סנטארו וקיונה


קוטסובאקי סנטארו - Kotsubaki Sentarō

דרגה: שיניגאמי ביחידה 13, דרגה מספר 3 יחד עם קיונה.
יום הולדת: 22 בנובמבר
גובה: 183 סנטימטר
משקל: 75 ק"ג
זאנפאקוטו: לא ידועה.

תיאור הדמות:
סנטארו הוא שיניגאמי ממין זכר, ביחידה 13. סנטארו בעל שיער שחור וזקן, ולובש חליפת שיניגאמי כשסרט לבן על ראשו ועל כתפיו.
סנטארו הוא קולני, ומתווכח בקלות עם קיונה לגבי פיקודם תחת אוקיטאקה ג'ושירו, על אהדתו לרוב ועל ביצוע העבודות שהם מתבקשים לבצע.

היסטוריה:
אמנם עברו של סנטארו טרם נחשף במלואו, אך ידוע כי הוא שירת ביחידה השלוש עשרה עוד בתקופה בה קאיין שירת תחת ג'ושירו, משמע – הוא משרת ביחידה הזו למעלה ממאה שנה לפחות. הוא וקיונה נהגו להתחרות אחד עם השני על אהדתו של קאיין אליהם, אך לאחר שנרצח, התחרות עברה אל ג'ושירו.

סאגת סול סוסייטי:
סנטארו נחשף לראשונה כאשר הוא צופה ב"קרב" המהירות של יורואיצ'י וביאקויה, במגדל בו שהתה רוקיה וחיכתה לעונשה.
כאשר יורואיצ'י ברחה עם איצ'יגו וביאקויה עזב, קרא אוקיטאקה לקיונה וסנטארו לצאת ממחבואם, והורה לסנטארו להחזיר את רוקיה לתא. כאשר התקרב לרוקיה, עצר בעדו הנאטארו, שלא היה מוכן שיקחו את רוקיה שוב. סנטארו צעק עליו ואמר לו שגם הוא לא רוצה בזה, ורוקיה היא מהיחידה שלו. אחרי שלקח את רוקיה, הבטיח לה שהוא ואוקיטאקה יצילו אותה, מה שעורר את קיונה ובין שניהם התפתח ריב נוסף על יחסו של אוקיטאקה.

ביום ההוצאה להורג נחשף כי סנטארו, יחד עם אוקיטאקה, קיונה, שונסויי ונאנאו, תכנן לעצור את ההוצאה להורג. אחרי ההפרעה של איצ'יגו להוצאה להורג. כאשר הותקפה איסאנה, סגנית יחידה 4 ואחותה של קיונה על ידי סוי פון, התכוננה קיונה לתקוף את סויפון, אך נעצרה על ידי סנטארו, שהותקף גם הוא על ידי סוי פון.

זאנפאקטו:
הזאנפאקטו של סנטארו לא נחשף, וגם לא נראה כאילו הוא נושא אחד.

קוטטסו קיונה – Kotetsu Kiyone

דרגה: שיניגאמי ביחידה 13, דרגה מספר 3 יחד עם סנטארו.
יום הולדת: 22 בנובמבר
גובה: 154 סנטימטר
משקל: 43 ק"ג
זאנפאקוטו: לא ידועה

תיאור הדמות:
קיונה היא שיניגאמי נקבה מיחידה 13. שיערה קצר ובהיר, ועיניה חומות וגדולות. היא לובשת חליפת שיניגאמי טיפוסית, כפפות לבנות וצווארון לבן. קיונא היא אחותה של סגנית יחידה 4, קוטטסו איסאנה, אך למרות היותן אחיות, שתיהן שונות אחת מהשנייה, באופן קיצוני, הן מבחינת אופי והן מבחינת מראה חיצוני.
בדומה לסנטארו, גם קיונה קולנית, ונוהגת לריב לעיתים קרובות על אהדתו של אוקיטאקה, במטרה להתקדם לדרגת הסגן. וגם היא, כמו סנטארו, העריצה בזמנו את קאיין והתווכחה עם שותפה לדרגה על אהדתו.

סאגת סול סוסייטי:
קיונה נחשפה לראשונה יחד עם סנטארו, כאשר נקראו לצאת ממחבואם בו צפו בקרב של איצ'יגו וביאקויה, ולאחר מכן בקרב של יורואיצ'י וביאקויה, במגדל בו שהתה רוקיה עד להוצאתה להורג.
בזמן שסנטארו החזיר את רוקיה לתא, נראה כאילו על קיונה לא ציווה לעשות דבר, אבל מיד אחר כך התווכחה שוב עם סנטארו, על מי מביניהם יציל את רוקיה יחד עם אוקיטאקה.

ביום ההוצאה להורג, רואה קיונה את אחותה, איסאנה, מותקפת על ידי סוי פון. קיונה באה להדוף את סויפון, אך נעצרת על ידי סנטארו, שאחר כך נפגע גם הוא מסוי פון. כאשר באה סוי פון לתקוף את קיונה, היא נעצרה על ידי אוקיטאקה, שפקד עליה לעצור, אך לאחר מכן ברח עם שונסוי על מנת להלחם מול יאמאמוטו.
אחרי עזיבתו של אוקיטאקה, מתכוונת סוי פון להמשיך במה שהתחילה, ולהרוג את קיונה על עזרתה במניעת ההוצאה להורג, ובכך הבאת בושה על קהילת הנשמות, אך לפני שהספיקה סוי פון לעשות זאת, הופיעה יורואיצ'י, לקחה את סוי פון ושתיהן התחילו להלחם.
אחר כך, נראה כאילו הזאנפאקטו של קפטנית יחידה 4, אונהאנה רטסו, הציל את קיונה ושאר הסגנים אשר נפצעו על ידי איצ'יגו, וכולם הובלו למפקדה של היחידה הרביעית לצורך טיפול.

זאנפאקטו:
בדומה לסנטארו, גם הזאנפאקוטו של קיונה לא נחשף.

לא ניתן להגיב.