סאוואטרי Sawatari


סאוואטרי – Sawatari

דרגה: באונטו
בובה: באורה / Baura

תיאור הדמות
סאווטארי הוא הבאונטו בעל המראה הזקן ביותר מבין כל הבאונטו שהוצגו, אך למעשה לא הוצהר בסאגה שהוא הזקן ביותר, ומראהו הזקן והבלה הוא תוצאה של אכילת נשמות חיות רבות לאורך זמן ממושך. בדומה לריו אודגאווא, גם הוא שירת תחת קאריאה ג'ין תוך רקימת מזימה סודית להדיח את קאריאה ולהפוך למנהיג הבאונטו. אופיו של סאווטארי הוא הדוגמא המושלמת ל'זקן רגזן', והוא מתסכל בהתנשאות על הצעירים ממנו.

סאגת הבאונטו
בתחילת הסאגה נראה כי סאווטארי יושב תמיד על כיסא אבן, אשר הוא בובתו. בתחילת הקרבות בעולם האמיתי לחם סאווטארי בסאדו יאסטורה, מאטסומוטו ראנגיקו, טסומוגיאה אורורו ונווה. במהלך הקרב בלע באורה את אורורו וזמן מה אחרי כן הצליח נווה לשאוב את באורה לתוך אחד מחוברי המימד שלו וללכוד אותו, אך באורה הצליח להשתחרר ולפרוץ חזרה אל העולם האמיתי. אחרי מכה חזקה במידה אדירה של סאדו, פלט באורה את אורורו ולאחר מכן נס ופרש מהקרב. לאחר שחדרו הבאונטו לרחבי סול סוסייטי, התעמת סאווטארי עם מאיורי קורוטסושי. תוך כדי הקרב של השניים, גילה מאיורי לסאווטארי כי הוא רדף אחריו לכל אורך הדרך, בעזרת חיישן למעקב אחר באונטו. מאוחר יותר, חושף סאווטארי את רצונו להפוך למנהיג הבאונטו, ומצהיר כי הוא ראוי לתואר זה הרבה יותר מאשר קאריאה ג'ין, תוך כדי העברת כל הכוח הרוחני שלו לבאורה, על מנת להביס את מאיורי. האומנם היה נראה כי ברגע זה באורה בלתי מנוצח, אך לאחר שמאיורי שיחרר את אשיסוגי ג'יזו לצורת הבנקאי שלו, באורה לא היה חזק מספיק בכדי להתמודד איתו.

בובה
באורה היא בובתו של סאווטארי. באורה עשוי מחומר סלעי וצורתו היא ספק דג ספק לוויתן. סאוואטרי יושב עליו לעיתים קרובות ומשתמש בו ככסא כאשר באורה לא נמצא במצב קרבי. אחת היכולות של באורה היא לשחות בחופשיות דרך כל חומר מוצק, לזנק ממנו ולשוב ולהיבלע בו. כאשר באורה מזנק מתוך או אל החומר, הוא יוצר קרע תלת מימדי דומה לזה של נובה רק גדול יותר, שבעזרתו הוא מזנק מן המימד שלנו למימד אחר בכל פעם שהוא עובר דרכו. בנוסף לזאת, כל דבר שנכנס לפיו של באורה נותר תלוי בעולם אינסופי וריק שמחבר למימד אחר. ברגע שמשהו נכנס לקיבתו של באורה הוא מושהה שם עת שלבסוף הוא מתפרק למרכיביו, מרקיב. בגלל עורו הסלעי והאטום, באורה חסין למתקפות חרב רגילות ולרוב הסוגים האחרים של מתקפות פיזיות, למרות שבטנו התחתונה נראית רכה ופגיעה. סאוואטרי יושב על גבו של באורה במהלך הקרב וכאשר באורה מבצע מהלך מסוכן מכסה עורו הסלעי של באורה את סאוואטרי ומגן עליו. באורה מסוגל לזוז בחופשיות רק באזורים רחבים שבהם הוא יכול ליצור קרעים מימדיים גדולים דיים כדי לאכסן את גופו, שהוא השני בגודלו מבין כל הבובות שנראו, בעוד שהגדול ביותר הוא גסל – בובתו של אוגאקי. אחרי המעבר לסול סוסייטי והשדרוג האדיר בכוחו שעבר באורה עם הגיעו לשם, הוא מסוגל לא רק לזנק דרך חומרים מוצקים אלא גם דרך כל נקודה שהיא באטמוספרה.

לא ניתן להגיב.