נוקוי האנזה


נוקוי האנזה – Nukui Hanza

דרגה:
מנהיג קבוצת המתנקשים של קומוי גיוקאקו.
באק'קוטו: סאיגה (Saiga).
תיאור הדמות:
נוקוי האנזה הוא גבר שחום עור, בעל שיער פרוע בגוון סגול וצלקת ארוכה לאורך מצחו ופניו. לבושו השחור של האנזה מעניק לו מראה של נינג'ה, והוא עוטה על גופו שריון סאמוראי. האנזה מנהיג קבוצת מתנקשים מיומנים המשתמשים בנשקים מיוחדים הנקראים באק'קוטו. האנזה מאמין כי לילדה חסרת כוח, כמו רוריצ'יאו, לא מגיע להנהיג את משפחת קאסומיאוג'י.

היסטוריה:
נוקוי האנזה מגיע משבט של מתנקשים מיומנים אשר משרת את משפחת קאסומיאוג'י זה שנים רבות. האנזה שרד אין ספור קרבות, ואף מידי פעם נאלץ להרוג שיניגאמי משלוש עשרה יחידות ההגנה של הגוטיי, הכל במטרה להגן על סודותיו.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
נוקוי האנזה נראה לראשונה כאשר הוא שוחח עם קומוי גיוקאקו, ומאוחר יותר הופיע בעיירה קאראקורה על מנת לקחת את סאיגה, הבאק'קוטו של אחד המתנקשים שהובס על ידי איצ'יגו.
לאחר שאיצ'יגו והשאר פנו לשוב אל העיירה, אחרי שהגיעו אל קהילת הנשמות בחיפוש אחר רוריצ'יאו, שהתגנבה לביתה, האנזה שיחרר את הראייטסו שלו בנסיון להפחיד את איצ'יגו, אך ללא הצלחה.
האנזה יצא אל העיירה קאראקורה בשנית, בליווי של קבוצת מתנקשים. בקרבו נגד איצ'יגו, האנזה הצליח לשתק את איצ'יגו, אך החליט לסגת לאחר שיורואיצ'י שהופיעה במקום, התערבה.
הוא יצא בפעם השלישית והאחרונה לעיירה, לצד ג'ינאי דוקו, קוזוריו וגנגה. הוא ושותפיו התפצלו, שמים כמטרה כל אחד מחבריו של איצ'יגו. האנזה, כמובן, גרר את איצ'יגו לקרב נוסף. האנזה החליט להראות לו את כוחו האמיתי של סאיגה וגרם לאיצ'יגו לשקוע בסיוטיו הגדולים ביותר. אך לתדהמתו הרבה, איצ'יגו הצליח להתגבר על חלום הבלהות ולהשתחרר מיכולתו של סאיגה. נואש להביס את איצ'יגו, האנזה המשיך להזין את סאיגה בראייטסו שלו יותר ויותר, עד שבסופו של דבר סאיגה אכל אותו לגמרי והאנזה מצא את מותו.

באק'קוטו:
הבאק'קוטו בו האנזה משתמש הינו סאיגה (Saiga), אותו הוא השיג לאחר שהופיע בעיירה קאראקורה ולקח אותה ממתנקש שהובס ונהרג. יכולתו המיוחדת של סאיגה היא לשתק את היריב על ידי כך שהוא משקף את אור הירח בעיניו של היריב. היריב, שנותר בהכרה, משותק במימד שנוצר על ידי האנזה וסאיגה.
לאחר שהאנזה מחזק את סאיגה ומזין אותו יותר בעזרת הראייטסו שלו, הוא מסוגל לכלוא את היריב בסיוט המבוסס על זכרונותיו של היריב. זה ימשך כך, עד שנשמתו של היריב תרוסק ותושמד. כמו כן, במלוא כוחו, סאיגה מסוגל לשחרר קרני ראייטסו.

לא ניתן להגיב.