סטארק


סטארק קויוטה – Starrk Coyote

דרגה: האספאדה הראשון.
זאנפאקוטו: לוס לובוס (Los Lobos).
אספקט: בדידות.
סאיו: ריקיה קויאמה (Rikiya Koyama)

תיאור הדמות:
בדומה לשונסוי קיוראקו, סטארק גם הוא עצלן מאוד, שמרבה לישון. הוא בעל שיער כהה, המתחלק לשני צידי ראשו ועל סנטרו יש זיפי זקן. השאריות שנותרו ממסכת ההולו שלו שנשברה בעת הפיכתו לאראנקאר, לוקחות את צורתה של הלסת התחתונה של סטארק – השאריות נמצאות על צווארו. חור ההולו שלו ממוקם בחזהו.

היסטוריה:
שנים לפני שהצטרף לכוחותיו של אייזן, סטארק חי לבדו במדבריות של הואקו מונדו. בשל כוחו העצום, כל ההולואים מסביבו מתו, מה שהוביל לבדידותו של סטארק. הוא קינא בחלשים ממנו, ורצה לחיות בקבוצה עם הולואים אחרים, ולכן פיצל את עצמו ליישות נוספת – לילינט ג'ינג'רבק. אך דבר לא השתנה פרט לכך, הולואים המשיכו למות רק מלהיות בקרבת סטארק.
יום אחד, הכל השתנה כאשר אייזן מצא את סטארק, שהבין שאם אין ביכולתו לחיות בקבוצה עם חלשים ממנו – הוא ימצא מישהו חזק כמוהו. אייזן הציע לו להצטרף אליו ואל אנשיו, שהיו חזקים מאוד; סטארק, שחיפש מישהו חזק כמוהו, הסכים.

סאגת הואקו מונדו:
הופעותיו של סטארק מעטות מאוד. הוא הופיע לראשונה בישיבת האספאדה, בה הוא התלונן על כך שנאלץ להתעורר משנתו. מאוחר יותר, נודע לו על מותו של אארוניארו, אך הוא לא יחס לזה חשיבות רבה מידי. הופעתו האחרונה לעת עתה, הייתה כשהוא הגיע לקחת את אוריהימה אל אייזן, למרות שלא רצה בכך, כשהוא צץ בפיתאומיות, הניח את ידו על כתפה של אוריהימה, ונעלם כאילו בלעה אותו האדמה, עוד לפני שאיצ'יגו וקאנפאצ'י בכלל הספיקו לשלוף את חרבם ולהתקיפו.

סאגת העיירה קאראקורה המדומה:
לאחר שהשיב את אוריהימה לחדרו של אייזן, סטארק מצטרף לאדונו בעיירה קאראקורה, ולצידו לילינט. כשהשיניגאמי מצוותים ליריביהם האראנקאר, סטארק מתעמת עם קיוראקו ואוקיטאקה. בשעה שאוקיטאקה ולילינט מתרחקים מהם, סטארק לא מראה שום עניין בלהלחם, אך כשקיוראקו מסרב להצעתו להעמיד פני נלחמים, השניים פותחים בקרב. כשהאליבל חושפת את הדרגה שלה, קיוראקו תוהה מהי דרגתו של סטארק, שבתגובה חושף את המספר אחד על גב ידו.
סטארק בקלות מנתח את קיוראקו, ומופתע לראות שיריבו מצליח לבלום את התקפותיו מבלי שהכובע שלו יחתך או שבגדיו ייהרסו, ולאחר שסטארק רואה את הבאנקאי של היטסוגאיה וסוי פון, הוא מגלה עניין וסקרנות בבאנקאי של קיוראקו, שמסרב לחשוף אותו ומאלץ את סטארק לחשוף את מלוא כוחו בשל כך. סטארק קורא ללילינט והשניים מתמזגים לאראנקאר אחד. סטארק מגלה שכשהולו הופך לאראקאר, כוחו המקורי נחתם בחרב; אך סטארק שונה. כשהוא הפך לאראנקאר, הוא התפצל לאראנקאר נוסף, בדמותה של לילינט.
סטארק יורה סרו מאקדחו, אולם קיוראקו בכל זאת מסרב לשחרר באנקאי, ובתגובה סטארק משחרר פרץ של סרו מהאקדח שלו. אוקיטאקה שנחלץ לעזרתו של חברו הוותיק, שואב את הסרו לתוך חרבו וברגע מחזיר את הסרו בחזרה אל סטארק. סטארק, שסקרן לגלות על היכולת של הזאנפאקוטו של אוקיטאקה, מנסה זאת פעם נוספת ומבין כיצד היכולת פועלת.

