קורוסאקי קארין


קורוסאקי קארין – Kurosaki Karin

תפקיד: תלמידת בית ספר.
תאריך לידה: 6 במאי.
גובה: 132 ס"מ.
משקל: 32 ק"ג.
סאיו: ריאה קוגימיאה (Rie Kugimiya)

תיאור הדמות:
קארין היא בת אחת עשרה, היא אחותה התאומה אך לא הזהה של יוזו, ואחותו הקטנה של איצ'יגו. לקארין יש שיער שחור ועיניים שחורות גם כן. היא נוהגת להסתובב עם מדי בייסבול כשכובע מצחייה אדום לראשה.
קארין היא סוג של טומבוי: זה מתבטא בלבוש שלה, בכך שהיא אוהבת לשחק כדורגל וההתנהגות הכללית שלה מזכירה התנהגות של בן. קארין נוהגת להרביץ לאביה, אישין, כשהוא מתנהג בצורה טיפשית. לפני מות אימה, קארין הייתה מתנהגת בדומה לאחותה יוזו- עדינה ומרבה לבכות. לאחר המוות של מאסאקי, קארין הרגישה לא בנוח כשראתה כמה יוזו עוזרת בבית. לכן, קארין ההליטה שהדרך שלה לתרום תהיה בכך שתגרום שהמשפחה לא תצטרך לדאוג לה יותר, ואחד הדברים שזה מתבטא בהם זה שתפסיק לבכות.
קארין בעלת היכולת לראות רוחות, אך טוענת באופן אבסורדי לא מאמינה בהן, דבר שמתשנה בהמשך הסדרה. קארין מתחרה עם ג'ינטה על תואר "קראקורה רד" בקבוצת גיבורי העל של העיירה קראקורה המונהגת ע"י דון קאנוג'י.

הסיפור המקדים:
קארין נראית לראשונה בפרק הראשון, בארוחת הערב בבית משפחת קורוסאקי, שם מכריזה שאינה מאמינה ברוחות ואף יורדת קצת על אביה. באותו ערב קארין נפגעת על ידי ההולו פישבון די שפרץ לבית המשפחה, אך ניצלת ע"י איצ'יגו שהופך לשיניגאמי. רוקיה זכרונה של קארין מאותו אירוע נמחק מאותו אירוע ובמקום זה השתילה זכרון לראשה שמשאית התנגשה בבית המשפחה.
ההופעה המשמעותית השנייה של קארין באותה הסאגה הייתה ביום השנה למותה של מאסאקי, אז כל המשפחה עלתה לקברה. בזמן שאיצ'יגו נעלם לזמן מה, קארין ויוזו מותקפות על ידי גראנד פישר, אך איצ'יגו מציל את השתיים בסופו של דבר.
ההופעה האחרונה והמשמעותית של קארין בסיפור המקדים היא בזמן התחרות בין אישידה לאיצ'יגו, כשאר מאות הולואים פולשים לעולם החיים. קארין באותו זמן שיחקה כדורגל עם חבריה, אבל אז ההולו באלבוס ג'י הגיע למגרש ואיים על חייהם. גם סאדו הגיע למגרש, אך הוא לא יכל לראות את ההולו. קארין עזרה לו וכוונה אותו, עד שבסופו של דבר סאדו קיבל באופן סופי את כוחותיו הרוחניים והביס את ההולו בעזרת הכוח המיוחד של ידו הימנית.

סאגת הארנקאר:
קארין חושפת בפני איצ'יגו שהיא יודעת על היותו שיניגאמי. היא מנסה למנוע ממנו לצאת לקרב עם יאמי ואולקיאורה שפלשו לעולם החיים, אך לא מצליחה.

לא ניתן להגיב.