היקוניוטו


היקוניוטו – Hikonyuuto

דרגה: שומר השער הדרומי של סיירייטיי.
זאנפאקוטו: לא ידועה.

תיאור דמות:
בדומה לשלושת השומרים האחרים, גם היקוניוטו הוא עצום בגודלו. צבע עורו של היקוניוטו הוא לבן, ועיניו מלוכסנות. ככל הנראה, על פי הופעתו היחידה, היקוניוטו נראה יותר שמן מאשר שרירי. היקוניוטו לובש חליפת שיניגאמי סטנדארטית, ובנוסף הוא לובש מעיין גלימה\סרט שמכסה את צד ימין שלו, ולובש כובע\מטפחת התואמת לזה, שמכסה את כל הראש שלו, מכל הכיוונים למעט הפנים.

סאגת סול סוסייאטי:
כמו חבריו, היקוניוטו הופיע פעם אחת בלבד, במאנגה. כאשר יורואיצ'י וסויפון מופיעות ותופסות את אייזן, סויפון מודיעה לאייזן שלא יזוז, והוא בתמורה משתמש בקיוקה סויגטסו בכדי לקרוא לשלושה שומרי השער – דאנזומארו, שומר השער הדרומי; קאיוואן, שומר השער המזרחי והיקוניוטו, שומר השער הדרומי. שלושת השומרים הענקים הללו מגיעים לאזור בעקבות הקריאה, ורומסים כל דבר בעזרת רגליהם הענקיות. הופעתם של השלושה מפתיעה את יורואיצ'י, אך לפתע השומר הרביעי, ג'ידאנבו וגם קוקאקו מגיעים בכניסה מרשימה. קוקאקו משחררת קידו אימתני בשם "ראיקוהו" שמביס את היקוניוטו במהירות ובקלות מדהימה, וכאן מסתיימת הופעתו.

כוחות ויכולות:
בדומה לשאר שומרי השאר, ג'ידאנבו, דאנזומארו וקאיוואן, גם היקוניוטו הוא ענק בגודלו. למרות שלא ראינו את היקוניטו נלחם, אפשר להסיק מגודלו שיש לו כוח פיזי עצום.

לא ניתן להגיב.