יארוצ'יקה איאמארו


יארוצ'יקה איאמארו – Yaruchika Iemuro 

דרגה: קצין שלישי ביחידה הרביעית.
גובה: 179 ס"מ.
משקל: 70 ק"ג.
תאריך לידה: ה-29 לפברואר.
זאנפאקטו: לא ידועה.

תיאור הדמות:
יארוצ'יקה איאמארו לובש מדי שיניגאמי סטנדרטים ללא עיצוב מיוחד כלשהו. שערו בלונדיני וארוך כאשר הוא "מעמיד" את כל שערו בשני קוצים, ונותנים לו מראה מצחיק אשר חברים ביחידתו מנצלים זאת כדי ללעוג לו. בנוסף יש לו משקפיים בעלות עדשות גדולות, ולעיתים נדירות אנו רואים את עיניו דרך משקפיו.
נראה כי איאמורו לא מסוגל לשמור את מחשבותיו לעצמו, וכל פעם שהוא מאמין כי הוא חושב בליבו מסתבר שכל אלה סביבו שמעו אותו.

כוחות ויכולות:
איאמורו לא חשף אף פעם אחת את יכולותיו. אם זאת, ספרי מידע חיצוניים מהמנגה ואנימה חשפו כי לאיאמורו יכולת ריפוי גבוהה במיוחד, המשתווה ואולי אף עוקפת את זו של סגנית היחידה, קוטאטסו איסאנה. לעומת זאת, יכולתו הקרבית אינה טובה במיוחד.
איאמורו הוא גם מפקד חשוב ביחידה הרביעית. נראה כי הוא מוביל את יחידות ההצלה החשובות ביותר וגם אחראי על בית החולים של היחידה הרביעית.

סאגת סול סוסייטי:
איאמורו נראה מעט מעוד פעמים במקומות שונים, אך לא לשווא.
הוא נראה מודיע כמה הודעות חשובות לסגנים בהופעתו הראשונה. מאוחר יותר, אנו רואים אותו מוביל את יחידות ההצלה כדי לטפל בפצועים אשר נתקלו באיצ'יגו וחבורתו. אנו רואים אותו שוב בבית החולים של היחידה הרביעית, כותב ביומנו ומתאר את המצב בסול סוסייטי (ואנו גם מגלים כי הוא מקנא רבות בשונסוי קיוראקו על היותו קפטן עצלן כל כך). איאמורו לא עושה הופעה נוספת עד לסיום הסאגה כאשר אייזן בורח. בקטע זה אנו רואים אותו מפקד על כל הקצינים שמתחתיו ומורה להם לטפל בכולם, גם בריוקה.
איאמורו מגלה באותה הזדמנות את כוחה של אינואה, והוא הראשון אשר מבין כי כוחותיה שונים מכוח ריפוי רגיל.

זאנפאקטו:
גם איאמורו הוא בעל זאנפאקטו, אך היותו ביחידה הרביעית היא בקושי נמצאת אצלו.
עדיין לא נחשף שיחרורה וכוחה של הזאנפאקטו שלו.

לא ניתן להגיב.