קאנו אשידו


קאנו אשידו – Kanō Ashido

דרגה: לא ידועה.
זאנפאקוטו: לא ידועה.

תיאור הדמות:
אשידו הוא שיניגאמי בעל שיער אדמוני ופרוע. הוא לובש מדי שיניגאמי מרופטים ואינו נועל את סנדלי השיניגאמים הסטנדרטיים, אלא הולך יחף. על גופו הוא עוטה פרווה חומה ועליה מספר מסכות של הולואים. כשהוא מסתיר את זהותו, הוא עוטה מסכת הולו בעלת קרניים על פניו.

היסטוריה:
לפני מאות שנים, אל סול סוסייטיי פלשו עשרות הולואים. אשידו וחבריו התעמתו עימם ואילצו אותם לסגת בחזרה אל הואקו מונדו, והשיניגאמי יצאו בעקבותיהם. במהלך המשך הקרב בין השיניגאמי להולואים, כל חבריו של אשידו נהרגו, מלבדו; הוא קבר אותם והניח מצבות, והשתמש במסכה של אחד ההולואים שרצח את החבר האחרון שנותר. מאז, הוא נותר ביער המנוס, במטרה לנסות והלפחית את מספר ההולואים בעולם החיים בכך שהוא הורג הולואים במקום בו הם חיים.

סאגת יער המנוס:
אשידו מוצג לראשונה כאשר הוא מציל את חייה של רוקיה, לאחר שזו נפרדה מאיצ'יגו והאחרים לאחר שנפלו אל תוך יער המנוס בעקבות עימות עם לונוגאנגה. לאחר מכן, הוא מסכים לסייע לה בחיפושים אחר חבריה. הם נתקלים במספר מנוסים בדרגת אדג'וקה, ומצליחים להביס אחד מהם. בסופו של דבר, הוא מסכים להצטרף אל חבורתו של איצ'יגו אל לאס נוצ'ס, אך במהלך בריחתם מיער המנוס, הם נתקלים באדג'וקה ששרד ומספר מנוסים אחרים. אשידו מחליט להשאר מאחור, בעודו נלחם בהולואים עד שאיצ'יגו והשאר יצאו מיער המנוס. אך בעקבות סרו שאחד המנוסים שלח, היציאה מהיער נחסמת ואשידו נותר מאחור. רוקיה מבטיחה שהם ישובו לשחרר אותו ברגע שיצילו את אוריהימה.

זאנפאקוטו:
לא ידוע אם אם אשידו הגיע לשיקאי או באנקאי בזאנפאקוטו שלו, אך קרוב לוודאי שהוא כן הגיע לפחות לשחרור הראשוני. למרות זאת, הוא מסוגל להתמודד היטב עם הולו ברמת אדג'וקה עם זאנפאקוטו חתומה בלבד.

לא ניתן להגיב.