טאטסוקי אריסוואה


טאטסוקי אריסוואה – Tatsuki Arisawa

תפקיד: תלמידת תיכון.
תאריך לידה: 17 ליולי.
גובה: 1.55 ס"מ.
משקל: 41 ק"ג.
סאיו: ג'ונקו נודה (Junko Noda)

תיאוד הדמות:
טאטסוקי היא חברתה הטובה ביותר של אוריהימה, ותלמידה בכיתתם של איצ'יגו, סאדו, אוריו ואוריהימה. לטאטסוקי אופי ומראה די גברי, היא בחוג קראטה עוד מגיל צעיר, וחלומה הוא לנצח באליפויות. היא טובה מאוד באומנויות לחימה, וקיבלה מקום שני באליפות יפן לבני גילה על אף שידה הייתה שבורה. באופן יוצא דופן מרוב הדמויות בבליץ', ובדומה לאיצ'יגו, חיה טאטסוקי יחד עם הוריה, ולא לבד בדומה לאוריהימה, סאדו ואוריו.
טאטסוקי מגינה על אוריהימה מפני בנים שמחפשים דייט ואפילו מצ'יזורו, לסבית מכיתתם אשר תמיד מטרידה את אוריהימה.
בדומה לשאר חבריו של איצ'יגו, נראה כאילו גם טאטסוקי הושפעה מכוחו הרוחני וכוחה הרוחני התפתח. נראה כאילו הוא חזק מספיק על מנת לראות נשמות, שיניגאמיים, הולואים ועוד. נראה כאילו היא חזקה מספיק כדי לעמוד במכות שבני אנוש רגילים לא היו עומדים בהם, אך זה כנראה גם תודות לקראטה שלה. חוץ מראיית נשמות, לא נחשף משהו מיוחד שטאטסוקי עשתה.

היסטוריה:
על פי מה שטאטסוקי סיפרה לאוריהימה, טאטסוקי הכירה את איצ'יגו כשהם היו בני ארבע. איצ'יגו הצטרף לחוג הקראטה שטאטסוקי השתתפה בו, ושם לראשונה גילתה את אופיו הבכיין, בעקבות זה שפרץ בבכי אחרי שהפסיד לה בקרב הראשון. הם התאמנו באותו החוג חמש שנים לפחות, עד מות אימו של איצ'יגו. טאטסוקי ביקרה בביתו של איצ'יגו בעבר, מה שמפתיע מכיוון שהיא הייתה הנקבה האחרונה שנכנסה לחדרו חוץ מאחיותיו עד קוצ'יקי רוקיה. נראה כאילו הוריה לא אוהבים את איצ'יגו כל כך, ומפקפקים בה על כך שמשקיעה על בחור כמוהו הרבה זמן.

כאשר הגיעה לבית הספר היסודי, הביסה טאטסוקי ביריונים אשר ניסו לחתוך את שיערה הארוך והג'ינג'י של אוריהימה, מה שכבר עשו אחרי מותה של אחיה. מאותו הרגע, נהיו השתיים החברות הכי טובות וטאטסוקי הבטיחה להגן עליה מפני כל אחד אשר יגרום לה לבכות.

הסאגה המקדימה:
טאטסוקי הופיע לראשונה באופן משמעותי כאשר נשארה בבית ספרה יחד עם אוריהימה ועוד כמה תלמידים, ושם הותקפו על ידי ההולו נאמב צ'אנדלייר, אשר השתלטה על כמה מתלמידי בית הספר בעזרת זרעים ירוקים שפלטה מגופה, וגרמה להם לתקוף את אוריהימה. טאטסוקי באה על מנת לחלץ את אוריהימה, אך זה עצבן את ההולו עוד יותר. ההולו התקיפה את טאטסוקי ואף ניסתה להשתלט עליה וגרמה לה לתפוס את אוריהימה. טאטסוקי ניסתה להתנגד לשליטה בגופה אך ללא הועיל, והעובדה שהיא תוקפת את אוריהימה גרמה לה לבכות, ואירוע זה גרם לאוריהימה לשחרר את כוחותיה הרוחניים על מנת להגן על טאטסוקי כמו שהיא מגינה עליה.

