מאבאשי Mabashi


מאבאשי – Mabashi

דרגה: באונטו
בובה: ריטז / Ritz

תיאור הדמות
מאבאשי הוא באונטו זכר צעיר. מאבאשי לובש גופייה אפורה צמודה ללא שרוולים, עונד עגיל בלשונו ומתחצף בדיבורו. כמו כן, למאבאשי שיער בגווני כתום, אשר מגולח מאחור וארוך מלפנים. בשונה מהבאונטו האחרים, מאבאשי לא מפחד לומר את דעתו גם אם היא נוגדת את זאת של קאריאה. כאשר קאריאה מציע את הנשמות החיות לבאונטו, מאבאשי הוא היחיד שמסרב. מאבאשי מתעקש לדבוק בחוק הקדום של הבאונטו שלפיו אסור להם לשתות נשמות חיות, אך קאריאה מאלץ אותו לשתות מן הנוזל.

סאגת הבאונטו
הופעתו הראשונה והמשמעותית של מאבאשי הייתה בעולם האמיתי, לאחר שהתפרץ לקרב של הבאונטו יושי נגד אינואה אוריהימה, קוצ'יקי רוקיה וקלאוד. בקרב זה נראת בובתו של מאבאשי לראשונה, בכך שהוא משתלט על רוקיה וגורם לה לצאת בקרב נגד אוריהימה. הקרב בין השתיים נקטע על ידי הופעתו הפתאומית של סגן היחידה התשיעית, שוהאיי היסאגי. נראה כי היסאגי חזק ממאבאשי, ומצליח להגיע לעמדת יתרון, אך לפני שהיסאגי משסף את מאבאשי, הוא נעצר על ידי איצ'ינוסה מאקי, אשר לוקח את מאבאשי למקום מבטחים. לאחר שהבאונטו נכנסים לסול סוסייטי, מביס מאבאשי מספר שיניגאמים בשימוש הכוח הפיזי שלו בלבד, בכדי להשתמש בכוחה של בובתו, ריטז, ולהפנות את השיניגאמים החלשים כנגד עמיתיהם. בהמשך הסאגה נתקל מאבאשי בסוי פון ופותח בקרב נגדה, נראה כי מאבאשי היה בעמדת יתרון אך כאשר סוי פון שיחררה את סוזומבאצ'י, היא הצליחה לדקור את מאבאשי בחזהו פעמיים, מה שגרם לארס של סוזומבאצ'י להרוג את מאבאשי. מאבאשי מנסה פעם נוספת לתקוף את סוי פון בעזרת ריטז, אך הארס של סוזומבאצ'י מכריע את מאבאשי.

בובה
ריטז היא בובתו של מאבאשי. ריטז היא יצור המזכיר שילוב בין פרח לעכבר, גופו העליון דמוי עכבר וגופו התחתון דמוי פרח בגווני כתום. לריטז יש את היכולות להשתלט על גופים של אנשים ולהביא את הגוף לכדי מימוש מלא של פוטנציאל הכוח שלו. ברגע שריטז נכנס לתוך גופו של אדם הוא משתלט לגמרי על גוף האדם כך שהנשלט מבצע את רצונו של ריטז, ובכך גם את של מאבאשי, מבלי לשאול שאלות. למרות זאת, נראה שאפשר להתנגד לשליטה עד רמה מסוימת, כפי שאנו יכולים ללמוד מכך שקוצ'יקי רוקיה הצליחה לקחת את השליטה על גופה לרגעים אחדים על אף שריטז השתלט עליה. בנוסף לזאת ריטז מסוגל לנוע במהירות מסחררת ואף לנוע מתחת לאדמה. כמו כן, לאחר שהגיעה לסול סוסייטי ואספה כוח גדול אף יותר, קיבלה ריטז את היכולת לייצר העתקים של עצמה, שבהם היא יכולה להשתמש ככלי תקיפה בעזרת מהירותם או להשתלט על מספר רב של אנשים בו זמנית. ריטז מזומנת על ידי זרע כחול קטן שמאמבאשי תמיד מחזיק על ענק שהוא עונד על צווארו ומפיל לתוך האדמה בעת הזימון. הזרע נבלע באדמה ואחרי רגעים ספורים ריטז "פורחת" מתוך האדמה. ריטז מדברת כמו מפעיל מעליות בכל שהיא מכריזה על כיוון תנועתה לפני שהיא זזה. ריטז מגלה שכאשר כוחות הריפוי של אינואה אוריהימה מופעלים הם הודפים אותה, ההסבר הוא שכוחות הריפוי של אוריהימה מגיבים לכל "הארועים" השלילים בגוף ומאלצים אותם להעלם.

לא ניתן להגיב.