יאצ'ירו קוסאג'ישי


יאצ'ירו קוסאג'ישי Yachiru Kusajishi

דרגה: שיניגאמי, סגנית של היחידה ה-11 בסול סוסייטי,
נשיאת האגודה לשיניגאמי הנקבות.
תאריך לידה: 12 בפבואר
גובה: 109 ס"מ
משקל: 15.5 ק"ג

סאיו: היסאיו מוצ'יזוקי (Hisayo Mochizuki)

תאור הדמות
יאצ'ירו היא ילדה צעירה, מלאת שמחת חיים, אנרגטית, וחסרת דאגות רוב הזמן. לרוב היא נראית כאשר היא נשענת על גבו של הקפטן שלה, זארקאקי קנפצ'י, ואוחזת בכתפו. היא טריטוריאלית ביותר בנוגע למיקום זה, ולא מרשה לאנשים אחרים להשתמש בו, או לפחות, מנסה למנוע מהם. למרות המראה הילדותי שלה, היא יכולה להיות מפחידה למדי כאשר היא מתרגזת. כמו קנפצ'י, גם לה אין שום חוש כיוון, ועל אף זאת היא תמיד מורה לקנפצ'י לאן לפנות, ומובילה אותו למבואות סתומים. יאצ'ירו לא מרשה שימתחו עליה ביקורת בכל דרך, ולרוב תתקוף את האדם המבקר. בהתאמה לאופייה הילדותי, יאצ'ירו אוהבת לתת שמות חיבה לאנשים. יש לה את זכויות היוצרים על מעל ל-10 שמות חיבה רשמיים לדמויות, כשהמפורסם מביניהם הוא בלא ספק "קן-צ'אן". היא לא מראה כבוד רב לממונים עליה, וקוראת לקפטנים אחרים בשמות חיבה (לועגים לעיתים), ואף מנסה לצייר בטוש על הקסדה של קפטן סאג'ין קומאמורה. מערכת היחסים שלה עם קנפצ'י עמוקה מאוד, ועל אף הוויכוחים שנראים לפעמים, במערכת יחסים זו יש המון אהבה ודאגה הדדית, והיא ממש מזכירה מערכת יחסים של אב ובת.

היסטוריה
יאצ'ירו (אז עוד לא נקראה כך) נולדה במחוז ה-79 של רוקונגאי (קוסאג'ישי), ושם הוריה נרצחו. היא פגשה זמן קצר לאחר מכן לוחם חרב חסר שם ממחוז 80 של רוקונגאי, זאראקי (זהו שם המחוז). באותו יום אימץ אותה הלוחם ונתן לה את השם יאצ'ירו, על שם האדם האחד שמעולם היה לו אכפת ממנו. באותו יום נתן הלוחם גם לעצמו שם, קנפצ'י, התואר שניתן ללוחם החרב החזק ביותר בכל דור. מאותו יום היו השניים בלתי נפרדים כמעט ופיתחו מערכת יחסים דואגת ואוהבת, על אף שכוללת הרבה וויכוחים, של אב ובת. כאשר הרג קנפצ'י את קפטן היחידה ה-11 הקודם ועלה לפיקוד, הוא ככל הנראה הפך את יאצ'ירו לסגניתו.

סאגת סול סוסייטי
יאצ'ירו מופיעה בסדרה כמעט בכל הרגעים בהם מופיע קנפצ'י, אך היא לרוב משחקת דמות שולית וקומית. היא הייתה נוכחת בזמן הקרב של קנפצ'י באיצ'יגו, ואף הודתה לאחר הקרב לאיצ'יגו על ההנאה הרבה שגרם לקנפצ'י.

סאגת הואקו מונדו
יאצ'ירו הצטרפה אל קאנפאצ'י, כהרגלה, ואל שאר הקפטנים וסגניהם שחדרו אל לאס נוצ'ס. במהלך הקרב בין זאראקי לבין נויטורה, יאצ'ירו בעיקר צפתה מן הצד. בסיום הקרב, היא נכלאה ביחד עם שאר השיניגאמים שחדרו ללאס נוצ'ס בהואקו מונדו.

כוחות ויכולות:
על אף המראה שלה, אין לזלזל ביאצ'ירו. יש לה כוח פיזי מרשים, היות והצליחה לדלג מבניין לבניין בעודה נושאת עימה את קאנפאצ'י מחוסר ההכרה. כמו כן, יש לה מהירות לא ייאמנת; וזאת ניתן לראות כאשר היא עוברת מרחק עצום עד לפסגת גבעת הסוקיוקו בזמן קצר מאוד. ובדומה לקאנפאצ'י, גם היא בעלת כמויות אדירות של ראייטסו, אותו היא יכולה לשחרר בדמות נמר זועם.

זאנפאקוטו:
שמה ופקודת השחרור של הזאנפאקוטו של יאצ'ירו טרם נחשפו. את הזאנפאקוטו שלה היא נושאת סביב גופה, באמצעות חבל רפוי, בניגוד לשיניגאמי אחרים. לקצה נדנה של הזאנפאקוטו מחוברים גלגלים, על מנת שהזאנפאקוטו לא תיגרר על הקרקע. נחשף כי הגלגלים הותקנו על ידי איקאקו בעל ידיי הזהב, לאחר שיאצ'ירו הכריחה אותו לעשות זאת. כמו כן, צורתו של הקרוס גארד, החלק המפריד בין הניצב והלהב, הינו בצורת פרח.

לא ניתן להגיב.