לאחר שאוקיה קוצ'יקי עוזבת לסול סוסייטי על מנת שתוצא להורג, מחליטה אוריהימה להצטרף לאיצ'יגו ולשאר החבורה על מנת להציל אותה. לפני שהרביעייה יצאה, יצאו כל החבורה כולל טאטסוקי, קייגו, מיזוירו ומשפחתו של איצ'יגו על מנת לצפות בזיקוקים. אוריהימה וטאטסוקי נשארו מאחור, ואוריהימה סיפרה לטאטסוקי שהיא נוסעת לקרובי משפחה, אך טאטסוקי מה לב שגם איצ'יגו עוזב לאותה התקופה ואומרת לאוריהימה שלא משנה מה יקרה או איפה תהיה, שתעשה את מה שהיא צריכה לעשות בצורה הטובה ביותר, ושהיא מחכה לה בחזרה.

סאגת הארנקאר:

כאשר איצ'יגו חוזר מסול סוסייטי, החלה טאטסוקי לעקוב אחרי פעולות השיניגאמי שלו, והייתה מסוגלת לראות את התג היצוגי שלו בבירור, למרות שהוא נוצר על מנת שלא יראו אותו, נוסף על כך הייתה מסוגלת טאטסוקי לראות את איצ'יגו בצורת השיניגאמי שלו. יום למחרת, האזינה טאטסוקי לשיחה בין התלמיד החדש – היראקו שינג'י, לבין איצ'יגו, ובו מבקש שינג'י שאיצ'יגו יצטרף לחבורת הוואייזרדים. באותו היום מאוחר יותר, פלשו יאמי ואולקיאורה לעולם החיים, וטאטסוקי הייתה הניצולה היחידה מהגונזוי של יאמי, ששאב את הנשמות של שאר האנשים, כאשר יאמי בה להרוג אותה, היא ניצלה על ידי סאדו שהופיע וחסם את המתקפה שלו. טאטסוקי קיבלה פגיעה קלה, אך מאותו הקרב אוריהימה וסאדו נפצעו קשה.

בזמן ההתקפה השניה על העיירה קראקורה על ידי הארנקארים, צופה טאטסוקי באיצ'יגו מושפל ומובס על ידי גרימג'ו.

סאגת הואקו מונדו:
לאחר שאוריהימה נחטפה להואקו מונדו על ידי אולקיאורה, מתעמתת טאטסוקי עם איצ'יגו שזו אשמתו שאוריהימה נעלמה, ואף מתנהגת אליו באלימות כאשר הוא אינו מוכן להסביר את עצמו. היא מגלה לו שהיא מרגישה את הכוח הרוחני של אוריהימה והיא מסוגלת לראות אותו כשיניגאמי, אך איצ'יגו עדיין אינו מגיב ואינו מוכן לספר לה מה קרה לאוריהימה, והיא תוקפת אותו אך נעצרת ברגע האחרון על ידי קייגו ומיזוירו, ואיצ'יגו עוזב. מאוחר יותר, עוקבים טאטסוקי, קייגו ומיזוירו אחרי איצ'יגו אל החנות של אורהארה, ומתחבאים כאשר איצ'יגו, סאדו ואוריו עוזבים אל הואקו מונדו על מנת להציל את אוריהימה. אורהארה, שמודע לנוכחותם, מברך אותם ואומר להם שכרגע איצ'יגו מטפל בחלק שלו, והם צריכים לטפל בחלק שלהם.
<
br />סאגת מפתח המלך:
טאטסוקי פוגשת את קייגו, שרק התעורר מהתרדמת של אורהרה, ויחד השניים מוצאים את צ'יזורו ומיצ'ירו המועלפות. הם סוחבים אותן על גבם, עד שהם פוגשים באייזן, שרוצה להרוג אותם כדי לדרבן את איצ'יגו להלחם בו במלוא כוחו כשוהא יגיע למקום. אייזן משתק את טאטסוקי, שצועקת לקייגו שיברח והוא עושה כן. לפני שאייזן הורג אותה, דון קאנוג'י מונע ממנו לעשות כן. דון קאנוג'י רוצה להלחם באייזן, אך מאטסומוטו שהגיעה במפתיע אומרת לו שאין לו סיכוי, ועליו להציל את טאטסוקי. דון קאנוג'י מציית לה ולוקח את טאטסוקי וצ'יזורו לשאר החבורה. אייזן מגיע שוב, ולאחר מרדף קצר, גין מגיע למקום. החבורה מנצלת את הדיבורים בין אייזן וגין כדי לברוח, ומאוחר יותר הם פוגשים את איצ'יגו שהגיע להלחם באייזן.

לא ניתן להגיב.