קאין נאו Cain Nao


קאין נאו – Cain Nao

דרגה: באונטו
בובה: וואינטון / Waineton

תיאור הדמות
קאין נאו הוא באונטו צעיר ויפה תואר. שיערו הוא חום ועל ראשו כובש כובע מצחייה סגול. לבושו של קאין הוא ז'קט כחול על חולצה לבנה, ועל גבו נושא תרמיל. קאין נושא בתרמיל את כל ספריו ללימוד הבאונטו הנכתבו על ידי קאריאה ג'ין, מכיוון שאינו חזק מספיק לזמן את הבובה.

היסטוריה
קאין נאו הוא באונטו צעיר שנמסר למשמרת קוגה גאו לפני שנים רבות. בתחילה קאין אינו סמך על קוגה אך במהל מסעם נרקמה ידידות ביניהם. יום אחד במסעם, השניים הותקפו על ידי איכרים וקוגה נאלץ להשתמש בבובתו על מנת להביס אותם. לאחר שראה את כוחה האדיר של בובתו של קוגה, החל קאין לחשוק גם הוא בבובה משלו והחל ללמוד בעזרת ספר שנכתב על ידי קאריאה ג'ין על הדרך לזמן אותה, על אף שקוגה המשיך להזהיר אותו שהוא חלש מדי בכדי לשלוט בבובתו. לילה אחד, ביצע קאין את הטקס הנדרש לזימון הבובה ואף הצליח בזימון. לפניו התגלתה בובתו העונה לשם וואינטון. וואינטון הייתה זהה בדמותה לגמל שלמה גדול וזרחני בצבע ירוק בוהק. למרות שהצליח בזימון, דבריו של קוגה היו נכונים וקאין אכן לא היה חזק מספיק לשליטה בבובה, הבובה גברה עליו ולבסוף העוצמה של הבובה הרגה אותו והשמידה את גופו.

בובה
וואינטון היא בובתו של קאין נאו. וואינטון זומן על ידי קאין לפני שנים רבות, אך עוצמת היצור הייתה חזקה מדי לקאין הצעיר ולבסוף וואינטון הרג את קאין והשמיד את גופו. וואינטון זהה בדמותה לגמל שלמה גדול וזרחני בצבע ירוק בוהק.

לא ניתן להגיב.