יושי Yoshi


יושי – Yoshi

דרגה: באונטו
בובה: נידר / Nieder

תיאור הדמות
יושי היא בין הבאונטו הנקבה היחידות שנראו. ליושי שיער ארוך בעל גוון ירוק כהה. לבושה של יושי הוא פאו סיני מסורתי בצבע סגול ומכנסיים בצבע בז'. המראה של יושי מאיים, כך שתואם את אישיותה כאוהבת קרבות ואלימות. נראה כי יושי לוקחת מידית וברצון את הכוח שקאריאה ג'ין מציע לה, אך בכל זאת, לא סומכת לחלוטין על התנהגותו והחלטותיו.

סאגת הבאונטו
במהלך הקרבות בעולם האמיתי, נלחמת יושי בקוצ'יקי רוקיה, אינואה אוריהימה וקלאוד; אך הקרב נקטע באמצע בגלל התפרצותו של באונטו נוסף לקרב, מאבאשי, מה שנותן לבאונטו שליטה מלאה בקרב. במהלך פלישת הבאונטו לסול סוסייטי, נתקלת יושי ברוקיה. יושי, אשר חושקת בנקמה לאחר הקרב בעולם האמיתי, פותחת בקרב. הקרב נראה בשליטתה של יושי, אך רוקיה הצליחה להחזיר מלחמה. בסוף הקרב נראה כי רוקיה כבר חלשה מכדי להלחם והיא נאלצת לנוס ולהסתתר מפני יושי. לצערה של רוקיה יושי מבחינה בה, ולקראת שיושי עומדת להנחית את מכת הסיום, היא נעצרת על ידי קוצ'יקי ביאקויה, שמתקיף את יושי ומונע ממנה להרוג את רוקיה. בהמשך הסאגה יושי נתקלת באוריו אישידה, ובקרב איתו נגלה לנו אהבתה של יושי לקרבות, לחיים ולמוות בשביל לקבל את רצונה ואהבה להרג, כמו כן אנו מגלים, כי חלק מרצונה של יושי בהגעתה לסול סוסייטי היא בשביל האפשרות להרוג שיניגאמים ככל שיתחשק לה. הבטחון העצמי של יושי בנצחון היה גדול מדי, מה שגרם לה להפסיד את חייה לאוריו אישידה כאשר הוא ירה חץ הישר לליבה. רגעים ספורים לפני מותה אמרה יושי כי היא נהנתה ולאחר מכן הפכה לאפר.

בובה
נידר היא בובתה של יושי. נידר הוא שילוב של חרב אבירים ומניפה שמחוברות אחת לשנייה על ידי שרשרת. חלק המניפה של נידר מסוגל לחסום התקפות וגם להתרחב ליצירת מגן גדול. חלק החרב של נידר מסוגל להתרחב מחרב רגילה לשריון, שעוטף את ידה השמאלית של יושי ולחרב שגוררת בעקבותיה שובל של חרבות עשויות מאור, שבהם יושי שולטת על ידי החרב שבידה. בצורה זאת יכולה לתקוף יושי את יריביה בטווח גדול ובמהירות רבה ולהסב לו נזק רב. לכל אחד משני חלקיו של נידר יש פה, ושניהם מסוגלים לדבר וכל אחד מהם הוא בעל קול שונה. לחלק החרב בנידר יש קול גברי וכבד, בעוש שלמניפה יש קול נשי ורך. גם החלק של המניפה בנידר מסוגל לעבור שינוי צורה ולעטוף את ידה הימנית של יושי בשריון, והמניפה עצמה מתרחבת ליצירת מגן גדול דיו כדי לסוכך על כל גופה של יושי. אך נקודת התורפה של נידר היא שכשאשר נידר נמצא במצב מתקדם של החרב והמניפה, יכול רק חלק אחד להיות פעיל בכל פעם ולכן היא נשארת חסרת הגנה בצורה ההתקפה, וחסרת יכולת לתקוף בצורת ההגנה. בנוסף, כאשר היא עוברת ממצב אחד למשנהו היא נאלצת לעבור גם במצבה הרגיל, ובו היא נאלצת לחכות זמן מועט לפני שהיא יכול להשתנות שוב, וכך נוצר פסק זמן שבו יושי חשופה להתקפות. נקודת התורפה הזו נתנה לאוריו אישידה את המצב לירות חץ הישר לליבה של יושי ולהרוג אותה.

לא ניתן להגיב.