קוקאקו שיבה


שיבה קוקאקו – Shiba Kūkaku

דרגה: מומחית בזיקוקין.
זאנפאקוטו:

תיאור הדמות:
שיבה קוקאקו הינה אישה חמת מזג, בעלת שיער שחור וארוך, אשר סביב ראשה היא קושרת סרט לבן. על בגדיה האדומים היא נושאת את סמלה של משפחתה, שלפני שנים רבות הייתה אחת ממשפחות האצולה של סיירייטיי. על גבה היא נושאת קאטאנה קצרה, בעלת טסובה אדומה. במקור, קוקאקו איבדה את זרוע השמאלית מסיבות לא ידועות, אך באנימה יש לה זרוע מלאכותית מעץ. כמו אחיה גאנג'ו, גם קוקאקו שנאה את השיניגאמי לאחר מות אחיהם הגדול קאיין. קוקאקו מומחית בזיקוקין.

היסטוריה:
לא ידועים פרטים רבים על עברה של קוקאקו, אך היא משתייכת למשפחת שיבה, שבעבר הייתה אחת ממשפחות האצולה של סיירייטיי, אך מסיבות לא ידועות איבדה את תואר האצולה שלה ועזבה את גבולות סיירייטיי, עוד לפני מותו של קאיין.

לקוקאקו עבר משותף עם יורואיצ'י ואוראהארה, אך הקשר שלה עימם טרם נחשף. יש המשערים כי קוקאקו היא למעשה שיניגאמי, אך זה בגדר תיאוריה בלבד עד אשר יוכח אחרת.

סאגת סול סוסייטי:
קוקאקו הוצגה לראשונה כאשר יורואיצ'י הובילה את איצ'יגו, סאדו, אוריהימה ואוריו אל ביתה לבקשת עזרה, לאחר הנסיון הכושל שלהם לחדור אל סיירייטיי דרך השער המערבי.
לאחר אימונים קצרים, קוקאקו שולחת אותם בהצלחה אל שטחה של סיירייטיי באמצעות תותח הזיקוקין העצום שלה.
קוקאקו מחליטה לבקר בסיירייטיי ומגיעה יחד עם ג'ידאנבו בתזמון מושלם ועוצרת יחד עם ג'ידאנבו את שלושת שומרי השער בקלות מרשימה.
עם תום כל העניין עם אייזן, רוקיה הגיעה לביתה של קוקאקו וסיפרה לה מה באמת קרה בלילה בו קאיין נרצח על ידה. וסוף כל סוף, השנאה שנמשכה שנים רבות, הגיעה לקיצה.

כוחות ויכולות:
נראה כי קוקאקו מתמחה בקידו, מאחר והצליחה לבצע קידו ברמה גבוהה, הראיקוהו, על מנת להביס ללא מאמץ את אחד משומרי השער, היקוניוטו.

לא ניתן להגיב.