מארוצ'יאו אומאדה


מארוצ'יאו אומאדה / Oomaeda Marechiyo

דרגה: סגן קפטן ביחידה השנייה בגוטיי 13, מפקד היחידה השנייה של היחידות המיוחדות יושב-ראש במפעל 'אומאדה אבני חן'.
זאנפאקוטו: גגטסובורי (Gegetsuburi).
תיאור הדמות:
מארוצ'יאו אומאדה או בשמו האמיתי, מארצ'יאו יושיאיאמנוסוקה ניקוטארואמון אומאדה, הוא בחור בעל גוף גדול מימדים. פיו אף גדול עוד יותר, ולא רק במראהו החיצוני - הוא ניחן בגסות רוח, חוצפה וביהירות מדהימים. מארוצ'יאו הוא פחדן לא קטן, ונאמר כי מארוצ'יאו השיג את דרגתו כסגן קפטן היחידה השנייה בזכות פרוטקציות, היות ומשפחתו עשירה. התחביב שלו הוא לכרות זהב ולייצר ממנו את הצמידים שהוא לובש. כמו כן, נאמר כי לכל משפחתו של מארוצ'יאו יש תווי פנים זהים, מלבד לאחותו הקטנה מאריו.

היסטוריה:
בהתקבלותו ליחידה השנייה, ניצל מארוצ'יאו אומאדה את הכמות הרבה של כספו הפרטי, בכך שהוא שיפץ את המפקדה של היחידה השנייה. עם הצטרפותו ליחידה כסגן, הוא התקין ברצפות מתקני חימום, התקין מערכות קירור וחימום ודלתות הנפתחות באופן אוטומטי. נראה כי גם ניסה להתחבב על האנשים ביחידה השנייה.

סאגת סול סוסייטי:
החלק המשמעותי היחיד שלקח בו מארוצ'יאו אומאדה חלק, היה כאשר הוא, קוטטסו איסאנה וסאסקיבה צ'וגירו פתחו בהתקפה על קורוסאקי איצ'יגו, לאחר שהציל את קוצ'יקי רוקיה, אך גם אחרי שהספיקו לשחרר את חרבם, איצ'יגו הצליח להביס אותם לא מאמץ רב, בשימוש רק בשני ידיו.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
מארוצ'יאו אומאדה מצטרף אל הקפטנית שלו, סוי פון, לצד קפטנים וסגנים נוספים, ליציאתם אל העיירה קאראקורה, במטרה להתעמת עם סוסקה אייזן. כאשר אייזן, גין, טוסן, סטארק, באראגאן והאליבל שיחררו את הלחץ הרוחני המדהים בגודלו שלהם, אשר גרם להולואים במרחק של עשרים ושניים קילומטרים מהם לרעוד מפחד ולהתפוצץ, מארצ'יאו רעד באימה, מציין כי הלחץ הרוחני שלהם מפלצתי כתמיד.
מארצ'יאו נכנס לתמונה גם הוא, כאשר הוא עומד להלחם נגד הפראקסיון השישי של באראגאן, פראקסיון אנונימי ובעל מראה קשוח. אומאדה נלחם עם הפראקסיון הזכר, אך נראה כי יריבו משחק עימו והוא נדחק לפינה ללא מאמץ.
באופן מפתיע, מארצ'יאו חושף את יכולות הלחימה האמיתיות שלו ומביס בקלות את יריבו האראנקאר, מוכיח כי למרות הכל, הוא אכן שיניגאמי ברמת סגן.
אומאדה מסיח את דעתו של באראגן כדי שסויפון תוכל לפגוע בו עם הבנקאי שלה, ונראה שבאראגן הובס. כשוואנדרוויס מופיע מתגלה שבאראגן לא נפגע כלל.


זאנפאקוטו:
הזאנפאקוטו של מארצ'יאו הוא גגטסובורי (Gegetsuburi). במצבו החתום, גגטסובורי נראה ככל זאנפאקוטו סטנדרטית ללא מראה מיוחד ויוצא דופן. גגטסובורי משתחרר בפקודת השחרור, 'רסק' (Buttsubuse), ובשחרורו הראשוני משתנה לכדור ברזל כבד ושחור בעל יתדי ברזל, המחובר לשרשרת, כך שמארצ'יאו יכול לתקוף את יריביו מטווח רחוק.

לא ניתן להגיב.