יוזו קורוסאקי


קואוסאקי יוזו – Kurosaki Yuzo

http://www.bleach.org.il/uploads//Yuzu.jpg
תפקיד:
תלמידת בית ספר.
תאריך לידה: 6 למאי.

סאיו: טומואה סאקוראגאווה (Tomoe Sakuragawa)

תיאור הדמות:
יוזו היא אחותה התאומה אך לא הזהה של קארין, ואחותו הקטנה של איצ'יגו. היא הרגישה והנחמדה יותר מבין האחים. אחרי מותה של אימה, היא לקחה את המוות קשה, ובעקבות זאת לקחה את עבודות הבית לעצמה – היא מנקה, מבשלת ואפילו מספרת את איצ'יגו כשצריך.
הוא מאוד אוהבת את קון, ונוהגת לשחק איתו ולקרוא לו 'בוסטוב' (Bostov), לאפר אותו ולהלביש אותו בבגדים נשיים כגון שמלות רחבות.
בשונה מאחיה, יוזו מסוגלת לראות רק קווים חלשים של רוחות, ולא באופן ברור, אך במהלך פרק בסאגת סול סוסייטי נראה כאילו היא התחילה לראות רוחות בבירור, אחרי שאימצה לעצמה חתול רוח שכמובן אינה ידעה שהוא רוח, שלאחר מכן הציל אותו מהולו שתקף אותה.
יוזו מאוד קשורה לאיצ'יגו, ונוהגת לחפש אותו ולהיות עצובה כאשר הוא נעלם לתקופות ארוכות, כמו באימונים עם הוואייזרדים.

הסיפור המקדים:
יוזו הופיעה לראשונה בפרק הראשון, כאשר דאגה לארוחת הערב וראתה את הריב בין איצ'יגו לאביו, אישין. הופעתה השניה הרצינית בסאגה זו היא יחד עם איצ'יגו, קארין ואישין, כאשר כולם עלו לקבר אימה, מאסאקי. אחרי שאיצ'יגו עזב בעקבות בואה של רוקיה, נשארו קארין ויוזו לבדן ליד הקבר, כאשר יוזו בוכה. קארין לפתע שמה לב לדמות מסוימת, ולאחר מכן הולו תוקף אותן וכמעט מחסל אותן עד שאיצ'יגו הגיע והציל אותן.

סאגת סול סוסייטי:
יוזו הופיע במספר פרקי פילרים במהלך סאגת סול סוסייטי.
באחד מפרקי הפילרים האלו, מוצאת יוזו רוח בצורת חתול המושך אליו הרבה הולואים, אבל קארין וג'ינטה מצילים אותה. בזמן שדון קאנאונג'י מדבר עם קארין וג'ינטה לגבי החבורה שהוא רוצה להקים, הוא שם לב שיוזו נרדפת על ידי הולואים רבים, ועולה על אחד מהגגות כדי להתרחק מהם, מה שלא עזר לה. כאשר הייתה בטוחה שיגמרו אותה, קופץ החתול שהיא מצאה העונה לשם ראקו על פי יוזו ויוצר מגן מסביבם על מנת שההולואים לא יתקרבו, אך המחסום אינו חזק מספיק ואחד מההולואים פורץ אותו ותוקף אותם. דון קאנאונג'י מנסה להציל אותה, אך ללא הצלחה, וג'ינטה הוא זה שמחסל לבסוף את ההולו. אחרי שעוד הולואים באים, צועקת קארין ליוזו שתברח, ויוזו בורחת מהמקום יחד עם ראקו, אבל ההולואים מתמזגים להולו אחד גדול הממשיך לרדוף אחרי יוזו. כאשר היא מקבלת מכה מההולו, נופלת יוזו מהבניין ונראה כאילו היא לבטח תמות מנפילה כזו, אך אז משתנה ראקו מחתול קטן לאריה גדול העשוי מלהבות ומציל אותה. אחרי שהקרב נגמר מתעוררת יוזו המעולפת אשר יודעת על שינוי הצורה של ראקו ומבטיחה לו שזה יהיה הסוד שלהם, אבל אז החתול נעלם והנשמה שלו סוף סוף מוצאת מנוחה, מה שגורם ליוזו לבכות, שוב.

לא ניתן להגיב.