וג'ונתר הם בובותיהם של הו ובאן; הו שולט בגוהל ובאן שולט בג'ונתר. גוהל וג'ונתר הן בובות זהות שמופיעות כשולטות במים. הבובות לא יכולות להפצע ממתקפות פיזיות מכיוון שהן עשויות ממים, ומסוגלות להפריד ולחבר מחדש את עצמן. כוחם של גוהל וג'ונתר עולה ככל שהם מוקפים בכמות מים רבה יותר. בכדי לזמן את הבובות שלהם הו ובאן מניפים או מניחים חפצים דמויי פקקים של בקבוקי מים מיוחדים, שהם נושאים עימם בקביעות. שני הבובות הושמדו כשאר פקקי הבקבוקים שלהן פוצצו על ידי גאנג'ו שיבה.

לא ניתן להגיב.