קוסאמיאוג'י רוריצ'יאו


קאסומיאוג'י רוריצ'יאו - Kasumiōji Rurichiyo

דרגה: נסיכה ממשפחת האצולה קאסומיאוג'י.
זאנפאקוטו: —-
תיאור הדמות:
קאסומיאוג'י רוריצ'יאו היא ילדה צעירה ויפהייפה, בעלת שיער בלונדיני וארוך, הלבושה בקימונו ורוד ואצילי. לרב היא עליזה, אך מפונקת מאוד, ודומה באופיה לביאקויה. עד שלב מסוים, רוריצ'יאו כבשה על ראשה כובע המסתיר את פניה, ולמעשה, גם את הראייטסו שלה.

היסטוריה:
בעודה צעירה מאוד, רוריצ'יאו איבדה את הוריה – אימה מצאה את מותה עם היוולדותה של רוריצ'יאו, ואביה חלה זמן מה לאחר מכן ונפטר גם הוא. לכן, רוריצ'יאו גודלה על ידי קנריו ואנריו, ששמרו עליה מכל פגע. בטרם הגיעה לגיל המתאים בו תוכל לקבל את מקומה במשפחתה, רוריצ'יאו נאלצה להמלט על נפשה בעקבות מזימותיו של קומוי גיוקאקו להשתלט על המשפחה, מאחר והיא עמדה בדרכו.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
רוריצ'יאו מגיעה אל העיירה קאראקורה יחד עם זוג שומרי הראש שלה, קנריו ואנריו, מסיבות אשר טרם נחשפו. בפגישה שלה עם איצ'יגו, היא דורשת ממנו מזון, אך מתרגזת כאשר הוא לא מתייחס אליה. אך לאחר מכן היא נלקחת על ידי קנריו ואנריו.
לאחר שהגיגאי שהזמינו מאוראהארה מגיעים אליהם, הם עוברים אל הדירה של שכניה הקודמים של משפחתו של איצ'יגו, ועתה גרים איתם בשכנות. מאוחר יותר, היא אף מצטרפת אל ספסל הלימודים בכיתתו של איצ'יגו, יחד עם שומרי הראש שלה.
רוריצ'יאו מאשימה את עצמה במה שקרה לאישידה וסאדו וחושפת בפני איצ'יגו כי היא יודעת הכל על הניסיונות של קומוי לרצוח אותה. היא מחליטה לשוב אל בית קאסומיאוג'י ולהתחתן על מנת להשתמש בכוח שלה כראש המשפחה ולמנוע מקומוי לעשות כרצונו. אך כאשר היא עוברת דרך שער הסנקאי מהעיירה קאראקורה, היא מוחלפת באחד מאנשיו של קומוי בתחפושת, בעוד שהיא עצמה נכלאת בכלוב בראש מגדל.
בחתונה, איצ'יגו מנסה לדבר עם רוריצ'יאו, אך זו משיבה לו שאינה מכירה אותה ובורחת יחד עם קומוי, מותירה את איצ'יגו להתמודד עם סוי פון שלא מאמינה לדבריו.
לאחר שהצליחה להשתחרר מהכלוב, רוריצ'יאו מנסה להמלט אך נתפסת ונלקחת. איצ'יגו ואמאגאי, שראו את המתנקשים מחזיקים בה, החלו לרדוף בעקבותיהם. כשהם מצליחים לתפוס את המתנקש סוף סוף, מסתבר שהרוריצ'יאו שהוא החזיק הייתה בובה.
רוריצ'יאו נלקחת על ידי קומוי כבת ערובה, כאשר איצ'יגו מגיע להציל אותה. היא 'ניצלת' על ידי אמאגאי שמופיע והורג את קומוי, אם כי לא מאפשר לרוריצ'יאו להגיע אל איצ'יגו. אמאגאי תופס את רוריצ'יאו ומשתגר יחד איתה למקום אחר.

לא ניתן להגיב.