זומארי לה רו


זומארי לה רו – Zomari Le Roux 

דרגה: אספדה מספר 7 בצבא הארנקרים של סוסקה אייזן.
זאנפאקוטו: בורוחריה (Buruheria)
אספקט: שיכרון.
  

זומארי לה רו הוא אראנקאר גבוה וכהה עור. הוא אראנקאר רגוע, שבקושי דיבר עד שפגש בביאקויה והחל לשוחח איתו לפני שנלחמו, וגם במהלך הקרב. סנטרו מכוסה במספר קעקועים שחורים בצורת משולשים ושארית מסכת ההולו שלו היא שורה של קוצים עשויי עצם על ראשו, ובנוסף הוא לובש עגילים בצורת גולגולת ושרשרת. כמו שאר האספאדה, לתלבושת הארנקר שלו עיצוב בלעדי, במקרה הזה, התלבושת שלו מזכירה בגד בסגנון מנדרין. לפני הפיכתו לאראנקאר, היה זומארי מנוס בדרגת אדג'יוקה. למרות שזומארי הוא האספאדה השביעי, הוא בעל התואר "האספאדה המהיר ביותר", תואר זה כנראה ונעלם לאחר שחרור הזאנפאקטו שלו.

סאגת הואקו מונדו:
הופעתו הראשונה של זומארי לה רו הייתה באסיפת חברי האספאדה, כאשר הוא שאל את אייזן מי הוא האדם הרביעי שהצטרף אל איצ'יגו, סאדו ואישידה אל הפלישה אל תוך סול סוסייטי.
הופעתו הבאה הייתה בחדרו; בעת שעסק במדיטציה, הוא קיבל הודעה על מותו של האספאדה התשיעי, אארוניארו ארורואיירי.
הופעתו השלישית והאחרונה, הייתה בשדה הקרב של רוקיה ואארוניארו, כאשר הוא הגיע אל המקום במטרה לסיים את העבודה ששותפו אארוניארו לא הצליח לסיים – להרוג את רוקיה. לצערו, בין הקפטנים והסגנים שחדרו אל לאס נוצ'ס, היה ביאקויה, שהופיע בפני זומארי. לאחר שהפגין את מהירותו המרשימה, זומארי שחרר את הזאנפאקוטו שלו, בורוהריה. אחרי שהשתלט על גופה של רוקיה הנמצאת על סף מוות, וגרם לה להתקיף את האנאטארו, ביאקויה נאלץ לשחרר את הבאנקאי שלו ולחשוף את הצורה החדשה של סנבונזאקורה קאגיושי – גוקיי. זומארי הותקף על ידי אלפי העלים המקיפים אותו, אך הצליח לשרוד בקושי כשהסתתר ברגע האחרון בתוך פלג גופו התחתון, ששימש לו כמגן. למרות זאת, זומארי נחתך ונהרג על ידי ביאקויה רגעים בודדים לאחר מכן.

יכולות:
בנוסף לדירוגו כאספאדה השביעי בכוחו, זומארי לה רו אף בעל היכולת להשתמש בסונידו המהיר ביותר, הנקרא "גמלוס סונידו" (Gemelos Sonido), המאפשר לו, בעת שימוש בסונידו מיוחד זה, ליצור עד חמישה שכפולים שלו.

 

זאנפאקוטו:

שמה של הזאנפאקוטו של זומארי, הוא "בורוהריה" (Brujeria). במצבה החתום, בורוהריה היא זאנפאקוטו פשוטה מאוד, קצרה למדי, ובעלת טסובה בצורת דיסק המוקף בקוצים קטנים.
בעת קריאת פקודת השחרור, "דכאי" (Shizumare), מתוך החרב מתפשט חומר אדום (ככל הנראה, מאחר ולאחר השחרור, פלג גופו התחתון הוא בצבע אדום), העוטף את כל גופו. פלג גופו התחתון מקבל צורת דלעת אדומה, עליה עשרות פנים בעלות עין אחת וצהובה, והוא מאבד את רגליו. אך לא רק פלג גופו התחתון מכוסה בעיניים, אלא גם שאר גופו – כך שבסך הכל, גופו מכוסה בחמישים עיניים.

לאחר השחרור, ידועה יכולת אחת בלבד, אותה זומארי מקבל. כל אחת מעיניו, מסוגלת לקחת שליטה על חפץ כלשהו. יכולת זו נקראת על ידי זומארי בשם "אהבה" (Amor). כאשר הוא משתלט על חפץ מסוים, על אותו החפץ מופיע סימן דמוי שמש. בנוסף, זומארי יכול להשתלט על כל גופו של היריב, על ידי השתלטות על ראשו.

 

במקרים בהם זומארי חסר אונים ונמצא בסכנת חיים, הוא מסוגל להכניס את כל פלג גופו העליון אל תוך פלג גופו התחתון, ולהסתתר ממתקפותיהם של יריביו. כך הוא עשה כשביאקויה הקיף אותו מכל כיוון אפשרי בעזרת צורת הגוקיי של סנבונזאקורה קאגיושי, ומנע ממנו כל אפשרות לחמוק. למרות ששרד את המתקפה הקטלנית, זומארי עדיין נפגע קשה.

לא ניתן להגיב.