קומוי גיוקאקו


קומוי גיוקאקו – Kumoi Gyōkaku

דרגה: אחראי על עסקי הכלכלה של משפחת קאסומיאוג'י.
זאנפאקוטו: לא ידועה.

תיאור הדמות:
קומוי גיוקאקו הינו אדם מבוגר, בעל שיער מאפיר, העונד משקפיים עגולות על עיניו. ממבט ראשוני, נראה כי גיוקאקו דואג מאוד למשפחה אותה משרת, משפחת האצולה קאסומיאוג'י, אך זהו ההפך הגמור. למעשה, גיוקאקו שואף לקחת את המעמד של ראש המשפחה. זה זמן רב הוא תכנן לקחת את מקומו של אביה של רוריצ'יאו, וההזדמנות שלו אכן הגיעה, כאשר האב חלה ונפטר. הוא הקים קבוצה של מתנקשים מיומנים אשר שירתו אותו בנאמנות רבה, ובעזרתם הוא רצח את רב שותפיו, כך שכמעט ולא נותר מי שיתנגד לו. כל שהיה לעשות מעתה והלאה, הוא להרוג את הצאצא האחרון של המשפחה העשירה, רוריצ'יאו. אך לצערו, ההתנקשות לא מתבצעת כראוי.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
לאחר בריחתה של רוריצ'יאו, ללא ידיעתה, עם שומרי ראשה, קנריו ואנריו, גיוקאקו ממשיך לנסות ולרצוח אותה על ידי כך שהוא שולח את קבוצת המתנקשים המיומנים שלו בעקבותיה, אך ללא הצלחה.
כאשר הוא נתקל ברוריצ'יאו שחזרה על דעת עצמה אל ביתה, הוא מעמיד פני אדם טוב, כהרגלו. אך לאחר שהיא מתרחקת ממנו יחד עם אנשיה, הוא משוחח עם האנסה, מנהיג קבוצת המתנקשים בכבודו ובעצמו.
גיוקאקו מחליט לשנות אסטרטגיה ומציע למנות את קאנוגי שו כראש משפחת קאסומיאוג'י באופן זמני, כל עוד רוריצ'יאו נעדרת. לאחר שמספר משותפיו התנגדו לרעיון, היות ובמשך דורות רבים ראש המשפחה היה ממין נקבה, גיוקאקו דאג לרצוח אותם. בעקבות כך, אף אחד משותפיו הנותרים לא קם להתנגד לו, וההצעה התקבלה.
קומוי חוטף את רוריצ'יאו בזמן שהיא מנסה להגיע אל בית קאסומיאוג'י ומחליף אותה במתחזה. כאשר יאמאמוטו משנה את הפקודות שלו ומורה על השיניגאמי לחדור אל האחוזה ולחפש אחר ראיות, קומוי נמלט על נפשו ומשתמש ברוריצ'יאו כמגן. קומוי מופתע לראות את אמאגאי ורגע לאחר מכן נהרג על ידי אמאגאי. קומוי, ברגע האחרון לפני מותו, שואל אותו מדוע הוא עשה זאת, למרות שהוא עשה בדיוק כפי שאמר לו.

לא ניתן להגיב.