כשוואנדרווייס מופיע ופוצע את אוקיטאקה, סטארק מבין שהמשחקים נגמרו ויורה בקיוראקו סרו מטווח אפס ושני הקפטנים נופלים אל הקרקע.
לאחר הופעתם של הוואייזארד והפגנת כוחם על פורא והמנוס גראנדה שהוא שיחרר מפיו, סטארק מתעמת עם לאב, שבטוח שיוכל להתמודד עם הפרימרה אספאדה ללא מסכת ההולו שלו, ורוז. לאב ורוז משחררים את השיקאי שלהם, אך לא מצליחים לגבור על סטארק. לפני שהקרב ביניהם נמשך, סטארק נפגע מהתקפת הפתע של קיוראקו, שחרבו הגיחה מהצל של סטארק.
קיוראקו מסביר לסטארק, שהיכולת המיוחדת של קאטן קיוקטסו היא להפוך כל משחק ילדים למציאות. סטארק מבין במהרה כיצד היכולת פועלת, ונלחם איתו שווה בשווה, עד שקיוראקו מתחיל משחק חדש, "אירוני", אולם סטארק קולט כיצד גם המשחק הזה עובד. אחרי מספר התקפות, קיוראקו משליך הצידה את ההאורי הלבנה שלו, וקורא בצבע שחור, מנחית את המכה הסופית על סטארק.
בעוד שהוא נופל מטה אל הקרקע, סטארק נזכר בפגישתו הראשונה עם לילינט, ואייזן. הוא מצטער שלא יכול היה להשיב לאייזן על עזרתו, ומת.


כוחות:

סטארק הוא אחד מחברי האספאדה המיסתוריים ביותר, כך שכוחו טרם נחשף. אך הופעתו וההעלמותו המהירה כאחד, מעלה שתי תהיות: המהירות בה הוא הופיע ונעלם, הייתה לא יותר ממהירות גבוהה, או – שזאת בעצם הייתה יכולת היחודית לו.

זאנפאקוטו:
הזאנפאקוטו של סטארק נקרא לוס לובוס (Los Lobos). לוס לובוס הוא אינו ככל זאנפאקוטו. בדרך כלל, כשהולו הופך לאראנקאר, כוחו נחתם בחרב. במקרה של סטארק, כשהוא הפך לאראנקאר, הוא התפצל לאראנקאר נפרד, בדמותה של לילינט.
כוחו של סטארק נחשף כשהשניים מת
מזגים ליישות אחת בפקודת השחרור, "בעטו" (Kechirase). בגדיו של סטארק משתנים, וכעת הוא לובש מעיל פרווה מעל לוסט. הוא לובש מכנסיים שחורות ורגליו מתחת לקרסוליים מכוסים בפרווה. בנוסף, ידיו – החל מהמרפקים – מכוסים גם הם בפרווה. כמו כן, פיסה ממסכת ההולו של לילינט מכסה את עינו הימנית. בשיחרור, הנשק של סטארק הוא זוג אקדחים, כשאחד מהם הוא לילינט עצמה, שאיתה סטארק מסוגל לתקשר.
בשחרור, סטארק מסוגל לירות מאחד האקדחים שלו סרו. בנוסף, יש לו מתקפה הנקראת סרו מטראלטה (Cero Metralleta), באמצעותה הוא משחרר פרץ של מספר רב של סרו, אשר מתמזגים לסרו אחד מאסיבי ורב עוצמה.
יכולת נוספת של סטארק, היא זימון סרו בדמות להקה של זאבים. הזאבים הם, למעשה, פיסות מנשמתם של סטארק ולילינט, והם מסוגלים לשלוט בזאבים כרצונם. כשהזאבים נושכים את האויב או אף מתקרבים מספיק קרוב אליו, הם מתפוצצים בעוצמה אדירה. אם הזאבים נפגעים, הם מסוגלים לחדש את עצמם. בנוסף, בעת השימוש ביכולת הזו, לילינט לוקחת שליטה על הגוף של סטארק, בעת שסטארק עצמו שולט על הזאבים.
יכולת נוספת ואחרונה שסטארק חשף, היא היכולת ליצור חרבות מסרו, אותן הוא יוצר מהגוף שלו.

לא ניתן להגיב.