יושינו סומה Yoshino Sōma


יושינו סומה Yoshino Soma

דרגה: באונטו
בובה: גות'ה / Goethe

תיאור הדמות
יושינו סומה היא בין הבאונטו הנקבה היחידות שנראו. ליושינו שיער ארוך בעל גוון חום. המראה של יושינו מזכיר את המראה של אימו של אוריו אישידה, מה שגרם ליצירת קשר ידידות ביניהם. בנוסף לזאת, יושינו דומה דמיון מדהים שניגיאמית ראנט'או, היוצרת של הבאונטו. הסיבה לדימיון ביניהן היא שיושינו היא בעצם העתק של ראנט'או, מכיוון שהבאונטו הם נשמות מלאכותיות שהושטלו בגופים בלאכותיים ויוצרו על בסיס נשמות שיניגאמים.

סאגת הבאונטו
לאחר שאוריו אישידה ראה כי המראה של יושינו מזכיר את המראה של אימו, נרקמה ביניהם ידידות, ויושינו שימשה לאישידה כמקור למידע על הבאונטו. יושינו תמיד הייתה בת הזוג של קאריאה ג'ין, מנהיג הבאונטו, מה שבעצם שימש כבגידה כפולה. לאחר שיושינו הבינה את מטרתו האמיתית של ג'ין, החליטה יושינו לברוח ולהתחבא מקאריאה אך היא נתפסת. לבסוף, יושינו מתייצבת מול קאריאה פנים מול פנים ונלחמת איתו. לאחר שהבינה כי אין לה סיכוי לנצח, התמזגה יושינו עם בובתה גות'ה בכדי להביס אותו, אך בסופו של דבר גם בצורה הזו היא לא הייתה חזקה מספיק בכדי לנצח. לבסוף יושינו נהרגה על ידי ג'ין ומותה שימש כאנרגיה ליצירת מוצצי הנשמות ששימושו לאחר מכן את שאר חברי הבאונטו.

בובה
גות'ה היא בובתה של יושנו סומה. גות'ה היא בובה התקפית המבוססת על יסוד האש, מה שנותן לגות'ה את האפשרות לירות ולשלוט באש. ברגעיה האחרונים של יושינו, התמזגה עם גות'ה על מנת ליצור ישות משולבת של באונטו ובובה, שבה יכלה לשלוט באש בעצמה. צורתו החתומה של גות'ה היא בתוך אצבעון ארוך דמוי טופר שיושינו עונדת על ידה השמאלית (בדומה לדרך שבא סויפון מחזיקה את סוזומאבצ'י), ובטבעת על ידה הימנית. היא מכה עם האצבעון המוארך על הטבעת על מנת ליצור ניצוץ ולעורר את גות'ה.

לא ניתן להגיב.