קורוטסוצ'י נאמו


Kurotsuchi Nemu – קורוטסוצ'י נאמו

דרגה: שיניגאמי, סגנית של היחידה ה-12 של סול סוסייטי
תאריך לידה: ה-30 במרץ
גובה: 167 ס"מ
משקל: 52 ק"ג

סאיו: ריאה קוגימיאה (Rie Kugimiya)

תאור הדמות

עברה של נאמו הוא שהוליך אותה להפוך לאישה מופנמת ומדוכאת, שמעדיפה לשתוק בנוכחות הקפטן שלה. למרות שהיא סבלה התעללות ויחס מכפיר ממאיורי, שהוא אביה והקפטן שלה גם יחד, היא עדיין מראה נאמנות גדולה כלפיו. זה ככל הנראה נובע מתכנות שביצע בה מאיורי כאשר יצר אותה.

הבגדים שלה מסתיימים בחצאית-מיני, דבר שהוא הפך הגמור מחליפת השיניגאמי הטיפוסית והצנועה, והיא לובשת אבנט מסביב למותניה.

היסטוריה

נאמו היא תוצאה של ניסוי שבו ניסו לשלב לצמיתות גוף מלאכותי ביחד עם נשמה מלאכותית שנערך ע"י קורוצושי מאיורי, שמחשיב את נאמו כ"ביתו". מערכת היחסים שלהם רחוקה מלהיות דומה לכזאת של אב- וביתו, מאחר ומאיורי אינו מראה אכפתיות רבה כלפי נאמו ובאופן כללי אינו מחשיב אותה לבן אדם. הדבר היחיד שאפשר לומר על מאיורי בנוגע לכישוריו כאב היא שלעיתים הוא נתקף דאגה כלפי נאמו, אבל זה תוך התייחסות לנאמו כהוכחה ליכולותיו כיוצר ולא כאב. נאמו, מצד שני, מרגישה דאגה תמידית לחייו של מאיורי והיא אינה יכולה להסביר מדוע. הצייתנות המוחלטת שלה למאיורי נובעת ככל הנראה לא רק מעצם היותה סגניתו ונמוכה ממנו בדרגה, אלא גם מסוג מסוים של חיבה משפחתית כלפיו.

סאגת סול סוסייטי
נאמו נראית כבעלת דאגה אנושית כלפי אחרים, אותה דאגה שחסרה באופן כה חמור אצל "אביה". היא מצילה את חייו של אישידה אחרי שהוא הביס את "אביה", בניגוד לבקשותיו.

סאגת הבאונטו
במהלך סאגת הפילרים, נשלחת נאמו, ע"י מאיורי, אל העולם האמיתי כדי למסור לאישידה פריט קווינסי מסוים שמחזיר לו את כוחותיו ומאפשר לו לסייע לבאונטו להיכנס אל סול סוסייטי.

סאגת הואקו מונדו
נאמו, יחד עם מאיורי, הגיעו לשדה הקרב של סזאייל, דונדוצ'אקה, פשה, אישידה וראנג'י, במטרה להביס את סזאייל. לאחר שסזאייל הבין כי היכולת של הזאנפאקוטו שלו, פורניקאראס, אינה משפיעה על מאיורי, סזאייל תפס את נאמו באחת מכנפיו, למרות שנאמו אמרה לו כי זה חסר טעם. אחרי שסזאייל נבלע על ידי הבאנקאי של מאיורי, מתברר שהוא הצליח להכנס אל תוך גופה של נאמו ברגע האחרון על ידי יכולת נוספת של פורניקאראס. לבסוף, סזאייל יוצא מפיה של נאמו שנפגעה כתוצאה מהיכולת שלו. ולמרות דבריו, מותה של נאמו טרם נקבע. מאיורי "מנפח" את נאמו חזרה ומחזיר אותה לחיים.

סאגת העיירה קראקורה המדומה
נאמו מגיעה עם מאיורי לשדה הלחימה עם יאמי, כשהיא גוררת איתה עגלה גדולה ומסתורית.

כוחות ויכולות

נאמו לא נראתה נושאת כל סוג של זאנפקטו בסדרה, אבל היא נראתה משתמשת בקרב מגע בקרבותיה.
גופה יכול לספוג נזק רב ומעל לגבולות שהיא מודעת להם. מאיורי אומר בקרב שלו נגד אורייו אישידה שגם אם נאמו תפצע קשה ובכמה מקומות בו זמנית, היא ככל הנראה תחיה. היא גם נושאת איתה נוגדנים לכמה מן הרעלים בהם משתמש מאיורי מתחת לתג הסגן שלה.

לא ניתן להגיב.