מומו הינאמורי


מומו הינאמורי- Momo Hinamori

דרגה: סגנית היחידה החמישית בגוטיי 13.
תאריך לידה: 3 ביוני.
גובה: 1.51 ס"מ.
משקל: 41 ק"ג.
זאנפאקוטו: טוביומה (Tobiuma).
סאיו: קומי סאקומה (Kumi Sakuma)

תיאור הדמות:
מומו הינאמורי היא נערה נחמדה ומאושרת, אשר מסתדרת בדרך כלל עם כל מי שהיא פוגשת. לרוב, ניתן לסמוך על הינאמורי, אך לעיתים היא אימפולסיבית ונאיבית.
הינאמורי מעריצה את הקפטן הקודם שלה, אייזן סוסקה, והוא הסיבה שהיא הפכה לשיניגאמי. כמו כן, בגלל הערצתה אליו, הינאמורי מסרבת להאמין שהוא בגד בסול סוסייטי.
לבושה הוא רגיל ביחס לשיניגאמים, לבוש שיניגאמי בסיסי; שיערה אסוף בעזרת חוט בצבע ירוק טורקיז.

היסטוריה:
הינאמורי גדלה באזור מספר 1 ברוקונגאי, יחד עם היטסוגאיה טושירו. באותה התקופה, היטסוגאיה התנהג כפרחח והוא נשבע להגן על הינאמורי. הינאמורי מצאה את התנהגותו כמשעשעת, והחלה להתנהג כלפיו כאחות גדולה והשניים הפכו לחברים קרובים. כאשר הינאמורי החלה לקרוא להיטסוגאיה שירו-צ'אן, הוא בתגובה החל לקרוא לה "מרטיבה במיטה".
כאשר החלה הינאמורי ללכת לאקדמיה לשיניגאמים, היא הצטיינה בקידו ובנוסף שם היא הכירה את אבראי רנג'י ואיזורו קירה, שהפכו לחבריה הטובים ולבסוף לחבריה הסגנים. כולם הועברו ליחידה ה5 תחת אייזן סוסקה והסגן שלו איצ'ימארו גין, לאחר מכן מונתה הינאמורי לסגנית יחידה 5, קירה הועבר ליחידה 3 תחת פיקודו של גין ורנג'י הועבר ליחידה 11 (ולאחר מכן 6 תחת פיקודו של קוצ'יקי ביאקויה).

סאגת סול סוסייטי:
בסאגת סול סוסייטי מומו הינאמורי היא דמות די מרכזית. לאחר "מותו" של אייזן סוסקה, הינאמורי מנצלת את כל זמנה בנסיון למצוא את מי שאחראי למותו, ולהרוג אותו.
בעודה יושבת בכלא על תקיפת איצ'ימארו גין, היא מקבל מכתב שכביכול כתב אייזן לפני מותו, ששם כתובים רמזים שהרוצח הוא לא אחר, מאשר היטסוגאיה טושירו.
הינאמורי, שכל כך העריצה את אייזן ואהבה אותו, הייתה מוכנה לפנות אפילו כנגד חברה הטוב ביותר, ונלחמה מולו. היטסוגאיה, שלא היה מעוניין לפגוע בהינאמורי, פצע אותה שלא במכוון והביא אותה לבית החולים.

סאגת האראנקאר:
כשיאמאמוטו מספר לשיניגאמי שבקאראקורה, בביתה של אוריהימה, על תוכניתו של אייזן, הינאמורי מבקשת לשוחח עם היטסוגאיה. נראה כי היא מתאוששת בהדרגה, אך כשהיא מגלה שהיא עוד מאמינה שאייזן יכול לשוב אליהם, יאמאמוטו מעלף אותה.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
הינאמורי מגיעה אל העיירה קאראקורה המדומה כסגנית היחידה החמישית במטרה לסייע במלחמה, ומצילה את חייה של מאטסומוטו מפני אפאצ'ה.
לפני שחשפה את עצמה, הינאמורי יצרה רשת קידו סביבן, בתקווה שהן יפלו במלכודת, ואכן זה קרה, אולם לא כפי שציפתה – שלוש האראנקאר נפלו יחד במלכודת, כשהינאמורי ציפתה שלפחות אחת תיפול בפח.
לאחר שהשלוש שחררו את הזאנפאקוטו שלהן, הינאמורי, וכן מאטסומוטו, מבוהלות למראה הכימרה המפלצתית שנוצרה מידיהן הכרותות של שלוש האראנקאר.
בנסיון להציל את מאטסומוטו שנפצעה אנושות, הינאמורי נפגעת גם היא בבטנה, אך ניצלת על ידי קירה והיסאגי, שנחלצים לעזרתן.
לאחר מכן כשהיטסוגאיה מצליח לדקור את אייזן בחזה מתברר שזאת בעצם אשלייה ומי שנדקר הוא איננו אייזן אלא הינאמורי שנפצעת אנושות.

זאנפאקטו:
טוביומה (Tobiuma) הוא הזאנפאקוטו של הינאמורי. טוביומה הוא זאנפאקוטו מסוג קידו, המשתחרר בפקודת השחרור, 'פוצץ' (Hajike). בשחרור הראשוני, הלהב של טוביומה משתנה ללהב עשוי עץ, ממנו צומחים מספר ענפים קטנים.

ישנה יכולת מיוחדת אחת אשר ידועה של טוביומה:
כדור קידו – הינאמורי מרכזת את כל הריאטסו שלה בחרב ויוצרת כדור קידו וורוד המסוגל לגרום לנזק בינוני.
כאשר היא בשיא עוצמתה כדורי הקידו הופכים להיות כדורי אש עוצמתיים הגורמים לנזק משמעותי.

לא ניתן להגיב.