סירוסי ת'אנדרוויטץ'


Cirucci Thunderwitch – סירוסי ת'אנדרוויטץ'
Cirucci1.png picture by F-Proxy
דרגה: ארנקאר מספר 105 בצבא הארנקרים של סוסקה אייזן.
זאנפאקוטו: גולונגרינה (Golondrina).

רקע:
סירוסי ת'אנדרוויטץ', היא פריווארון אספדה ממין נקבה. היא הודחה מתפקידה כאספדה לטובת האספדות החדשות שיצר סוסקה אייזן בשביל צבא הארנקרים שלו. היא לובשת שמלה גדולה ולבנה בעלת נפיחות גדולה באזור הכתפיים, שיערה הסגול והגלי קשור בשתי קוקיות לראשה. יש לה מעין קעקוע של דמעה בשתי לחיה ומגפי ברך גבוהות. היא גם שמה כפפות מרפק וחותלות לבנות הקשורות בעזרת בירית סגולה. לסירוסי יש כנפיים בגבה, אך לא ידוע אם הן משמשות כחלק מהתלבושת שלה או לצורך אחר. השארית מן מסכת ההולו שלה ממוקמת בשיערה בחלק הימני שמעל מצחה, ומזכיר במקצת סיכת ראש.
ולמרות המראה המוזר למדיי שלה, היא לא מתביישת להעיר לאנשים על מלבושם. כמו עשתה לאוריו אישידה. היא גם נעשית מוטרדת למדיי כשמתקיפים אותה בזמן שהיא מדברת.
סאגת הואקו מונדו:
סירוסי הופיעה לראשונה, כאשר אישידה הגיע אל חדרה העצום. בתחילת הקרב, ידה של סירוסי הייתה על העליונה. האפשרות היחידה שהייתה לאישידה אז, היא התחמקות בלבד. לאחר שפשה השתמש בחומר הנוזלי והחלקלק נגדה, הוא גרם לסירוסי להתרגז ולשחרר את הזאנפאקוטו שלה – גולונדרינה. וגם אז, לאישידה ופשה לא היה מה לעשות, מאחר וחצי הראייטסו של אישידה לא השתוו כלל לנוצות המתכת של סירוסי, ששמשו אותה גם לצורך התקפה וגם לצורך הגנה. אך, תוך זמן קצר, הכל התהפך כאשר אישידה החליט להשתמש בסיל שניידר. לאחר שחתך את נוצותיה הרוטטות, סירוסי הבינה כי אין לה יותר טעם להתקיף את אישידה במצבה הנוכחי, ולכן – שחררה את נוצותיה, זרועותיה הארוכות ואת כנפיה ממקומן, לתמיד. במקום זאת, היא החליטה להשתמש בראייטסו שנותר לה על מנת ליצור מניפת ראייטסו על זנבה. אך למרות זאת, אישידה בכל מקרה ניצח אותה בקלות. לאחר תבוסתה, היא נותרה לבדה, בעוד שאישידה ופשה פנו הלאה. אך לאחר שניות ספורות, לשדה הקרב הגיעו קבוצת האקסקיואס והוציאו אותה להורג.

זאנפאקוטו:
בצורתה החתומה, הזאנפאקוטו של סירוסי הוא מעין שוט ודיסק מתכת גדול למדי, שאיתה סירוסי מסוגלת להתקיף, מחובר לקצה השוט. כשסירוסי משחררת את הזאנפאקוטו שלה, גולונדרינה, היא מקבל זוג כנפיים ענקיות, בעלות עשרה סכינים דמויי ירח, כתחליף לנוצות. למרות שיש לה כנפיים, סירוסי אינה מסוגלת לעוף באוויר, אלא בסך הכל מחזיקה את עצמה באוויר בעזרת ידיה הארוכות. בנוסף ליכולות ההגנה וההתקפה שלה, לסירוסי יש האפשרות לירות ולהחזיר את הסכינים שבכנפיה כרצונה. הידיים שלה מתארכות גם כן וציפורניים חדות מופיעות על כל אחת מהן והמסכה שלה גודלת למעין סבך נוצות גדול בראשה, ונוצות מתפשטות על גבי ראשה, גבה ומותניה. בנוסף, כשלסירוסי אין יותר טעם להשתמש בנוצות המתכת שעל כנפיה, כפי שקרה בקרב שלה נגד אישידה, היא מסוגלת לוותר על הנוצות ולשחרר אותן, את כנפיה ואת זרועותיה הארוכות ממקומן, לגמרי. כך, היא לעולם לא תוכל לשוב לצורה הזו. ובמקום זאת, סירוסי יכולה להשתמש בראייטסו שלה וליצור מניפה ענקית מראייטסו, בקצה זנבה, והיא מסוגלת אף לשנות את צורתה של המניפה לצורת חרב – ואולי, לצורות אחרות גם כן.

Cirucci2.png picture by F-Proxy Cirucci3.png picture by F-Proxy

לא ניתן להגיב.