קוגה גאו Koga Gau


קוגה גאו – Koga Gau

דרגה: באונטו
בובה: דארוקו / Daruku

תיאור הדמות
קוגה גאו, או בשמו האמיתי, כלאווד גאוגין, הוא באונטו בסאגת הפילרים. קוגה הוא באונטו גדול מימדים, בעל זקן ושיער חומים, למעט קו של שיער כתום החוצה את ראשו לאורכו. קוגה הוא בעל כוח פיזי רב, מה שגורם לו לפעמים לנצח את אוביו בלי לשחרר את בובתו, כפי שעשתה בפגישתו הראשונה עם קורוסאקי איצ'יגו. קוגה הוא משרת מסור של קאריאה ג'ין ושותף לתכניותיו, מה שגרם לקאריאה לסמוך עליו ולהעניק לו את התואר יד ימינו.

היסטוריה
נראה כי לפני תחילתה של הסאגה, נמסר באונטו צעיר בשם קאין נאו לשמירתו של קוגה. בהתחלה, השניים לא חיבבו אחד את השני, אך בהמשך מסעם נרקמה ביניהם ידידות טובה. יודע אחד, זוג הבאונטו הותקפו על ידי איכרים, וקוגה נאלץ להשתמש בבותו על מנת להביס אותם. לאחר שראה את כוחה האדיר של בובתו של קוגה, החל קאין לחשוק גם הוא בבובה משלו והחל ללמוד בעזרת ספר שנכתב על ידי קאריאה ג'ין על הדרך לזמן אותה, על אף שקוגה המשיך להזהיר אותו שהוא חלש מדי בכדי לשלוט בבובתו. לילה אחד, ביצע קאין את הטקס הנדרש לזימון הבובה ואף הצליח בזימון. לפניו התגלתה בובתו העונה לשם וואינטון. וואינטון הייתה זהה בדמותה לגמל שלמה גדול וזרחני בצבע ירוק בוהק. למרות שהצליח בזימון, דבריו של קוגה היו נכונים וקאין אכן לא היה חזק מספיק לשליטה בבובה, הבובה גברה עליו ולבסוף העוצמה של הבובה הרגה אותו והשמידה את גופו. קוגה חי למעלה מ12 דורות, ובעבר הוא חי בארץ אירופאית כפרית כלשהי, ועבודתו שם הייתה כאיש אדמה.

סאגת הבאונטו
קוגה גאו נראה לראשונה באחוזת הבאונטו יחד עם חבריו. שם קוגה התנהג בבגרות ונתן רושם כי הוא בחור שקט אך חזק. הקרב הראשון אשר נצפה של קוגה היה נגד קורוסאקי איצ'יגו, שם גבר עליו רק בכוח הפיזי שלו, בלי לשחרר את בובתו. בהמשך הסאגה ניתן לראות כי קוגה שאב את כוחו של קייגו אסאנו, אך נקטע באמצע על ידי איצ'יגו, והשניים פתחו בקרב נוסף. לאחר ששיחרר את בובתו, קגה היה בשליטה מלאה בקרב הזה, אך באמצע ההולו הפנימי של איצ'יגו השתחרר. היה נראה כי קוגה הולך להפסיד בקרב, אך לפני הסוף איצ'יגו הצליח להשתלט על ההולו הפנימי שלו וחזר לשליטה בגוף שלו. לאחר המקרה הזה, איצ'יגו התעלף, מה שגרם להפסדו בקרב. קוגה, אשר ידוע כי תמך בקאריאה ג'ין בכל תוכניותיו עד היום, לא יכל לשתוק לגבי תוכניתו של קאריאה לפוצץ את סול סוסייטי וטען כי זה צעד קיצוני מדי, ואף הרחיק לכת ואיים על קאריאה גופנית בכך שהטיח את גופו של קאריאה בקיר. בתגובה לזאת, קאריאה דקר את קוגה בבטנו בעזרת יכולות הרוח שלו וחתך אותו ישר דרך בטנו, הודה לו על השנים של השירות המסור והסתלק. אך המכה הקשה לא חיסלה את קוגה, הוא הצליח לעמוד על רגליו ולרפאות את עצמו, והתחיל בחיפושים אחר קאריאה כדי למנוע ממנו להשמיד את סול סוייטי. בדרך נתקל קוגה בקפטן היחידה העשירית, טושירו היטסוגאיה, ונאלץ להלחם נגדו. לקוגה לא היה סיכוי נגד הקפטן הצעיר, ולאחר ששיחרר את הבנקאי שלו, קוגה הפסיד, אך לא מת. לאחר הקרב, ראנט'או אספה אותו אל ביתה ועכשיו הוא חי יחד איתה בסול סוסייטי.

בובה
דארוקו היא בובתו של גאו קוגה. דארוקו מתגלמת כאשת עכשיו עושיה מתכת, היא יכולה לפצל את גופה עד לחלקיקים זעירים, דבר שמקשה מאוד על חיסולה. היא משתמשת בסוגי מתקפות רבים כגון הפיכת עצמה לרשת קורים במטרה ללכוד את יריביה, לירות חתיכות מגופה כקליעים ואף הפיכת שתי ידיה למכונות ירייה. אחרי שקוגה שתה את הנשמות של בני האדם שהביאו החרקים מוצצי הנשמות שהכין קאריה הפכה דארוקו כבדה יותר ואף יותר חזקה, ושינתה קלות את הופעתה, מתכסת בשפיצים זקורים, למרות שנראה שהיא יכולה לשנות את צורתה לפי רצונה ואף להגיע למעין צורה אנושית. התקפות שמבוססות על קור כגון התקפות קרח גורמות צרות לדארוקו מאחר והם מקשות עליה לפצל את עצמה לחלקים רבים או לאסוף אותם יחד. כניגוד לחולשה זאת, היא נראית כחסינה כמעט לגמרי בפני חום. בפרקים מתקדמים נחשפת העובדה שהצורה המקורית של דארוקו היא בעצם גרזן קרב ענק שאותו נראה שרק מישהו במימדים של קוגה יוכל להרים וקוגה אכן עושה בו שימוש ככלי נשק קטלני.

לא ניתן להגיב.